Wiadomości z tagiem Aro  RSS
Audi RS Q8 Mansory. Dla fanów brutalnego designu

01.06.2023 17:18

Audi RS Q8 Mansory
Popularny SUV marki z Ingolstadt doczekał się kolejnego pakietu, który może zainteresować fanów odważnych modernizacji i indywidualizacji. Oto Audi RS Q8 Mansory. I od razu warto zaznaczyć, że ten tuner znacznie częściej sięga po modele konkurencyjnych producentów. Tym razem jednak postawił na model z czterema pierścieniami. Efekt robi wrażenie. Już sam design karoserii robi wrażenie. […]

Tagi: Aro, Audi, MG, Mansory, Olej
Źródło: namasce.pl

Ariya wśród dziesięciu najlepszych samochodów elektrycznych na świecie

01.06.2023 10:50


Flagowy elektryczny crossover Nissan ARIYA został uznany za jeden z najlepszych samochodów elektrycznych na świecie w ramach pierwszej edycji konkursu EV Drivers Choice. EV Drivers Choice to międzynarodowa nagroda przyznawana przez wyjątkowe jury – nie dziennikarzy motoryzacyjnych, lecz użytkowników aut elektrycznych z klubów zrzeszonych w Global EV Drivers Association (GEVA), dlatego znalezienie się w gronie laureatów tego konkursu jest bardzo dużym wyróżnieniem.

Tagi: Aro, Nissan
Źródło: moto-przestrzen.pl

Będzie zmiana w balansie osiągów przed 24h Le Mans

01.06.2023 9:56


Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA oraz Automobile Club de l'Ouest wydali wspólne oświadczenie w sprawie dostosowania osiągów w czołowej klasie hipersamochodów przed wyścigiem 24 godziny Le Mans.

Tagi: Aro, Le Mans
Źródło: swiatwyscigow.pl

Władze F1 szykują przekaz telewizyjny stworzony dla dzieci i przez dzieci

31.05.2023 20:08

Władze Formuły 1 w połączeniu z Grupą Sky wychodzą z ciekawą inicjatywą, polegającą na stworzeniu pierwszego w historii przekazu Formuły 1 specjalnie dla dzieci. Próba taka będzie miała miejsce podczas tegorocznego Grand Prix Węgier na torze Hungaroring.

Tagi: Aro
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

BYD Trucks wchodzi na polski rynek

31.05.2023 13:32

Inter Cars, największy dostawca części motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, będzie teraz również dystrybutorem chińskich samochodów ciężarowych i dostawczych marki BYD Truck w Polsce.

Tagi: Aro
Źródło: www.samar.pl

Przygoda w kamperze! Co warto wiedzieć?

31.05.2023 11:48


Rozpoczynający się sezon na wyprawy kamperem stawia przed wieloma miłośnikami tego typu turystyki zasadnicze pytanie: czy podczas moich wypraw chcę za każdym razem nocować na zagospodarowanym kempingu, czy zaszaleć i spędzać noce „na dziko”, na łonie przyrody? Czy jednak użytkownicy Caddy Californii, Californii 6.1 i Grand Californii mogą biwakować poza wyznaczonymi miejscami?

Tagi: Aro
Źródło: moto-przestrzen.pl

Konkretny cel na Sardynii

31.05.2023 11:36

Gus Greensmith nie nominował Rajdu Sardynii (1-4 czerwca) do punktowania w WRC 2. Dzięki temu Brytyjczyk może podejść do szóstej rundy mistrzostw świata z większym spokojem.
Oczywiście Greensmith, pilotowany przez Jonasa Anderssona, nie zamierza zwalniać tempa. Zadeklarował, że będzie jechał na pełnym gazie za kierownicą Skody Fabii RS Rally2, obsługiwanej przez zespół ...

Tagi: Aro, WRC
Źródło: pl.motorsport.com

Stan realizacji Programu budowy 100 obwodnic w woj. pomorskim

31.05.2023 7:00


Jesienią ubiegłego roku GDDKiA oddała pierwszą z pięciu obwodnic realizowanych w województwie pomorskim w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic. Kierowcy korzystający z DK25 omijają już Brzezie. W przygotowaniu są obwodnice: Starogardu Gdańskiego, Sztumu, Człuchowa oraz Słupska i Kobylnicy. Obwodnica Brzezia ma ok. 4,5 km długości i omija miejscowość od południowego zachodu. W ramach inwestycji przebudowano …

Tagi: Aro, Kia, GDDKiA
Źródło: www.moto3m.pl

MV Agusta Lucky Explorer 5.5 odstawiona na boczny tor. Timur Sardarov posłuchał Stefana Pierera?

31.05.2023 6:48

W 2021 r. MV Agusta zaprezentowała dwa motocykle adventure - Lucky Explorer 5.5 i 9.5. Ten pierwszy powstaje przy współpracy z chińskim QJMotor i wygląda na to, że nie zobaczymy go w najbliższej przyszłości albo nawet wcale. Tak wynika z najnowszego komentarza marki MV Agusta, który pojawił się w sieci.

Tagi: Aro, Motocykle
Źródło: www.scigacz.pl

Nie chciał wskazać, kto „driftował” autem. Dostał 3000 zł mandatu

30.05.2023 15:41


Właściciel osobowego Mercedesa otrzymał mandat w wysokości 3000 złotych za niewskazanie osoby prowadzącej pojazd w wyznaczonym czasie. Na opublikowanym przez policję nagraniu można zobaczyć jak kierowca niebezpiecznie „driftuje” po ulicach Starogardu Gdańskiego.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami