Wiadomości z tagiem Renault Megane  RSS
Rodzinne kombi za 40-50 tys. zł – które jest największe, najtrwalsze i najoszczędniejsze?

19.11.2022 20:23

Oto trzy 5-letnie kombi z oszczędnymi dieslami. Auta te sprostają wymaganiom niejednego ojca rodziny. Które z tych aut zapewnia najlepsze walory użytkowe, jest niezawodne i niedrogie w użytkowaniu – Ford Focus, Hyundai i30 czy Renault Megane?

Źródło: www.auto-swiat.pl

Renault Megane E-Tech – udana rewolucja

07.11.2022 14:40


Nie jest tajemnicą, że pierwsze elektryczne Megane to prawdziwa rewolucja dla Renault i nie chodzi tu tylko o sam rodzaj napędu. W ciągu kilku miesięcy mieliśmy okazję dokładnie przetestować francuski model i wyrobić sobie na jego temat jednoznaczną opinię.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Dwa manewry w kilkanaście sekund. Kara to utrata prawa jazdy i 4 tys. zł

26.10.2022 14:23


​Od zaostrzenia taryfikatora punktów karnych i mandatów wystarczy kilka sekund, by pożegnać się z kilkoma tysiącami złotych oraz prawem jazdy. Przekonał się o tym kierowca Renault Megane, którego nagrała kamera nieoznakowanego radiowozu.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Tyle zostało z auta po kilku godzinach od kradzieży. 36-latek usłyszał zarzuty

21.10.2022 13:10

Auto rozebrane na części
W świecie przestępczym też istnieją amatorzy i profesjonaliści. Oto przykład tych drugich – prosto z Jarocina. Wszystko zaczęło się 17 października, kiedy złodzieje ukradli Renault Megane. Właściciel pojazdu zgłosił sprawę na komendę. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KWP trafili na trop, co zaowocowało zatrzymaniem 36-latka. Mężczyzna jest podejrzany o paserstwo. Policjanci dotarli do tak zwanej dziupli […]

Źródło: namasce.pl

Czy elektryk nadaje się w trasę? Sprawdzamy, ile przejedzie Renault Megane E-Tech

07.10.2022 17:36


Samochody elektryczne mają bez wątpienia wiele zalet, a świadomość tego wydaje się być coraz większa w społeczeństwie. Często jednak można spotkać się z opinią, że o ile elektryk to świetny wybór do miasta, to lepiej nie wybierać się nim w dalszą trasę. Postanowiliśmy sprawdzić, ile jest prawdy w takim przekonaniu.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Spieszmy się kochać Renault Megane R.S. W przyszłym roku odejdzie

05.10.2022 15:09

Renault Megane R.S. 2022
Zmiana przepisów i trendów w motoryzacji sprawia, że na wiele modeli zapadł już wyrok. W przypadku sportowych kompaktów sprawa jest oczywista. Jedną z ofiar mało korzystnej pogoni za elektryfikacją jest Renault Megane R.S. Samochód, który można śmiało nazywać kultowym. Jego aktualne wcielenie to jeden z najlepszych przednionapędowych hot hatchy na rynku. Nie ma co do […]

Źródło: namasce.pl

Renault Megane E-TECH w teście łosia. Wynik? Całkiem niezły!

21.09.2022 18:31

Renault Megane E-TECH moose test
Samochody elektryczne słyną z „nadwagi”, które skutecznie niweluje ich zwinność. Podwyższone nadwozie też nie pomaga. Właśnie dlatego crossovery na prąd mają spore problemy podczas gwałtownych zmian toru jazdy. Renault Megane E-TECH w teście łosia udowadnia jednak, że można „zatańczyć” z fizyką i delikatnie zagrać jej na nosie. Ten wymagający sprawdzian bywa ogromnym wyzwaniem nawet dla […]

Źródło: namasce.pl

Szkolenie dla Policji w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault

12.09.2022 9:58


Policjanci z Komendy Stołecznej Policji wzięli udział w specjalistycznym kursie z zakresu doskonalenia techniki jazdy w trudnych warunkach drogowych. Szkolenie prowadzone było na Torze Modlin przez trenerów Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault i Akademii Megane R.S. z wykorzystaniem samochodów Renault Arkana E-Tech oraz Renault Megane R.S. Trophy.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Renault Megane E-Tech EV60 - po prostu elektryczne

07.08.2022 12:00


W trakcie trwającej właśnie transformacji, Renault powoli, ale systematycznie, zwiększa gamę zelektryfikowanych pojazdów. W związku z tym w ofercie francuskiego producenta pojawiło się trochę zamieszania: skrót E-Tech oznacza bowiem wszystkie możliwe dostępne obecnie technologie, począwszy od hybryd, na pełnych elektrykach skończywszy. Dzisiaj zapraszamy na spotkanie z bateryjnym elektrykiem, czyli... Meganem E-Tech.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Przedpremierowo – nowe, elektryczne Renault Megane e-Tech w Renault Zdunek

04.08.2022 7:00

Długo wyczekiwana nowość spod znaku Renault – nowe wcielenie popularnego kompaktowego Megane, dotarło do Trójmiasta. Jeszcze nie jest stałym bywalcem lokalnych salonów, ale kilkudziesięciu szczęśliwców miało już okazję zobaczyć i przede wszystkim pojeździć nowym Megane e-Tech podczas przedpremierowych pokazów w salonach Renault Zdunek w Gdańsku i Gdyni.   W kwestii elektromobliności, Renault jest liderem w …

Źródło: www.moto3m.pl

reklama
Kontakt z nami