Wiadomości z tagiem Mini  RSS
Puchar Polski Pit Bike będzie gościł na torze w Głogowie. Sezon off-road zmierza do finału

27.09.2022 18:51

Minimotocykle MRF, YCF, Kayo i RXF w wersji offroadowej już w najbliższy piątek oraz sobotę rozgoszczą się na torze "Górków" w Głogowie. To pierwsze zawody pit bike na tym obiekcie.

Źródło: www.scigacz.pl

Nowe badanie techniczne za 150 zł? Diagności wyjdą na ulice Warszawy

26.09.2022 14:17


29 września w Warszawie protestować będą diagności samochodowi. W tym samym dniu odbyć się ma posiedzenie Komisji Infrastruktury, na którym omawiany będzie projekt zmiany systemu badań technicznych. To kolejna odsłona sporu na linii przedstawiciele SKP - Ministerstwo Infrastruktury. Czy tym razem "diagnostom" uda się wywalczyć podwyżkę opłat za obowiązkowe badania techniczne pojazdów?

Tagi: Mini, Olej
Źródło: motoryzacja.interia.pl

USA wygrywa Motocross of Nations. Tomac, Sexton i Cooper drużynowo najlepsi w RedBud [VIDEO]

26.09.2022 10:10

Nawet ulewny deszcz nie był w stanie zgasić ducha na RedBud, torze, który w miniony weekend gościł Motocross of Nations. Tysiące fanów zgromadziło się w tym historycznym miejscu, aby uczestniczyć w siedemdziesiątej piątej edycji tego wyjątkowego wydarzenia.

Tagi: Mini
Źródło: www.scigacz.pl

Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły, ponieważ inwestorzy przygotowywali się do S&P 500, aby przetestować swoje czerwcowe minima.

26.09.2022 0:42

Handlowcy pracują na parkiecie nowojorskiej giełdy podczas porannego handlu 6 września 2022 r. w Nowym Jorku. Michała M. Santiago | Dobre zdjęcia Kontrakty terminowe na akcje amerykańskie niewiele się zmieniły…

Tagi: Mini
Źródło: motorsport24.pl

Renault Scenic E-TECH 2024 nadjeżdża. Francuzi nie rezygnują, ale zmienią koncepcję modelu

25.09.2022 17:21

Renault Scenic E-TECH 2024
Minivany nie cieszą się już dużym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą SUV-ów i crossoverów, które przejęły ich rynek. No cóż, aktualnie panujące trendy sprawiają, że design jest znacznie bardziej istotny, niż walory praktyczne – przynajmniej dla większości nabywców. Nawet wyższe koszty nie przekonują do rezygnacji z mody. Właśnie dlatego francuska marka zmienia koncepcję swojego kultowego modelu. […]

Źródło: namasce.pl

Dominique Aegerter wygrywa drugi wyścig Supersport na torze Circuit de Barcelona-Catalunya

25.09.2022 13:07

Dominique Aegerter wyjechał z Barcelony z kompletem punktów po brawurowym występie w niedzielnym wyścigu, gdzie kolejny raz sięgnął po zwycięstwo. Na uwagę zasługuje też Stefano Manzi, który jadąc na motocyklu Triumph dotarł do mety na 3. miejscu, a Baldassarri znalazł się tuż poza podium.

Tagi: Mini, Triumph, Olej
Źródło: www.scigacz.pl

Dominique Aegerter wygrywa pierwszy wyścig Supersport na Circuito de Barcelona-Catalunya

24.09.2022 16:05

Dominique Aegerter wygrał ekscytujący sobotni sprint klasy Supersport. Wyścig został przerwany czerwoną flagą i wznowiony na dystansie 12 okrążeń, co oznaczało, że zawodnicy nie musieli oszczędzać opon, a kibice dostali emocjonujące widowisko.

Tagi: Mini
Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Kontakt z nami