Wiadomości z tagiem Aro  RSS
Bastianini i Vinales w KTM to oskarowe posunięcie. Dlaczego ten transfer jest genialny?

13.06.2024 14:29

Ściągnięcie Enei Bastianiniego i Mavericka Vinalesa to absolutnie genialny ruch ze strony Austriaków. Mick wyjaśnia, o co tak naprawdę chodzi.

Tagi: Aro, KTM
Źródło: www.scigacz.pl

Jakie cła na auta z Chin nałoży Komisja Europejska? Okazuje się, że... niewystarczające

13.06.2024 13:30


Stało się. Komisja Europejska poinformowała o wysokości dodatkowych stawek celnych na samochody elektryczne z Chin. Jak mocno może to uderzyć w tamtejszych producentów? Raport na temat zarobków BYD-a na Starym Kontynencie nie pozostawia wątpliwości. 

Tagi: Aro, MG
Źródło: magazynauto.pl

Trzeba było je kupić kilka lat temu. Siedem aut, które drożeją w mgnieniu oka

12.06.2024 20:23

Każda inwestycja to ryzyko, a inwestowanie w samochody nie jest wyjątkiem. W przypadku aut czynników wpływających na zysk (lub stratę) jest mnóstwo. Mimo to pokusiliśmy się o stworzenie listy aut, na których ich właściciele mogą zarobić.

Tagi: Aro, MG
Źródło: www.auto-swiat.pl

Norton Motorcycles zatrudnia byłego prezesa Manchester United. Richard Arnold będzie miał bardzo ważne zadanie

12.06.2024 17:36

Marka Norton Motorcycles sukcesywnie się rozwija i niedawno zapowiedziała powrót na arenę międzynarodową. Koncern TVS pracuje w pocie czoła, żeby postawić brytyjską legendę na nogi. Teraz do marki Norton dołączył były prezes klubu piłkarskiego Manchester United.

Tagi: Aro
Źródło: www.scigacz.pl

Ciało narciarza odzyskano 3 tygodnie po upadku z wysokości 60 metrów w Parku Narodowym Mount Rainier

12.06.2024 11:46

Służba Parku Narodowego podała we wtorek, że ciało narciarki, o której słyszano ostatnio 18 maja, odnaleziono w Parku Narodowym Mount Rainier w sobotę, trzy tygodnie po znalezieniu jej ciała. Służba…

Tagi: Aro
Źródło: motorsport24.pl

Mistrzostwa Świata Sidecar i Mistrzostwa Europy Quadów. Podwójne sportowe emocje w Gdańsku

11.06.2024 12:29

Motocrossowe Mistrzostwa Świata Sidecar i Motocrossowe Mistrzostwa Europy Quadów ponownie zagoszczą w Polsce. Wszystko dzięki GAMK, który kolejny raz podjął się organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Motocykle z wózkiem bocznym oraz quady zagoszczą na widowiskowym torze motocrossowym w Gdańsku przy ulicy Starogardzkiej w dniach 15-16 czerwca 2024.

Źródło: www.scigacz.pl

Wojna Izrael-Hamas: Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjmuje rezolucję o zawieszeniu broni

11.06.2024 11:42

NARODY ZJEDNOCZONE (AP) – ONZ przyjęła pierwszą rezolucję zatwierdzającą plan zawieszenia broni mający na celu zakończenie ośmiomiesięcznego okresu. Wojna między Izraelem a Hamasem W Gazie. W sponsorowanej przez USA rezolucji…

Tagi: Aro
Źródło: motorsport24.pl

To najmocniejsza ciężarówka w Europie. Teraz zużywa mniej paliwa

11.06.2024 11:20

Nowe Volvo FH18
Rynek pojazdów ciężarowych jest bardzo mocno obsadzony, dlatego producenci starają się stale aktualizować swoją gamę modelową. Nie inaczej jest w przypadku Szwedów. Nowe Volvo FH16 to nie tylko najmocniejsza ciężarówka w Europie (ze wszystkich seryjnie produkowanych), ale też również bardzo ekonomiczny pojazd pod względem zużycia paliwa. Co istotne, inżynierowie popracowali nad wszechstronnością napędu, który może […]

Tagi: Aro, MG, Volvo
Źródło: namasce.pl

reklama
Punkta.pl – porównywarka OC
Kontakt z nami