Wiadomości z tagiem Renault  RSS
Widziałem nowe Renault Espace. Ta szokująca zmiana to jego jedyna szansa na przetrwanie

28.03.2023 10:23

Dla Renault Espace-minivana nie było już nadziei – przez ostatnie trzy lata w Europie kupiono łącznie przeszło dwa razy mniej sztuk tego modelu niż Porsche 911 w samym 2022 r. Dlatego pojawia się Espace-SUV – najlżejszy od 21 lat i najkrótszy od 2014 r.

Źródło: www.auto-swiat.pl

Porządki w zespole Hyundaia

28.03.2023 9:39

Były szef Renault F1, który w styczniu stanął na czele stajni Hyundaia, ujawnił swoje wstępne, kluczowe cele w kontekście rozwoju ekipy koreańskiego producenta. Zawiera się w tym uporządkowanie struktury, poprawienie komunikacji i określenie decyzyjności na poszczególnych stanowiskach.
Ponadto Francuz wyraził ambicję, aby zespół był „bardziej prowadzony przez ...

Źródło: pl.motorsport.com

Nowe Renault Espace to już nie minivan. To Austral na sterydach

28.03.2023 8:35


Renault zaprezentowało wyczekiwaną szóstą generację modelu Espace – jednego z najbardziej rozpoznawalnych samochodów francuskiego producenta. Nowość uzupełnia ofertę marki w segmencie rodzinnym, jednocześnie stanowczo odcinając się od stylistyki swoich poprzedników. Czy podążanie za światowymi trendami wyszło Francuzom na dobre?

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Mitsubishi XRT Concept. Nowe L200 coraz bliżej

24.03.2023 21:41

Mitsubishi XRT Concept
Japońska marka ma aktualnie skromną gamę. Ekspansja modelowa dopiero nabiera tempa i wkrótce będzie lepiej. Co ważne, nie chodzi jedynie o bliźniaki Renault, czyli ASX-a (Captura) i Colta (Clio). Niebawem do oferty dołączy kolejna generacja kultowego i bardzo dobrego pick-upa. Jego zapowiedzią jest Mitsubishi XRT Concept. Pod względem stylistycznym należy spodziewać się ewolucji aktualnie stosowanego […]

Źródło: namasce.pl

Szef Renault: To koniec prac na silnikami spalinowymi

24.03.2023 18:45

Szef Renault
Przyszłość przemysłu motoryzacyjnego jest jasna – przynajmniej teoretycznie. Konserwatywni fani samochodów raczej nie są nią zachwyceni. Na Starym Kontynencie wszystko dzieje się szybciej i drożej, co zaczyna doskwierać mieszkańcom. Niewykluczone, że po kilku latach liczne grono posiadaczy aut zostanie wyraźnie zmniejszone. Według szefa Renault, to koniec prac nad silnikami spalinowymi. Luca de Meo raczej nie […]

Tagi: MG, Renault, ADAC
Źródło: namasce.pl

Nowy zespół się zbroi. Podbije F1?

22.03.2023 10:24

Michael Andretti nie dostał jeszcze zgody na dołączenie do F1, a już rekrutuje personel techniczny. Zatrudnienie w Andretti Global znalazł Nick Chester, który w przeszłości był dyrektorem technicznym Renault.

Tagi: Renault
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Renault Espace 2024 na grafikach. To przedłużony Austral

17.03.2023 13:00

Renault Espace 2024 na grafikach
Francuska marka nie zdołała zapobiec wyciekom. Do sieci wyciekły grafiki przedstawiające design nowego modelu oraz jego wymiary. Materiał trafił do mediów społecznościowych, po czym zaczął być udostępniany na całym świecie. Dzięki temu już teraz wiemy, jak wygląda nowe Renault Espace. Satysfakcja czy rozczarowanie? To zależy. Zdania na ten temat będą podzielone – nie ma co […]

Źródło: namasce.pl

Potężne zderzenie z łosiem. „Dobrze, że jechał dużym Renault” (wideo)

16.03.2023 22:51

Potężne zderzenie z łosiem
Dzika zwierzyna potrafi przebiegać przez drogę, czego dowodem są setki nagrań. Niestety, część z nich nie ma szczęśliwego finału. W tym przypadku nie jest inaczej. Do zdarzenia doszło 14 marca na jednej z polskich dróg krajowych. Kierowca z pewnością nie spodziewał się zagrożenia. Można było jednak przewidzieć zderzenie z łosiem i jechać nieco ostrożniej. Skąd […]

Tagi: MG, Renault
Źródło: namasce.pl

To dlatego brakuje nowych aut? Pracownicy fabryki ukradli części za miliony złotych

15.03.2023 11:30


Hiszpańskie media donoszą o skandalu, który dotknął jedną z fabryk Renault nieopodal miasta Valladolid. Francuski producent miał paść ofiarą masowej kradzieży, co mogło go kosztować nawet setki tysięcy euro.

Tagi: Renault
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Wyciekło nazwisko dyrektora technicznego zespołu Andrettiego

13.03.2023 22:36

Amerykański biznesmen prawdopodobnie odhaczył kolejny brakujący element w kontekście dołączenia do stawki, a mianowicie doboru głównego personelu technicznego. Jego dyrektorem ma zostać były inżynier Benettona czy Renault, Nick Chester.

Tagi: Renault, Olej
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

reklama
Kontakt z nami