Wiadomości z tagiem Policja  RSS
„Łapki na kierownicę” - o co chodzi we wspólnej akcji policji i Yanosika?

28.03.2023 7:10


Akcja "Łapki na kierownicę", prowadzona przez policję oraz Yanosika (którego aplikację na telefon kierowcy używają podczas jazdy, by przed policją się ostrzegać), ma uświadomić kierowcom skutki korzystania z telefonu w czasie prowadzenia. Skupienie uwagi na ekranie zamiast na drodze może prowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń na drodze.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

On na hulajnodze pędził na pociąg. Oni mieli radar. Było o wiele za szybko

27.03.2023 11:36


Policjanci z wrocławskiej drogówki zwrócili uwagę na kierującego elektryczną hulajnogą. Jak się okazało, niemal dwukrotnie przekroczył on dopuszczalną prędkość.

Tagi: Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Czy policja musi zabezpieczać każde tego typu wydarzenie?

27.03.2023 9:59

Czy tego typu wydarzenia potrzebują wsparcia policjantów na motocyklach?

Tagi: Policja
Źródło: www.scigacz.pl

Legalizowali skradzione samochody. Z grupą współpracowali nawet urzędnicy

27.03.2023 8:57


Funkcjonariusze straży granicznej we współpracy z CBŚP oraz policjantami z Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali kilkanaście osób zamieszanych w działalność grupy zajmującej się legalizacją skradzionych samochodów. Wśród jej członków znaleźli się nawet pracownicy starostwa.

Tagi: Aro, Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Chciał uciec policji motorowerem. Miał swój "powód"

26.03.2023 20:20

Nie wszystkie policyjne pościgi wyglądają jak z amerykańskich filmów akcji. Tak też było w przypadku jadącego motorowerem mężczyzny ze Zdzieszowic (woj. opolskie), któremu jednak nie można odmówić wiary w swoje możliwości. W końcu jednak wpadł w ręce policji i grozi mu więzienie.

Źródło: moto.wp.pl

Niesamowita szybkość złodziei aut. Oto co policja zastała chwilę po kradzieży

25.03.2023 14:20


W ciągu niecałej doby kryminalni z "samochodówki" namierzyli i odzyskali skradzioną Toyotę C-HR. Niestety, choć funkcjonariusze grupy “Skorpion” rozwiązali zagadkę w kilkanaście godzin, złodzieje okazali się być szybsi.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Kradzież plecaka wypełnionego forsą. Policja złapała Gruzina, ale nie odnalazła wszystkich pieniędzy (wideo)

24.03.2023 14:17

Kradzież plecaka wypełnionego forsą
Niestety, nie wszyscy obcokrajowcy przyjeżdżający do Polski chcą uczciwie pracować lub uprawiać turystykę. Niekiedy są to przestępcy – różnego szczebla. Ta kradzież plecaka wypełnionego forsą pokazała, że służby potrafią działać bardzo sprawnie, co jednak nie oznacza, że zawsze udaje się doprowadzić do pełnego sukcesu. Zacznijmy od tego, że do zdarzenia doszło na terenie stacji benzynowej […]

Tagi: MG, Policja
Źródło: namasce.pl

Pijany kierowca Opla uciekał przed policją. Schował się w psiej budzie

22.03.2023 17:00


Funkcjonariusze świętokrzyskiej drogówki prowadzili pościg za kierowcą zielonego Opla. Mężczyzna bardzo chciał uniknąć rozmowy z mundurowymi i miał ku temu kilka istotnych powodów - jednym był fakt, że w wydychanym powietrzu miał blisko 2 promile alkoholu. Finalnie 31-letni pirat został znaleziony przez mundurowych w nietypowym miejscu.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

25-latek wezwany na policję. Przyjechał skuterem bez kasku, bez uprawnień, ubezpieczenia i przeglądu

22.03.2023 14:07

Nie wiadomo, jakie myśli kłębiły się w głowie młodego mężczyzny wezwanego przez policję włoskiej Ligurii, ale zapewne myślał przede wszystkim o dochodzeniu sądowym w sprawie kradzieży, w którym był podejrzanym.

Źródło: www.scigacz.pl

Zamienił Cinquecento w wóz do wożenia drewna. W sieci zrobił furorę

22.03.2023 12:08


Dużym zainteresowaniem w internecie cieszą się materiały wideo przedstawiające wyczyn pewnego mieszkańca Mikołowa w woj. Śląskim. Mężczyzna zdecydował się bowiem przerobić poczciwego Fiata Cinquecento w wóz do przewozu drewna. Niestety pomysł ten nie spodobał się policjantom.

Tagi: Fiat, Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami