Wiadomości z tagiem Motocykle  RSS
Czy kupiłbym hybrydowy motocykl lub skuter? Pewnie nie, ale w końcu będę musiał. I Ty też

27.03.2023 13:01

Aveta VADV 150 Hybrid to skuter oparty na Hondzie X-ADV. Czterozaworowy, jednocylindrowy silnik chłodzony cieczą ma moc maksymalną 16 KM i 13,2 Nm momentu obrotowego. Bez szaleństw, ale mimo to Aveta VADV 150 imponuje technologią.

Źródło: www.scigacz.pl

Motocykle Yamaha ze wspomaganiem przy niskich prędkościach. Technologia jest już gotowa

27.03.2023 12:41

Yamaha poinformowała, że zamierza rozwijać swoje zaawansowane systemy stabilizujące motocykle przy niskich prędkościach. Producent ma już spore doświadczenie, a rozwiązania technologiczne przeszły wiele testów. Inżynierowie mają do pokonania już tylko jedną przeszkodę.

Tagi: Motocykle
Źródło: www.scigacz.pl

Quartararo nie ma rozwiązania na problemy Yamahy

27.03.2023 11:48


Fabio Quartararo zajął dopiero ósme miejsce w pierwszym w tym roku grand prix. W Portugalii Francuz nie potrafił nawiązywać walki z rywalami, mówiąc, że obecnie Yamaha nie jest motocyklem nadającym się do bezpośredniej rywalizacji. Nie pomogło to, że i w sobotnim sprincie, i niedzielnym wyścigu głównym psuł starty. „Mamy zupełnie inny motocykl niż pozostali. Kiedy ...
first appeared on .

Tagi: Aro, Motocykle
Źródło: motogp.pl

Sokół 125 i SHL 125 modele M02 i M03 jako inwestycja. Ile zarobisz?

27.03.2023 11:48

Motocykle zabytkowe i klasyczne stały się dobrą lokatą kapitału. W wielu przypadkach wzrost ich cen przewyższa inflacje i daje dodatkowy realny przyrost wartości. Cieszą się z tego posiadacze - motocykliści, ale co ciekawe dostrzegają to również osoby, które niewiele mają wspólnego z motocyklami i jazdą na nich, czyli inwestorzy.

Źródło: www.scigacz.pl

JustR: Jesteśmy dla Was na Poznań Motor Show!

24.03.2023 17:47


Podczas największych w Polsce targów motoryzacyjnych Poznań Motor Show nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Będzie można spotkać się z Robertem Kubicą, zawodnikami, czy instruktorami i co najważniejsze przejechać się na pit bike! – Zarażamy pasją do motocykli od najmłodszych lat – i to właśnie jest nasza idea, mówi Łukasz Pawlikowski. – Małe pit bike, większe ...
first appeared on .

Źródło: motogp.pl

Jaki jest najlepszy motocykl do wszystkiego? Gamonie wybierają motocykl dualowy na targach w Warszawie

24.03.2023 11:35

Projekt Gamonie Wybierają Konie ma nowe wyzwanie. Tym razem obiektem poszukiwań Rafała i Szymona są motocykle dualowe, jak sami zdecydowali się je nazwać, czyli takie, które nadają się do podróżowania po asfaltach (w dwie osoby - na czym szczególnie zależy Rafałowi), ale wykazujące się sporym potencjałem terenowym. Segment touring adventure jest najsilniej reprezentowanym teraz gatunkiem, ale okazuje się, że wybór wcale nie jest łatwy.

Źródło: www.scigacz.pl

Brough Superior SS100 z wózkiem bocznym trafi na aukcję. Cena ma przekroczyć milion złotych

24.03.2023 10:17

Brough Superior SS100 to motocykl, który rozpala wyobraźnię kolekcjonerów z całego świata i miłośników zabytkowych maszyn. Jedna sztuka wkrótce trafi na licytację w Irlandii. Przewidywana cena to równowartość ponad 1 mln zł.

Źródło: www.scigacz.pl

Yamaha XSR900 jako sportowy motocykl w stylu retro. Customowy zestaw w oczekiwaniu na oficjalną wersję

23.03.2023 18:51

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że Yamaha może nam zaserwować model XSR900 w wersji z owiewkami, ale nie możemy się doczekać jego premiery. Jednak w sklepie Y'S Gear, który oferuje akcesoria dedykowane do motocykli Yamaha, pojawił się zestaw pozwalający na przekucie nakeda w sporta i to wzorowanego na modelu YZF500.

Źródło: www.scigacz.pl

Voge 500AC. Nowoczesny klasyk na kategorię A2

23.03.2023 15:07

Voge to marka, która jest już dobrze znana w Europie i zdążyła się zadomowić również nad Wisłą. Więc jest spora szansa, że już coś o niej słyszałeś. Jej najnowszy motocykl, 500 AC zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Źródło: www.scigacz.pl

Jak uniknąć kradzieży motocykla? Nie ma jednej metody. Musisz zastosować kilka

23.03.2023 11:25

Niewielka waga i rozmiary, wysoka cena oraz drogie części, to powody, dla których motocykla zawsze będą atrakcyjnym celem dla złodziei. Jak możemy skutecznie ochronić swoją własność?

Tagi: Motocykle
Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Kontakt z nami