Wiadomości z tagiem Renault Kangoo  RSS
Elektryczna ofensywa Renault na targach IAA Transportation w Hanowerze

22.09.2022 15:46


Renault z radością powróciło na reaktywowane po czteroletniej przerwie targi IAA Transportation w Hanowerze. Stoisko producenta jest doskonałą ilustracją bogatego dorobku w wykorzystaniu w 100% elektrycznych napędów w pojazdach dostawczych. Renault na targach IAA Transportation To właśnie Renault ponad 10 lat temu stworzył ten segment, gdy wprowadził na rynek w 100% elektryczne Renault Kangoo, które […]

Źródło: www.motonews.pl

Renault Kangoo 2022 – cennik. Wersja osobowa od 107 900 złotych

08.07.2022 17:43

Nowe Kangoo
Kombivany to świetne auta dla ludzi, którzy szukają wysokiego poziomu praktyczności i nie muszą popisywać się przed sąsiadami. Renault Kangoo 2022 to jeden z najlepszych tego przykładów. Francuski model najnowszej generacji w końcu trafił do polskiej oferty. Do tej pory mogliśmy wybierać tylko spośród konfiguracji użytkowych. Wariant osobowy może zachęcić kolejną grupę klientów. Jak można […]

Źródło: namasce.pl

Renault ogłasza ceny Kangoo i Kangoo Van E-Tech

08.07.2022 13:34


W Polsce można już składać zamówienia na Nowe Renault Kangoo i Nowe Renault Kangoo Van E-Tech elektryczne. Nowe Kangoo jest dostępne w cenie od już od 107 900 zł, a Nowe Kangoo Van E-Tech elektryczne od 132 400 zł. Auta można już zamawiać, a pierwsze egzemplarze pojawią się w Polsce w listopadzie br. Cennik Nowego Mastera E-Tech elektrycznego 52 kWh zostanie przedstawiony w sierpniu.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Renault Kangoo E-Tech i Master E-Tech – elektryczna przyszłość transportu

11.06.2022 17:30


Nieustannie rosnący nacisk na elektromobilność sprawia, że samochodami na prąd coraz częściej interesują się między innymi firmy transportowe i ogólnie przedsiębiorcy, potrzebujący auta dostawczego. Renault od lat ma takie modele w gamie, a my mieliśmy okazję jeździć najnowszymi wersjami Kangoo E-Tech oraz Mastera E-Tech.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Renault Express Van Pack Clim TCe 100

04.05.2022 9:03


W zeszłym roku Renault odświeżyło gamę swoich małych samochodów dostawczych. Przy tej okazji francuski koncern podjął decyzje o zakończeniu produkcji Dacia Dokker a w jej miejsce pojawiło się Renault Express Van, które na pierwszy rzut oka jest bardzo podobne do Renault Kangoo Van, ale to tylko pozory. Renault Express Van jest też znacząco droższe od Dacia Dokker, ale ta różnica jest całkowicie uzasadniona o czym opowiemy w naszym teście.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Mercedes klasy T oficjalnie. To kolejny model oparty na Renault Kangoo

27.04.2022 15:23


​Mercedes zaprezentował klasę T nowej generacji. To osobowa wersja dostawczego Citana, a więc samochód oparty na Renault Kangoo.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Mercedes klasy T - debiutuje mały, rodzinny i luksusowy van. Już go widzieliśmy

26.04.2022 20:23

Mercedes wprowadza nową klasę T. To mały, rodzinny, luksusowy van. Jego bazą jest Citan, a ten jest z kolei bliźniakiem Renault Kangoo. Nie można jednak powiedzieć, że klasa T to Kangoo ze znaczkiem Mercedesa na grillu. Zmian jest mnóstwo, są tu rozwiązania typowe dla Mercedesa – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz auta oraz wyposażenie typowe dla aut segmentu premium. Wspólne z Renault są silniki – jeden Diesla i jeden benzynowy.

Źródło: www.auto-swiat.pl

Kangoo Van jeszcze bardziej innowacyjny

11.04.2022 11:17


Renault Kangoo, kultowy model na rynku lekkich samochodów dostawczych, od samego początku zaskakuje innowacyjnością. Zawsze był synonimem pomysłowych rozwiązań, zarówno w przypadku pierwszej generacji tego kombivana z bocznymi przesuwnymi drzwiami i kilkoma długościami nadwozia, jak i wprowadzonej na rynek w 2011 roku wersji elektrycznej. Nie inaczej prezentuje się jego trzecia generacja z rekordowym – wynoszącym aż 1,45 m – otworem bocznych drzwi, nazwanych „Open Sesame by Renault”.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Osobowy i dostawczy – Townstar, czyli funkcjonalny, nowy model Nissana

24.03.2022 7:00

W Nissanie z kolei… ta sama sytuacja. Townstar to nowy model dla marki, ale pod nowym logo kryje się dobrze znany samochód z innych marek.  Townstar to kompaktowy lekki samochód użytkowy, będący bliźniaczą konstrukcją Renault Kangoo oraz Mercedesa Citan. Nowy, użytkowy Nissan dostępny jest w odmianie dostawczej lub osobowej. Dostępne są dwie wersje napędowe: …

Źródło: www.moto3m.pl

Renault Kangoo - Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o.

23.02.2022 16:21

Wyposażenie standardowe wg Eurotax: ABS Lakier uni Airbag kierowcy i pasażera Lusterka boczne ustawiane manualnie ESC (system stabilizacji toru jazdy) + Grip Control (system kontroli trakcji) + Hill Start Assist MSR - system regulacji momentu obrotowego silnika podczas redukcji biegów El. podnoszen…

Źródło: motosprzedaz.pl

reklama
Kontakt z nami