Wiadomości z tagiem Toyota  RSS
Aygo X w limitowanej wersji UNDERCOVER

01.06.2023 10:54


Toyota Aygo X wyróżnia się w segmencie nadwoziem crossovera, ciekawą paletą kolorystyczną, a także ogromnymi możliwościami stworzenia niepowtarzalnego egzemplarza. Dostępna teraz w Polsce limitowana wersja Aygo X UNDERCOVER to auto, jakiego w gamie modelu jeszcze nie było.

Źródło: moto-przestrzen.pl

GR Corolla H2 Concept pierwszym autem wyścigowym na ciekły wodór

31.05.2023 10:39


Zasilana ciekłym wodorem Toyota GR Corolla H2 Concept ukończyła 24-godzinny wyścig na torze Fuji. To pierwsze wyścigowe auto na świecie, które wykorzystywało ten rodzaj paliwa. Wodorowy silnik spalinowy Toyoty został przetestowany w bardzo wymagających warunkach.

Tagi: Toyota
Źródło: moto-przestrzen.pl

Toyota Yaris Hybrid 2024. Większa bateria i nowa skrzynia

31.05.2023 10:39

Toyota Yaris Hybrid 2024
Japońska przedstawicielka segmentu B w odmianie zelektryfikowanej doczekała się technologicznej modernizacji, która wpłynęła na jej wydajność. Toyota Yaris Hybrid 2024 ma teraz do zaoferowania zaktualizowany układ napędowy. Producent postanowił także wprowadzić kilka innych nowości, które powinny utrzymać wysoką pozycję rynkową tego samochodu. Jeżeli chodzi o stylistykę, to wszystko oparło się na detalach. Kluczową nowością jest […]

Źródło: namasce.pl

Yaris z mocną hybrydą oraz ulepszonymi multimediami

30.05.2023 15:33


Toyota Yaris to jeden z najważniejszych modeli marki. W 2023 roku globalna sprzedaż wszystkich generacji przekroczyła 10 mln. egzemplarzy, a Yaris zyskał renomę dzięki swojej innowacyjności, niezawodności, prestiżowym nagrodom oraz najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa, który stanowi punkt odniesienia w segmencie B.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Toyota opracuje autonomicznego Hiluxa do pracy w kopalniach

29.05.2023 13:08


Toyota we współpracy z Komatsu, producentem maszyn budowlanych, stworzy autonomiczną wersję Hiluxa przeznaczoną do pracy w kopalniach. Samochód ma być kompatybilny z autonomicznym systemem transportowym Komatsu, a jego wprowadzenie przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa pracy górników.

Tagi: Toyota
Źródło: moto-przestrzen.pl

Ogier na liście, Kajetanowicz faworytem WRC 2

29.05.2023 12:49

Od czasu powrotu do harmonogramu WRC w 2021 roku, załogi po raz trzeci powalczą w Afryce o punkty do światowego czempionatu.
W poniedziałkowe popołudnie opublikowano oficjalną listę zgłoszeń. Ta pokrywa się w większości z ubiegłotygodniowymi doniesieniami Motorsport.com. W stawce znalazło się dziesięć samochodów Rally1. Toyota przywiezie cztery GR Yarisy. Pojadą nimi Kalle ...

Tagi: Toyota, WRC
Źródło: pl.motorsport.com

Wydają miliardy na rozwój baterii, ale nie pozostawiają złudzeń o przyszłości

25.05.2023 7:30


Toyota ogłosiła ogromne zwiększenie inwestycji w produkcję baterii do samochodów elektrycznych. Jednocześnie jednak największy autorytet w tej dziedzinie, pracujący dla japońskiego producenta, snuje mało optymistyczne wizje na temat rozwoju elektromobilności.

Tagi: Toyota
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Kajetanowicz i Chwist wracają na Safari

23.05.2023 12:46

Po dziewiętnastoletniej przerwie - i z rocznym opóźnieniem spowodowanym pandemią koronawirusa - legendarne Safari powróciło do harmonogramu WRC w 2021 roku. Obie rozegrane w nowym formacie (dużo krótsze i zamknięte dla ruchu oesy) wygrały załogi Toyoty. Przed dwoma laty triumfowali Sebastien Ogier i Julien Ingrassia, a dwanaście miesięcy temu jako pierwsi na rampę wjechali Kalle ...

Źródło: pl.motorsport.com

Toyota zaprezentowała odświeżony model Tacoma

23.05.2023 9:45


Toyota zaprezentowała nową generację pick-upa Tacoma. W samochodzie po raz pierwszy zastosowany będzie napęd hybrydowy I-FORCE MAX o mocy 331 KM, a do gamy modelu dołącza wersja Trailhunter pełna wyprawowego ekwipunku czołowych marek. Toyota Tacoma nie będzie oferowana na polskim rynku.

Tagi: Toyota
Źródło: moto-przestrzen.pl

Niewygodne fakty o autach na prąd. Główny naukowiec Toyoty ostrzega

23.05.2023 7:14


Szybkie i wymuszone przepisami przestawianie motoryzacji na samochody elektryczne wciąż budzi spore kontrowersje.

Tagi: Toyota
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami