321sprzedane
Wiadomości z tagiem Fiat  RSS
Zamienił Cinquecento w wóz do wożenia drewna. W sieci zrobił furorę

22.03.2023 12:08


Dużym zainteresowaniem w internecie cieszą się materiały wideo przedstawiające wyczyn pewnego mieszkańca Mikołowa w woj. Śląskim. Mężczyzna zdecydował się bowiem przerobić poczciwego Fiata Cinquecento w wóz do przewozu drewna. Niestety pomysł ten nie spodobał się policjantom.

Tagi: Fiat, Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

W Seicento z wypadku premier Szydło brakuje części. Sąd nie wie, gdzie są

20.03.2023 9:18


18 marca, po przeszło sześciu latach od słynnego wypadku w Oświęcimiu, Sebastian Kościelnik odebrał z parkingu depozytowego Fiata Seicento, którym 10 lutego 2017 roku zderzył się z "rządowym" Audi A8. Nie obyło się jednak bez zgrzytu. W odebranym przez właściciela pojeździe brakuje kilku części.

Tagi: Audi, Fiat, Audi A8
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Dwuletnia wypłata za pożegnanie z firmą. Redukcja etatów w fabryce Fiata

14.03.2023 18:56


Związkowcy i zarząd bielskiej fabryki Fiata podpisali porozumienie w sprawie zapowiedzianych od pewnego czasu zwolnień grupowych. Redukcja zatrudnienia jest wynikiem nowych przepisów dotyczących emisji spalin.

Tagi: Fiat
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Seicento z wypadku Beaty Szydło wraca do właściciela. 6 lat musiał płacić OC

14.03.2023 11:14


Po przeszło sześciu latach najsłynniejszy Fiat Seicento w Polsce może wreszcie wrócić do właściciela. Sebastian Kościelnik, kierowca i właściciel wiśniowego Seicento, który zderzył się z rządową kolumną przewożącą ówczesną premier Beata Szydło, poinformował, że może wreszcie odzyskać swój samochód. Do tej pory auto - jako dowód w sprawie - zabezpieczone było na tzw. parkingu depozytowym.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Elektryczny Fiat 126p Bis, czyli nostalgia i ekologia w jednym. Tylko ta cena...

12.03.2023 11:02


Fiat 126 Bis w wariancie elektrycznym? Przyznać trzeba, że to mieszanka nad wskroś wyjątkowa. Tymczasem właśnie taki pojazd pojawił się niedawno na austriackim serwisie ogłoszeniowym. Za jego niecodzienną przeróbkę odpowiada firma Opus et Futurum.

Tagi: Fiat
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Używany Fiat Tipo II – dobry, ale nie dla każdego

07.03.2023 20:22

Kompaktowy Fiat Tipo ma sporo zalet – nie jest przesadnie drogi (ani w zakupie, ani w użytkowaniu), oferuje rozsądne wyposażenie oraz obszerne, dość wygodne wnętrze. Nie jest jednak dobrą propozycją dla każdego. Dlaczego?

Tagi: Fiat, MG
Źródło: www.auto-swiat.pl

Zapadł prawomocny wyrok ws. wypadku z udziałem Beaty Szydło

27.02.2023 10:41


Sąd Okręgowy w Krakowie ogłosił wyrok ws. wypadku z udziałem Beaty Szydło, do którego doszło w Oświęcimiu. W lutym 2017 roku opancerzone Audi staranowało Fiata Cinqucento prowadzonego przez Sebastiana Kościelnika, następnie uderzyło w drzewo.

Tagi: Audi, Fiat
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Najlepiej sprzedająca się marka Stellantis to Fiat. Szok i niedowierzanie

24.02.2023 16:29

Najlepiej sprzedająca się marka Stellantis to Fiat
Ten ogromny koncern motoryzacyjny ma pod sobą naprawdę dużą liczbę marek. Wśród nich znajdują się m.in.: Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Lancia, Maserati, Mopar, Opel/Vauxhall, Peugeot i Ram. Krótko mówiąc, szerokie grono, które trzeba jakoś okiełznać. Opracowanie wspólnej strategii nie jest łatwe, ale Stellantis robi wszystko, by się udało. […]

Źródło: namasce.pl

Jaki nowy Fiat z fabryki w Tychach?

24.02.2023 14:17

Stellantis zapowiedział wprowadzenie do produkcji w drugiej połowie tego roku dwóch nowych elektrycznych aut marki Fiat. Jedno z nich niemal na pewno trafi do tyskiej fabryki koncernu. Pytanie jaki to będzie model.

Tagi: Fiat
Źródło: www.samar.pl

Fiat 126p sprzedany za 96 tys. zł. O takiej wersji jeszcze nie słyszałeś

24.02.2023 11:00


Blisko 100 tys. zł zapłacił anonimowy nabywca za nietypowego Fiata 126p Bis, który trafił na aukcję przy okazji tegorocznego salonu Retromobile w Paryżu. Cena, jaką uzyskano za samochód z przebiegiem zaledwie 10 071 km, znacznie przekroczyła oczekiwania ekspertów.

Tagi: Fiat
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami