Wiadomości z tagiem Alfa Romeo  RSS
"Ludzie krzyczeli". Opisała wrażenia z trybun po koszmarnym wypadku

05.07.2022 13:15

Gdy bolid Guanyu Zhou leciał w kierunku kibiców na trybunach toru Silverstone, ona stała jak wryta i nagrała przerażający moment. Teraz młoda Brytyjka postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały pierwsze chwile po karambolu kierowcy Alfy Romeo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Bolid Kubicy rusza w trasę po Polsce. Zobaczysz go na stacjach paliw

04.07.2022 14:44

Orlen przygotował kolejną atrakcję dla wszystkich miłośników F1. Już 5 lipca wystartuje promocyjny tour bolidu Alfy Romeo. Kibice będą mogli z bliska zobaczyć model C42, za kierownicą którego siedział Robert Kubica.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szef Alfy Romeo zabrał głos. Wątpliwości ws. Roberta Kubicy rozwiane

03.07.2022 21:53

Guanyu Zhou ucierpiał w karambolu podczas GP Wielkiej Brytanii. Siła uderzenia była ogromna, a Chińczyk trafił na badania do centrum medycznego. Szef Alfy Romeo przekazał już, czy 23-latek wystartuje w kolejnym wyścigu F1.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zespół Kubicy ma kłopot bogactwa. Nikt tego się nie spodziewał

03.07.2022 14:51

Alfa Romeo miała już podjąć decyzję o dalszej współpracy z Guanyu Zhou w sezonie 2023. W padoku F1 większość ekspertów oczekiwała, że przygoda Chińczyka z ekipą z Hinwil potrwa tylko rok. Co się zmieniło?

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robert Kubica przekazał świetne wieści!

02.07.2022 16:09

Polscy kibice wkrótce będą mieć powody do radości. Robert Kubica znów zasiądzie w bolidzie F1. Rezerwowy kierowca Alfy Romeo uchylił rąbka tajemnicy podczas rozmowy w Eleven Sports.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zespół Kubicy zadecydował. Kolejne transferowe układanki w F1

30.06.2022 19:06

Wszystko wskazuje na to, że Alfa Romeo przystąpi do kolejnego sezonu F1 w niezmienionym składzie. Z padoku docierają wieści, że Guanyu Zhou ma pozostać w ekipie z Hinwil. Nie jest natomiast jasne, jaka przyszłość czeka Roberta Kubicę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio to czterodrzwiowa bestia. Potrzeba wiary i umiejętności, by ją okiełznać (test)

29.06.2022 0:03

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio test
Włosi nie mają rozbudowanej gamy, ale za to dysponują bardzo ciekawymi konfiguracjami swoich modeli. Oto jedna z najlepszych. Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio to samochód pierwotny w wielu znaczeniach. Czy to wada? Wręcz przeciwnie. Niestety, nie cieszy się tak dużym wzięciem, jak niemieccy konkurenci. Z jednej strony to nie dziwi. Z drugiej jednak czuć zmarnowanie potencjału, […]

Źródło: namasce.pl

Alfa Romeo również miała problemy z częściami zamiennymi

28.06.2022 16:12

Ekipa z Hinwil nie kryje się z tym, że miała pewne trudności po stronie produkcji części zamiennych. Problem ten ma być już jednak zażegnany i od Silverstone jej kierowcy nie będą musieli jeździć ze starymi komponentami w treningach.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Alfa Romeo Stelvio SD Carbon

27.06.2022 13:49

Stelvio tuning
Włoski SUV to jeden z najlepiej prowadzących się modeli w swoim segmencie. Jest znacznie lepszy, niż wskazują to statystyki sprzedaży. Nic więc dziwnego, że rzadko trafia na warsztaty zajmujące się modyfikacjami seryjnych aut. Tym razem jednak udało się znaleźć w sieci taki rodzynek. Oto Alfa Romeo Stelvio SD Carbon, które powinno zainteresować zwolennikiem stylu „Szybkich […]

Źródło: namasce.pl

Wskazano słaby punkt Ferrari. Zaważy o tytule?

26.06.2022 16:54

Ferrari w ostatnim okresie notuje coraz częstsze awarie swojego silnika. Dotykają one nie tylko główny zespół, ale też klientów z Haasa i Alfy Romeo. Po ostatnich analizach Włosi już wiedzą, gdzie tkwi problem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami