Wiadomości z tagiem Olej  RSS
Ferrari kolejne większe poprawki F-75 planuje na lipiec

26.05.2022 18:45

Zespół Ferrari po wdrożeniu dużego pakietu poprawek w Hiszpanii zapowiedział, że kolejny pojawi się w jego aucie dopiero w lipcu, najprawdopodobniej na GP Wielkiej Brytanii odbywające się na szybkim torze Silverstone.

Tagi: Ferrari, Olej
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Chiński Maxus wchodzi do Polski

26.05.2022 16:51

Norweska firma RSA rozpocznie w czerwcu sprzedaż chińskich samochodów elektrycznych. Importer oferuje obecnie w naszym kraju dwa modele osobowe i dwa dostawcze. Nie wyklucza, że pojawią się kolejne.

Tagi: Olej
Źródło: www.samar.pl

Ukraina: kolejki na granicach

26.05.2022 11:23

Problem kolejek na granicy ukraińsko-polskiej zaostrza się. Wynika on z dużej liczby używanych samochodów sprowadzanych przez Ukraińców z zagranicy w związku z czasowym zwolnieniem z ceł i zarezerwowaniem dla takich pojazdów tylko trzech punktów kontrolnych na granicy. Kierowcy muszą czekać całymi dniami zarówno na wjazd, jak i wyjazd z Ukrainy. Jak rozwiązać ten problem?

Tagi: Olej
Źródło: www.samar.pl

Eskuta SX-250 to kolejny rower, który chce być jak skuter lub motorower

26.05.2022 9:33

Brytyjska firma Eskuta specjalizująca się w mikromobilności, twierdzi, że jej elektryczny SX-250 łączy w sobie stylistykę motocykla z ceną e-roweru, oferując osobom dojeżdżającym do pracy na dwóch kółkach to, co najlepsze z obu światów.

Tagi: Olej
Źródło: www.scigacz.pl

Wyprzedzanie pasem awaryjnym i celowe hamowanie. Agresora spotkała natychmiastowa kara

25.05.2022 15:52

Hamowanie przed maską
Na polskich drogach bardzo często dochodzi do aktów agresji, które nigdy nie powinny mieć miejsca. To zdarzenie jest kolejnym przykładem na skrajną nieodpowiedzialność uczestników ruchu. Wyprzedzanie pasem awaryjnym nie było jednak jedynym poważnym przewinieniem kierowcy starego Volkswagena. Geneza tej historii nie została ujawniona. Być może użytkownik większego pojazdu zirytował drugiego kierowcę swoim manewrem. Niemniej jednak […]

Źródło: namasce.pl

Benzyna ciągle drożeje

25.05.2022 15:22

Pod koniec maja nie widać końca podwyżek cen benzyny Pb95 na stacjach. W ciągu ostatniego tygodnia paliwo to podrożało o kolejne 10 groszy i aktualnie po raz pierwszy od października jest ponownie droższe od oleju napędowego - informuje e-petrol.pl.

Źródło: www.samar.pl

82-latek wjechał pod zaporę kolejową. Ryzykant…

25.05.2022 15:14

Auto na zamkniętym przejeździe
Przejazdy kolejowe to bardzo newralgiczne miejsca w ruchu drogowym. Niektórzy użytkownicy pojazdów je lekceważą. Oto kolejny przykład skrajnej nieodpowiedzialności. 82-latek wjechał pod zaporę kolejową. Podejmował ogromne ryzyko nie mają pewności, czy uda mu się uniknąć katastrofy. Wszystko zarejestrował monitoring. Do zdarzenia doszło w miejscowości Prostynia (gmina Małkinia Górna). Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, 82-latek z […]

Tagi: MG, Olej
Źródło: namasce.pl

Kibice F1 wściekli. Hiszpanie przepraszają za fatalną organizację

25.05.2022 8:59

Chaos komunikacyjny i gigantyczne kolejki - tor Catalunya nie poradził sobie z przyjęciem 300 tys. kibiców w ubiegły weekend. Formuła 1 już skrytykowała organizatorów GP Hiszpanii, a ci zapowiedzieli wyciągnięcie wniosków z gigantycznej wpadki.

Tagi: Olej
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Lubisz poszaleć na motocyklu? W tym kraju zapłacisz 45 tys. zł za wheelie

24.05.2022 17:07

Austria postanowiła walczyć z osobami, które lubią popisywać się na motocyklach robiąc różne tricki. Kary są ogromne, a oprócz mandatu policja może też zatrzymać motocykl. To kolejny środek do walki z motocyklistami, którzy według mieszkańców zakłócają spokój.

Źródło: www.scigacz.pl

Distinguished Gentleman's Ride 2022. Tak wyglądał "Triumph'alny" przejazd w Krakowie

24.05.2022 16:21

W ubiegłą niedzielę w Bydgoszczy, Gdańsku, Jastrzębiu - Zdroju, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja Distinguished Gentleman"s Ride 2022.

Tagi: Triumph, Olej
Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Kontakt z nami