punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Volkswagen  RSS
Passat z kompletem gwiazdek Euro NCAP

12.07.2024 6:24


Nowy Passat otrzymał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w prestiżowym teście organizacji Euro NCAP. Czyni to Volkswagena klasy średniej jednym z najlepiej ocenianych modeli w swoim segmencie w 2024 roku.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Historia Volkswagena T3: Syncro wjeżdża w teren!

11.07.2024 9:18


Volkswagen Transporter T3 świętuje w tym roku 45. urodziny. Na przestrzeni ponad 12 lat produkcji doczekał się różnych wersji: Multivan, Caravelle, California… ale jedną z najbardziej charakterystycznych i niepowtarzalnych była wersja z napędem 4x4 – T3 Syncro.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Wyniki najnowszych testów Euro NCAP. Dwa modele oceniono tylko na trzy z możliwych pięciu gwiazdek

10.07.2024 18:05


Organizacja Euro NCAP opublikowała wyniki badań bezpieczeństwa sześciu nowych aut osobowych: Dacii Duster, Mercedesa klasy E, Skody Kodiaq, Skody Superb, Suzuki Swifta oraz Volkswagena Passata. Cztery z nich zdobyły maksymalną ocenę pięciu gwiazdek, zaś Duster i Swift – o dwie gwiazdki niższą.

Źródło: magazynauto.pl

Stary Volkswagen Amarok jest wciąż oferowany. Przeszedł kolejny lifting

09.07.2024 16:13

Stary Volkswagen Amarok
Europejski rynek motoryzacyjny nie jest żadnym wyznacznikiem czy wzorem dla innych. Każdy region ma własną charakterystykę i opiera się na popycie. Nie ma więc dwóch takich samych. Dla przykładu, klienci z Ameryki Łacińskiej mają zupełnie inne oczekiwania, niż mieszkańcy Starego Kontynentu. Warto również zwrócić uwagę na różnice dotyczące prawa. Efektem tego wszystkiego jest choćby stary […]

Źródło: namasce.pl

Volkswagen poszerza gamę modeli ID.3

09.07.2024 8:46


Volkswagen rozszerzył swoją gamę ID.3 i oferuje teraz cztery kolejne wersje tego modelu: dealerzy przyjmują już zamówienia na nową, dynamiczną odmianę ID.3 GTX o mocy 286 KM, ulepszone modele ID.3 Pro i Pro S, a także nową, podstawową wersję ID.3 Pure.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Czy Hyundai podrabiał wyniki sprzedaży modeli elektrycznych? Trwa śledztwo

09.07.2024 0:07

Hyundai IONIQ 5
Ten południowokoreański producent jest coraz częściej wymieniany jako największy rywal koncernów Volkswagen i Toyota. Pod względem wielkości stanowi trzecią siłę na świecie – w swojej branży, rzecz jasna. A to już o czymś świadczy. W tak dużych korporacjach mogą oczywiście pojawiać się większe lub mniejsze kombinacje doprowadzające do pewnych strat wizerunkowych. Wyżej wymienione, starsze marki […]

Źródło: namasce.pl

Sprzedaż aut w UE. Tesla notuje duże spadki nie tylko w Niemczech

06.07.2024 14:26

Volkswagen T-Roc
Ostatnio publikowaliśmy wyniki sprzedażowe niemieckiego rynku motoryzacyjnego. Teraz dotarliśmy do podobnego rankingu dotyczącego całej Unii Europejskiej. Można w nim dostrzec pewne tendencje. Sprzedaż aut w UE wciąż może nie być zadowalająca. Niektórzy klienci obawiają się zmian aktualnie użytkowanych modeli na nowe, ponieważ może mieć to swoje prawne konsekwencje. Brzmi groteskowo? Politycy sami nie są pewni […]

Tagi: MG, Volkswagen
Źródło: namasce.pl

Kupujemy używanego Volkswagena Tiguana I i II. Mechanik ostrzega przed kilkoma wersjami

06.07.2024 10:22

Handlarze wiedzą, że Polacy uwielbiają Volkswagena Tiguana, dlatego na rynku wtórnym nie brakuje ofert na to auto. Tyczy się to i pierwszej, i drugiej generacji modelu. Niestety pośród nich nie brakuje "okazji", które są gwarancją problemów. Czy używany Volkswagen Tiguan jest autem godnym polecenia? A jeśli tak, to które wersje są najbezpieczniejsze? O opinie na temat pierwszej i drugiej generacji modelu poprosiliśmy mechaników. Sięgnęliśmy też pamięcią do redakcyjnych testów Tiguana. Na tej podstawie wystawiliśmy mu oceny.

Źródło: www.auto-swiat.pl

Volkswagen zabierze Porsche pracownikom. Koniec z takimi służbówkami

03.07.2024 14:28

Porsche Panamera
Obniżanie kosztów jest stałym procesem dla każdego producenta samochodowego. W wielkim, niemieckim koncernie można znaleźć oszczędności w różnych sektorach funkcjonowania. I to kolejny tego przykład. Volkswagen zabierze Porsche pracownikom wyższego szczebla, ponieważ jest to za duży koszt. Teoretycznie, skala zjawiska nie jest przesadnie duża, ale trzeba pamiętać, że „kropla drąży skalę”. Wymiana aut służbowych na […]

Źródło: namasce.pl

Kupujemy używanego SUV-a z dieslem za 35-45 tys. zł. Wybrać Volkswagena, Forda, Peugeota czy Nissana?

01.07.2024 20:22

Ford Kuga, Nissan Qashqai +2, Peugeot 3008 i Volkswagen Tiguan – wiele je łączy, ale też sporo różni. Który z naszych bohaterów najlepiej sprawdzi się w codziennej eksploatacji? Na celownik bierzemy egzemplarze z dieslem 2.0 pod maską, a do wydania mamy maksymalnie 35-45 tys. zł, choć w większości przypadków nawet nie zbliżymy się do tej granicy.

Źródło: www.auto-swiat.pl

reklama
Kontakt z nami