Punkta.pl – porównywarka OC
Wiadomości z tagiem Renault Megane  RSS
Limitowane Renault Megane R.S. Ultime w Renault Zdunek Gdańsk – na pożegnanie z Renault Sport

08.01.2024 7:00


Megane R.S. Ultime to seria limitowana tego modelu, stworzona dla uczczenia flagowca, który odegrał ważną rolę w historii Renault Sport. Model ten jest wersją kolekcjonerską, która zamyka 20-letnią karierę tego modelu, zapoczątkowaną w 2003 roku. Dwa egzemplarze tej serii zaparkowały w gdańskim salonie Renault Zdunek.  Megane R.S. Ultime jest ostatnią edycją Megane R.S. i ogólniej …

Źródło: www.moto3m.pl

Kombi do 50 tys. zł – trzy propozycje, jeden zwycięzca

15.11.2023 20:22

Przed wami trzy kilkuletnie kombi z oszczędnymi dieslami. Auta te sprostają wymaganiom niejednej rodziny. Które z tych aut zapewnia najlepsze walory użytkowe, jest niezawodne i niedrogie w użytkowaniu? Do walki stają Ford Focus, Hyundai i30 i Renault Megane.

Źródło: www.auto-swiat.pl

Nie żyje kierowca oskarżony o spowodowanie tragicznego wypadku na Słowacji w 2018 roku

01.11.2023 8:36


Kierowca czarnego Porsche Cayenne z Gdyni, którego słowacka policja oskarżyła o spowodowanie śmiertelnego wypadku w miejscowości Dolny Kubin we wrześniu 2018 roku, nie żyje.  W ostatnim czasie doszło do wielu śmiertelnych wypadków mocno nagłośnionych przez media. To między innymi sytuacja z Krakowa, gdzie w Renault Megane RS zginęło 4 młodych mężczyzn. A także – z …

Źródło: www.moto3m.pl

Cupra Born e-Boost, Kia Niro EV, Renault Megane E-Tech, Volkswagen ID.3 | Porównanie elektrycznych kompaktów

17.10.2023 8:00


Porównujemy cztery elektryczne modele kompaktowe. Najświeższym samochodem w tym gronie jest Volkswagen ID.3 po liftingu, auto wciąż pozostające w cieniu bestsellera wszech czasów – Golfa. Sprawdzamy, jak ID.3 poradzi sobie z rywalami, którzy wysoko stawiają poprzeczkę: Cuprą Born, Kią Niro EV i Reanult Megane E-Tech.

Źródło: magazynauto.pl

Chciał uniknąć płacenia na autostradzie. Niemal doprowadził do tragedii

28.09.2023 10:07


Kierowca Opla Insigni niemal doprowadził do tragedii decydując się nawrócić tuż przed bramkami opłat nad autostradzie. Mężczyzna przeciął cztery pasy ruchu i wjechał wprost pod koła kierującego Renault Megane. Całe zdarzenie zostało nagrane przez rejestrator umieszczony w jednym z pojazdów.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

GLS powiększa flotę o elektryczne Renault Megane

25.08.2023 14:48

GLS Poland, jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce, w sierpniu powiększy swoją flotę o 24 samochody elektryczne Megane E-Tech.

Źródło: www.samar.pl

Nowe fakty w sprawie wypadku Patryka P. Kluczowy świadek został namierzony

22.08.2023 19:19


Krakowska policja ustaliła tożsamość świadka, który na chwilę przed tragicznym wypadkiem przechodził przez Aleję Trzech Wieszczów i widział na własne oczy rozpędzone Renault Megane RS prowadzone przez Patryka P. Zeznania mężczyzny mogą rzucić zupełnie nowe światło na całą sprawę. Funkcjonariusze ustalili jego tożsamość, a w ciągu kilku dni zostanie przesłuchany w tej sprawie.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Trzy osoby zginęły w wypadku Megane. Jest przełomowe nagranie z monitoringu

16.08.2023 15:24


Znane są nowe fakty ws. tragicznego wypadku w Harmężach koło Oświęcimia. Z najnowszych doniesień wynika, że prokuratura dotarła do nagrania monitoringu, na którym widać, co działo się z żółtym Renault Megane R.S. chwilę przed dachowaniem, w wyniku którego zginęło trzech młodych mężczyzn.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Kolejne tragiczne dachowanie żółtego Renault Megane RS. Nie żyją trzy osoby

12.08.2023 9:26


Trzech młodych mężczyzn zginęło, gdy sportowe Megane Renault RS w nocy z piątku na sobotę dachowało w miejscowości Harmęże koło Oświęcimia w Małopolsce. Wypadek do złudzenia przypomina tragiczny wypadek Patryka P. w Krakowie sprzed miesiąca.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Rodzina Patryka P. nie zapłaci za szkody po wypadku w Krakowie. Wyjaśniamy

11.08.2023 16:03


Nie milkną echa tragicznego wypadku z udziałem Patryka P., w którym zginęła czwórka młodych mężczyzn, pędzących nocą przez centrum Krakowa w przerobionym Renault Megane RS. Po tym, jak władze miasta oszacowały straty na 150 tys. zł, w internecie rozgorzała burzliwa dyskusja o tym, kto powinien pokryć koszty usunięcia szkód. Co o kwestii finansowej odpowiedzialności za zdarzenie mówią polskie przepisy?

Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami