Wiadomości z tagiem Ford Focus  RSS
Ford Focus 1.0 EcoBoost, Mazda 3 2.0 e-Skyactiv G, Skoda Scala 1.5 TSI | PORÓWNANIE

30.05.2024 8:00


Od strony technicznej Skodę Scalę więcej łączy z Volkswagenem Polo niż z odpowiadającym jej Golfem. Czy czeski kompakt po liftingu jest w stanie stawić czoła uznanym konkurentom: Fordowi Focusowi i Maździe 3?

Źródło: magazynauto.pl

Ford Focus ST Edition 2024 to jeden z ostatnich sportowych kompaktów z manualną skrzynią

13.04.2024 13:26

Ford Focus ST Edition 2024
Amerykańska marka utrzymuje przy życiu sportową odmianę swojego kompaktowego modelu, ale warto pamiętać, że ta najmocniejsza, czyli RS już dawno została wycofana. Ford Focus ST Edition 2024 musi więc bronić honoru konserwatywnych reprezentantów swojego gatunku. I robi to całkiem dobrze. Hot hatch w zaktualizowanej konfiguracji oferuje szereg ciekawych i przydatnych rozwiązań. I tu trzeba wspomnieć […]

Źródło: namasce.pl

Stary Ford Focus za ogromną kwotę. Symboliczny przebieg

09.02.2024 23:50

Stary Ford Focus
Ile kosztuje używany kompakt sprzed ponad dwudziestu lat? No cóż, na otwartym rynku dokładnie tyle, ile ktoś za niego zapłaci. To oznacza, że rozbieżności podobnych egzemplarzy mogą być bardzo duże. Ten stary Ford Focus jest tego znakomitym przykładem. Biorąc pod uwagę podaż na polskim rynku wtórnym, raczej nikt nie powinien zapłacić za niego więcej, niż […]

Źródło: namasce.pl

Niemiecka fabryka Forda na wymarciu. Na horyzoncie tysiące zwolnień

09.02.2024 17:29

Ford Focus ST
Zachodnie marki muszą sobie radzić nie tylko z coraz wyższymi kosztami produkcji, dystrybucji i sprzedaży, ale też rosnącą konkurencją z Chin, która korzysta z przemysłowej rewolucji i głupoty europejskich polityków. Cenowa rywalizacja z producentami reprezentującymi Bliski Wschód nie ma żadnego sensu, bo doprowadzi jedynie do jeszcze szybszego procesu wyniszczenia. Aby się utrzymać, trzeba zmniejszać wydatki, […]

Źródło: namasce.pl

Ten mocny kompakt ma 280 KM i manual. Frajda z jazdy za akceptowalną cenę

23.01.2024 0:04

Ford Focus ST Performance
Hatchback o sportowym charakterze? Tak naprawdę jest coraz mniej takich samochodów – a tym bardziej wyposażonych w konwencjonalny układ napędowy. Na szczęście jeden z najlepszych wciąż znajduje się na rynku. To mocny kompakt, który od samego początku, czyli pierwszej generacji, oferuje świetne właściwości jezdne. Należy do wymierającego gatunku pojazdów pozwalających na bezpośrednią integrację z użytkownikiem. […]

Źródło: namasce.pl

Ford Focus ST X Performance 2.3 EcoBoost 280 KM | TEST

01.01.2024 11:43


Do naszego garażu wjechał Ford Focus ST X wyposażony w pakiet Performance. W takim wydaniu to jeden z najlepszych hot hatchy na rynku. Do tego Ford Focus ST Performance kosztuje mniej niż 200 tysięcy złotych co czyni go jedną z najciekawszych propozycji na rynku.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Kombi do 50 tys. zł – trzy propozycje, jeden zwycięzca

15.11.2023 20:22

Przed wami trzy kilkuletnie kombi z oszczędnymi dieslami. Auta te sprostają wymaganiom niejednej rodziny. Które z tych aut zapewnia najlepsze walory użytkowe, jest niezawodne i niedrogie w użytkowaniu? Do walki stają Ford Focus, Hyundai i30 i Renault Megane.

Źródło: www.auto-swiat.pl

Używane kombi do 40 tys. zł, dzięki nam nie wpadniesz na minę

03.06.2023 10:23

Ford Focus, Peugeot 308, Seat Leon i Volkswagen Golf – oto cztery kompaktowe kombi, które cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku. Tym razem naprzeciwko siebie stają 8-letnie egzemplarze z benzyniakami o mocy 120-130 KM, a do wydania mamy 35-40 tys. zł. Które z tych aut warto kupić?

Źródło: www.auto-swiat.pl

Rodzinne kombi za 40-50 tys. zł – które jest największe, najtrwalsze i najoszczędniejsze?

18.05.2023 20:23

Oto trzy 5-letnie kombi z oszczędnymi dieslami. Auta te sprostają wymaganiom niejednego ojca rodziny. Które z tych aut zapewnia najlepsze walory użytkowe, jest niezawodne i niedrogie w użytkowaniu – Ford Focus, Hyundai i30 czy Renault Megane?

Źródło: www.auto-swiat.pl

Ford Focus III - kiedyś był hitem, po latach nadal warto się nim zainteresować

18.05.2023 20:23

Pod wieloma względami Ford Focus może uchodzić za wręcz idealne auto kompaktowe. Ciekawie wygląda, paleta odmian silnikowych jest naprawdę szeroka (w obecnych modelach o takiej można tylko pomarzyć), do tego ponadprzeciętnie dobre własności jezdne. Sprawdzamy, czy warto zainteresować się używanym Fordem Focusem III, a jeśli tak, to jaki silnik będzie najlepszym wyborem?

Źródło: www.auto-swiat.pl

reklama
Kontakt z nami