321sprzedane
Wiadomości z tagiem Ford  RSS
Motywy Loeba

11.08.2022 16:23

W środę wraz z publikacją listy zgłoszeń do dziesiątej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata 2022 potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o kolejnym występie Sebastiena Loeba za kierownicą Forda Pumy Rally1 zespołu M-Sport.
Czytaj również:
Słynny Acropolis bez Polaków
Za ulubioną nawierzchnię Loeba jest uważana ta asfaltowa. Francuz jednak już wcześniej ...

Tagi: Ford, Olej
Źródło: pl.motorsport.com

Wjechał ludzi na przejściu. Policja opublikowała drastyczne nagranie

11.08.2022 15:40


W niedzielę, przed godziną 3:00, w Wyszkowie kierowca Forda potrącił na przejściu dla pieszych trzy osoby i uciekł, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Na szczęście całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Kierowca został już ujęty i najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione czyny grozi mu do 12 lat więzienia.

Tagi: Ford, Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Nowy Ford Tourneo Connect to znakomity wybór dla dużych rodzin

11.08.2022 14:42


Choć Ford ma szeroką gamę minivanów i jest niekwestionowanym liderem tego segmentu w Polsce, to proponuje swoim klientom także inny rodzaj rodzinnego, przestronnego i komfortowego samochodu. Niedawno wprowadzony na rynek Ford Tourneo Connect to kwintesencja tych cech. Co wyróżnia Forda Tourneo Connect? Rodzinny samochód dla kilku osób musi oferować pewne podstawowe wartości, z których najważniejsze […]

Tagi: Ford, Mini
Źródło: www.motonews.pl

Czas na Huttunena

11.08.2022 10:17

Wizerunek Jariego Huttunena, który pozostanie zapamiętany po 71 edycji Rajdu Finlandii to z pewnością ten z mety OS1. Próba przebiegająca przez Jyväskylä była dla niego pierwszą w mistrzostwach świata, którą pokonał za kierownicą rajdówki najwyższej klasy - Forda Pumy Rally1 zespołu M-Sport.
Od czasu debiutu w światowym czempionacie w 2015 roku Huttunen chyba jeszcze nigdy ...

Tagi: Ford
Źródło: pl.motorsport.com

Więcej startów Serderidisa

10.08.2022 13:51

Grecki biznesmen belgijskiego pochodzenia na początku roku zakupił Forda Pumę Rally1, zostając pierwszym prywatnym posiadaczem hybrydowej rajdówki królewskiej klasy.
Serderidis, pilotowany przez Frederica Miclotte’a, początkowo zapowiadał, że w tym roku dwukrotnie wystąpi na szczeblu światowego czempionatu. Pierwszy start odbył się przy okazji Rajdu Safari i tam Serderidis ...

Tagi: Ford, ADAC
Źródło: pl.motorsport.com

Loeb potwierdzony

10.08.2022 11:15

M-Sport Ford poinformował, że Sebastien Loeb i Isabelle Galmiche wystartują w Rajdzie Akropolu. Zawody w Grecji odbędą się w dniach 8-11 września i będą stanowiły dziesiątą odsłonę tegorocznych mistrzostw świata.
Francuz będzie miał okazję już po raz czwarty zasiąść za kierownicą Pumy Rally1, po zwycięstwie w otwierającym sezon Rajdzie Monte-Carlo, nieukończonym ...

Źródło: pl.motorsport.com

Nowy Ford Tourneo Connect to nie tylko przestrzeń

10.08.2022 10:21


Choć Ford ma szeroką gamę minivanów i jest niekwestionowanym liderem tego segmentu w Polsce, to proponuje swoim klientom także inny rodzaj rodzinnego, przestronnego i komfortowego samochodu. Niedawno wprowadzony na rynek Ford Tourneo Connect to kwintesencja tych cech.

Tagi: Ford, Mini
Źródło: moto-przestrzen.pl

Ford wprowadził do oferty akcesoriów namiot dachowy

10.08.2022 9:51


Czas wolny na łonie przyrody i nocleg pod namiotem to jeden z najprostszych sposobów na ucieczkę od codzienności. Ale pogięte pałąki stelaża namiotu i pokrzywione kołki (zwane potocznie „śledziami”) mogą skutecznie zniechęcić do tego typu aktywności.

Tagi: Ford
Źródło: moto-przestrzen.pl

Udany rewanż Staniszewskiego

09.08.2022 9:21

Siódma runda FIA CEZ 2022 gościła na torze w czeskich Sedlcanach. Zbigniew Staniszewski w wielkim finale pokonał najgroźniejszego przeciwnika Alesa Fucika w Volkswagenie Polo. Trzeci był Miroslav Neuman w Mitsubishi Lancerze, tuż za podium znalazł się drugi z Polaków Łukasz Złotnicki w Fordzie Fiesta.
Staniszewski z Fucikiem zapisali na swoim koncie po dwa zwycięstwa w biegach ...

Źródło: pl.motorsport.com

Ford liderem rynku motoryzacyjnego w USA

09.08.2022 8:25


Ford, drugi miesiąc z rzędu, jest jedynym dużym producentem samochodów odnotowującym na rynku amerykańskim wzrost sprzedaży – aż o 36,6%, w porównaniu ze spadkiem w branży utrzymującym się na poziomie 10,5%. Obecnie, łączny udział firmy w rynku wynosi 13,9%, co oznacza wzrost o 1% w stosunku do czerwca br. i 4,8% w porównaniu do roku ubiegłego.

Tagi: Ford
Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Kontakt z nami