Wiadomości z tagiem Ford  RSS
Nowy Ford Transit Custom nie tylko na prąd. Będą także diesel i hybryda

20.09.2022 20:23

W branży samochodów dostawczych nie tak łatwo pożegnać się z dieslem. Dowodzi tego Ford, który po premierze elektrycznego Transita Custom teraz zaprezentował jego wersje spalinowe. Nie dość, że zadbano o kilka odmian wysokoprężnych o mocy od 110 KM do 170 KM, to zadbano także o wersję hybrydową.

Źródło: www.auto-swiat.pl

European Bike Week 2022 już za nami. Sześć dni atrakcji z Harleyem-Davidsonem

20.09.2022 15:23

W dniach 6-11 września 2022 roku, w austriackim Faak am See odbyła się 23. odsłona największej bezpłatnej imprezy motocyklowej w Europie. Jej uczestnicy mogli liczyć na szereg atrakcji przygotowanych przez HD i Forda.

Tagi: Ford
Źródło: moto.wp.pl

Bez Fourmaux w Nowej Zelandii

20.09.2022 15:03

Fourmaux po łączonym programie w samochodach WRC i Rally2 w 2021 roku, na bieżącą kampanię otrzymał hybrydowego Forda Pumę Rally1.
Sezon daleki jest jednak od oczekiwań zarówno samego kierowcy, jak i zespołu, i rozpoczął się od potężnej kraksy w Rajdzie Monte Carlo. Wypadki przytrafiły się również w Chorwacji i na Sardynii, a zbyt głębokie cięcie pozbawiło Francuza szans ...

Tagi: Ford, WRC
Źródło: pl.motorsport.com

Auta dostawcze napędzają europejską gospodarkę

20.09.2022 13:55

Ford szacuje wkład samochodów dostawczych w europejską gospodarkę w ubiegłym roku na 786 mld euro – prawie dwa razy więcej niż wynosi PKB Norwegii.

Tagi: Ford
Źródło: www.samar.pl

Innowacyjne rozwiązania w marce Ford

20.09.2022 12:48


Amerykański koncern Ford Motor Company od wielu lat słynie ze stosowania innowacyjnych rozwiązań. Część z nich jest później kopiowana przez konkurencję, która nie chce pozostać w tyle. Wielu kierowców ceni sobie to, że wraz z marką Ford zyskuje nie tylko bezpieczne i nowoczesne auta o dopracowanym wyglądzie, ale też dostęp do rozwiązań, które wpływają na komfort prowadzenia, funkcjonalność oraz […]

Tagi: Ford
Źródło: auto-blog.pl

Ford Transit Custom 2023 zadebiutował, a wraz z nim hybryda i diesel

20.09.2022 8:24

Ford Transit Custom 2023
Po debiucie odmiany na prąd, amerykański van doczekał się kolejnych konfiguracji napędowych, które mogą zainteresować większą liczbę klientów. Ford Transit Custom 2023 został oficjalnie przedstawiony na niemieckich targach motoryzacyjnych w Hanowerze. Tym samym zostały ucięte plotki jakoby producent chciał zrezygnować ze spalinowych wersji. I bardzo dobrze. Jak powszechnie wiadomo, design aut użytkowych skupia się przede […]

Źródło: namasce.pl

Co decyduje o niezwykłej popularności Forda Transita Customa?

19.09.2022 20:24


Ford Transit Custom od lat jest jednym z najważniejszych modeli dostawczych Forda. Jego ponadczasowe wzornictwo, praktyczność, oszczędne i niezawodne jednostki napędowe oraz konkurencyjne ceny uczyniły z niego jednego z liderów rynku. Model ma jednak wiele innych zalet, dzięki którym pokochali go klienci w całej Europie, w tym także w Polsce. Ford Transit Custom ma wiele […]

Źródło: www.motonews.pl

Spłonęło kilkadziesiąt nowiutkich Fordów Puma. Nie uwierzycie dlaczego

18.09.2022 16:06


​Kilkadziesiąt fabrycznie nowych Fordów Puma spłonęło po tym, gdy pociąg, którym były transportowane, zerwał napowietrzne przewody elektryczne. Kable spadły na wagony i wywołały pożar.

Tagi: Ford
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Ford Fiesta ST - pieści wszystkie zmysły

17.09.2022 12:00


W czasach, kiedy ciszę w samochodach elektrycznych podnosimy do rangi dominującej cechy, Ford Fiesta ST dostarcza nam bodźców, które pieszczą wszystkie zmysły kierowcy. Niepozorny model Forda w usportowionej wersji oferuje znakomite osiągi, a do tego jest niezwykle użyteczny w codziennej eksploatacji, jak też i na wyścigowym torze. Podkręćcie wyobraźnię i dajcie się ponieść zmysłom.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami