Wiadomości z tagiem MotoGP  RSS
Ósme miejsce na wagę mistrzostwa? Oto prawdziwi zwycięzcy i wielcy przegrani MotoGP Japonii

27.09.2022 14:13

Jack Miller wygrał wyścig MotoGP o Grand Prix Japonii, ale Australijczyk nie był jedynym zwycięzcą na torze Motegi. Kto jeszcze wygrał, a kim są trzej wielcy przegrani niedzielnych zmagań?

Tagi: MotoGP
Źródło: www.scigacz.pl

GP Kazachstanu od 2023 roku!

27.09.2022 13:52


MotoGP ma mieć w kolejnych latach znacząco rozszerzony kalendarz. Ogłoszono właśnie, że już w 2023 roku ma się odbyć wyścig o GP Kazachstanu! To zupełnie nowa runda w kalendarzu mistrzostw świata, i kontynuacja ekspansji serii grand prix na wschód. Umowa została podpisana na pięć lat, począwszy od 2023 roku. Wyścigi mają się odbywać na torze ...
first appeared on .

Tagi: MotoGP, Olej
Źródło: motogp.pl

Danilo Petrucci wróci do MotoGP za Joana Mira!

27.09.2022 13:43


Danilo Petrucci powróci do MotoGP na jeden start – i pojedzie w GP Tajlandii na motocyklu Suzuki, w zastępstwie za Joana Mira, który wciąż leczy kontuzję. Hiszpan złamał kostkę w sierpniu w GP Austrii i od tego czasu nie pojawił się w żadnym wyścigu, mimo że próbował pojechać już w Aragonii. GP Tajlandii odbędzie się ...
first appeared on .

Źródło: motogp.pl

Porsche 911 Turbo S vs KTM Red Bull MotoGP. Do kompletu Super Duke R 1290 Evo

27.09.2022 11:07

Mat Watson z CarWow zabrał się za kolejną samochodową rakietę, której tym razem przeciwstawił dwa motocykle. To idealna moment, żeby przekonać się, kto jest lepszy. Ale najpierw sprawdźmy parametry zawodników.

Źródło: www.scigacz.pl

MotoGP w Kazachstanie od sezonu 2023. Dorna podpisała umowę z torem Sokol

27.09.2022 10:39

Kolejny kraj dołączy do kalendarza MotoGP i tym razem będzie to Kazachstan, z którym podpisano umowę na 5 lat. Gdzie wystartują zawodnicy? Jak Dorna zdoła pomieścić wszystkie obiekty w kalendarzu? Carmelo Ezpeleta zdaje się mieć te kwestie doskonale przemyślane bazując na wcześniejszych informacjach o innych obiektach.

Tagi: MotoGP, Olej
Źródło: www.scigacz.pl

Danilo Petrucci wraca do MotoGP. Pojedzie w barwach Suzuki zamiast Joana Mira

27.09.2022 10:24

Suzuki poinformowało, że zamierza zatrudnić Danilo Petrucciego, by ten zastąpił Joana Mira podczas rundy w Tajlandii. Mistrz świata sezonu 2020 cały czas zmaga się z kontuzją po wypadku, do którego doszło podczas Grand Prix Austrii.

Źródło: www.scigacz.pl

Jack Miller, Ai Ogura i Izan Guevara triumfują w Grand Prix Japonii na torze Motegi

25.09.2022 9:07

Zawodnicy wszystkich klas zafundowali kibicom sporą dawkę emocji. W Moto3 Guevara może nieco odetchnąć, w Moto2 lider ma przewagę zaledwie 2 punktów, a w MotoGP doszło do dramatycznych wydarzeń, które mogą zaważyć na losach tytułu mistrzowskiego. To wszystko po tym, co wydarzyło się pod japońskim niebem w niedzielnych wyścigach.

Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Kontakt z nami