Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Pościg za kierowcą w starym Audi. Za kierownicą pijany i poszukiwany 18-latek (wideo)

05.12.2022 16:24

Pościg za pijanym 18-latkiem
Na polskich drogach jest bardzo niebezpiecznie, co ma zazwyczaj bezpośredni związek z nieodpowiedzialnymi uczestnikami ruchu. Nie inaczej było w tym przypadku. Miejscem pościgu była Ostrów Mazowiecka. Policjanci z grupy SPEED patrolowali tamtejsze ulice dostrzegli kierowcę w starym Audi, który gwałtownie zahamował przed przejściem dla pieszych. Mundurowi skojarzyli to auto ze zgłoszeniem kradzieży paliwa sprzed kilku […]

Tagi: Audi, MG, Policja
Źródło: namasce.pl

Kierowcy przewozów na aplikację na celowniku policji. Skontrolowano 330 aut

05.12.2022 13:30


Policja w Polsce prowadzi systematyczne akcje, których celem jest zwalczanie przestępstw w tzw. przewozach na aplikację. Kilka tygodni temu pierwsza taka akcja odbyła się w Warszawie, a miniony weekend policjanci działali w miastach w całym kraju.

Tagi: Mini, Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Iran rozwiązuje policję moralną, rozważa zmianę przepisów dotyczących hidżabu, mówi urzędnik

04.12.2022 21:19

Prokurator generalny Iranu twierdzi, że kraj się rozpadł To się nazywa nadzór moralny i rozważa zmianę wymogu, aby kobiety zakrywały głowy w miejscach publicznych, co według analityków ma na celu…

Tagi: Policja
Źródło: motorsport24.pl

Nie mógł się zdecydować, czy odjechać ze stacji. Policjanci byli w szoku

03.12.2022 7:32


47-latek zaskoczył patrol policji w Warszawie. Podejrzanym zachowaniem ściągnął na siebie kontrolę. Wykazała, że jeździł bez prawa jazdy od 25 lat.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Ma 17 lat i już był poszukiwany przez policję. Udało się go zatrzymać po pościgu (wideo)

02.12.2022 16:17

Pościg za 17-latkiem w Prochowicach
Wychowanie bez odpowiednich wzorców stanowi ogromny problem społeczny. Młodzież może popełniać błędy, ale pewne zachowania nie podlegają akceptacji i wyrozumiałości. Tak też jest w przypadku bohatera tej historii. Ma 17 lat i już był poszukiwany przez policję. Na szczęście został zatrzymany. W akcję byli zaangażowani policjanci z legnickiej drogówki, którzy na terenie Prochowic zauważyli podejrzanego. […]

Tagi: MG, Policja
Źródło: namasce.pl

Pijany policjant uciekał przed policją. Zginęły dwie osoby

02.12.2022 8:20


​Do 12 lat więzienia będzie grozić policjantowi z Warszawy, który prowadząc po pijanemu Mercedesa SL500, doprowadził do wypadku, w którym zginęły dwie osoby.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. Rzut oka na szyby w aucie mrozi krew

30.11.2022 10:32


W Katowicach 72-letni kierowca potrącił kobietę przechodzącą przez ulicę po przejściu dla pieszych. Policja przypomina, by przed wyjazdem na drogę odpowiednio przygotować pojazd, co może pomóc w uniknięciu podobnego zdarzenia.

Tagi: Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Skoda Citigo jest pojemna, ale żeby kolegę w bagażniku wieźć? Trochę przesada (wideo)

30.11.2022 9:10

Przewożenie pasażera w bagażniku
Czeskie autko ma skromne gabaryty, ale dzięki kwadratowemu nadwoziu dysponuje naprawdę pojemnym, zaskakująco praktycznym wnętrzem. To jednak nie tłumaczy zachowania pewnego użytkownika, który w nietypowy sposób przewoził swojego kolegę. Co ciekawe, wszystko dostrzegli policjanci z lubelskiej drogówki, którzy zwrócili uwagę na inne przewinienia kierowcy. Mężczyzna jechał buspasem po alei Tysiąclecia w Lublinie, a następnie zlekceważył […]

Źródło: namasce.pl

Kwaka Z 1000 Jim Goose - replika marzeń z filmu Mad Max!

29.11.2022 13:25

Kto oglądając przed laty prawdziwy klasyk kina akcji Mad Max nie marzył o tym żeby posiadać takie policyjne Kawasaki Z 1000? My dalej marzymy, a portugalski warsztat customowy Unik Motorcycles jeszcze bardziej rozpalił te marzenia.

Źródło: www.motocykl-online.pl

5 lat kradli, w końcu wpadli. Policja zatrzymała grupę złodziei samochodów

29.11.2022 11:57


Gang zajmował się kradzieżami samochodów oraz paserstwem części, które pochodziły z aut. Za cel złodzieje obierali sobie głównie pojazdy azjatyckich marek. Liczba zarzutów, które usłyszeli zatrzymani członkowie gangu, robi wrażenie.

Tagi: Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami