Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Renault  RSS
Renault Rafale E-Tech 4×4: 300 KM, bateria 22 kWh, 100 km zasięgu w trybie elektrycznym

16.05.2024 14:29

Renault Rafale E-Tech 4x4
Francuska marka stopniowo powiększa swoją ofertę SUV-ów. Właśnie dołącza do niej bardzo ciekawy model, który przejmie rolę tego flagowego. Świadczy o tym nowy układ napędowy. Renault Rafale E-Tech 4×4 będzie na szczycie gamy tego producenta. Jednocześnie jest to najmocniejsza propozycja ze wszystkich, jakimi dysponują Francuzi. To oczywiście cieszy, tym bardziej że nie mówimy o modelu […]

Tagi: MG, Renault
Źródło: namasce.pl

Nowa kolekcja od De Agostini - "Lotus Renault 97T Build Up"

12.05.2024 9:36

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini możesz zbudować krok po kroku i część po części wspaniały model legendarnego pojazdu Ayrtona Senny.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Ile kosztuje wymiana baterii w samochodzie elektrycznym? Te ceny Was zszokują

10.05.2024 21:13

Ile kosztuje nowa bateria do BMW i3? Ile kosztuje nowa bateria do Tesla Model3? Ile kosztuje nowa bateria do Jaguar IPace? Ile kosztuje nowa bateria do Audi E-Tron? Ile kosztuje nowa bateria do Nissan Leaf? Ile kosztuje nowa bateria do Renault Zoe? Ile kosztuje bateria do hybrydy PHEV? Od kilku lat w dziale elektromobilność i […]

Źródło: www.motorewia.pl

Tak wygląda następca spalinowego Megane. Oto Renault Symbioz

06.05.2024 9:20


Ma zapełnić lukę po spalinowym Megane. Nowe Renault Symbioz to kolejny uterenowiony model w bardzo bogatej już gamie francuskiego producenta. Do jego napędu posłuży wyłącznie układ hybrydowy. 

Tagi: MG, Renault, Olej
Źródło: magazynauto.pl

Citroen 2CV, Renault 4 – dwa francuskie pomysły na „samochód dla ludu”

04.05.2024 13:00


Citroen 2CV i Renault 4 – przez dekady te dwa proste auta uważane były za wzorce w klasie niewielkich, praktycznych i tanich samochodów, ale nie tylko na tym polega ich wyjątkowość. Oba modele do dziś wywołują emocje („który jest lepszy?”), a w czasach pędzącego w motoryzacji postępu technologicznego – także skokowo rosnące sentyment i tęsknotę.

Źródło: magazynauto.pl

Renault Symbioz to następca Megane i powiększony Captur

02.05.2024 15:47

Renault Symbioz 2024
Budowanie fundamentu na crossoverach i SUV-ach to rozsądna strategia. Francuzi zdają sobie z tego sprawę, dlatego pokazali kolejny model tego gatunku. I od razu należy zaznaczyć, że to oficjalny następca Megane, które wkrótce przejdzie na zasłużoną emeryturę. Biorąc pod uwagę rodzaj nadwozia, możemy mówić o rewolucji. Nazwa też jest inna – pochodzi z konceptu zaprezentowanego […]

Tagi: MG, Renault, Olej
Źródło: namasce.pl

Renault Symbioz – nowa era rodzinnego samochodu

02.05.2024 14:59


Blisko 60 lat po debiucie rynkowym Renault 16, które było modelem nowoczesnym, przestronnym i zarazem praktycznym, i 40 lat po rewolucji Espace, samochodu z nadwoziem o długości 4,25 m mieszczącym nawet siedem osób, Renault prezentuje model Symbioz, wpisujący się w długą tradycję rodzinnych samochodów Renault zapewniających pełnię życia. Renault Symbioz 2024 Renault Symbioz przejmuje geny […]

Tagi: Renault
Źródło: www.motonews.pl

Nowe Renault Symbioz bez tajemnic. Francuzi atakują rodzinny segment

02.05.2024 10:22

Renault kontynuuje ekspansję z nowym językiem stylistycznym i spełnia swoje zapowiedzi, że będzie oferował w każdym segmencie auto elektryczne oraz spalinowe. Teraz wiemy, jak wygląda spalinowy i rodzinny reprezentant segmentu C. To Renault Symbioz, czyli… przedłużony Captur.

Tagi: MG, Renault
Źródło: www.auto-swiat.pl

Renault zaprezentowało kolejny model – Symbioz

02.05.2024 10:17


Symbioz uzupełnia gamę kompaktowych samochodów Renault, która obejmuje modele Arkana, Megane E-Tech 100% electric, Austral i Scenic E-Tech 100% electric, i zamyka rozdział ponownego podboju segmentu C w ramach strategii Renaulution.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Renault dostosowuje wyposażenie do unijnego prawa

30.04.2024 14:32


W ciągu drugiego kwartału marka dostosuje gamę modeli osobowych i dostawczych Renault do regulacji GSR2, wprowadzając wszystkie wymagane systemy do wyposażenia standardowego.

Tagi: Renault
Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Kontakt z nami