Wiadomości z tagiem Nissan  RSS
[TEST] Nissan Townstar 1.3 DIG-T 130 KM Tekna

26.03.2023 21:01


Kombivany to auta stworzone do wszechstronnych zastosowań. Są pojemne, praktyczne i w zasadzie ich wygoda nie odstępuje za bardzo innym segmentom. Może nie grzeszą urodą, ale jeśli nie jest to priorytet, to może być to właściwy wybór. Gama modeli, które są dostępne na rynku nieco się skurczyła, ale nadal mamy w czym wybierać. Pokazany we […]

Tagi: Nissan
Źródło: www.testauto.pl

Ekspansja modelowa Mitsubishi trwa. Niektóre auta znasz od lat, ale pod inną marką

13.03.2023 15:55

Ekspansja modelowa Mitsubishi trwa
Japońska marka jest częścią aliansu, w którym prym wiodą Renault i Nissan. Dzięki temu ma dostęp do nowych technologii, a nawet całych samochodów. Ekspansja modelowa Mitsubishi o nazwie „Challenge 2025” ma obejmować aż 16 nowych projektów. Wśród nich znajdują się samochody hybrydowe, spalinowe i elektryczne. Jeżeli chodzi o nadwozia, to również będzie można liczyć na […]

Źródło: namasce.pl

Nissan zmienia podejście do zelektryfikowanych napędów

10.03.2023 16:27

Japoński koncern planuje redukcję kosztów poprzez wykorzystanie takich samych głównych komponentów modułowych w samochodach elektrycznych i w modelach z napędem e-POWER.

Tagi: Nissan
Źródło: www.samar.pl

Nowe podejście Nissana do rozwoju zelektryfikowanych układów napędowych

10.03.2023 9:12


Nissan zaprezentował nową strategię rozwoju zelektryfikowanych układów napędowych, którą nazwał „X-in-1". Jej główne założenie polega na tym, aby najważniejsze elementy układu napędowego w samochodach elektrycznych i w modelach wyposażonych w napęd e-POWER były wykorzystywane w jednych i drugich autach oraz by podzespoły te miały modułową konstrukcję. Dzięki temu koszt ich rozwoju i produkcji w 2026 roku uda się obniżyć o 30% w porównaniu z kosztami z 2019 roku.

Tagi: Nissan
Źródło: moto-przestrzen.pl

Nissan Ariya do serwisu. Chodzi o odpadającą kierownicę

10.03.2023 6:30


Nissan musi przeprowadzić akcję serwisową elektrycznego SUV-a Ariya. Powodem ma być odpadająca kierownica. Ale nie tylko japoński producent ma z tym problem.

Tagi: Nissan
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Nissan przyspiesza strategię elektryfikacji

02.03.2023 11:25


Zgodnie z założeniami Nissan Ambition 2030, czyli długofalowej wizji marki ogłoszonej w 2021 r., Nissan Motor Co., Ltd. zamierza rozszerzać możliwości społeczeństwa w zakresie mobilności poprzez dostarczanie doświadczeń dodających poczucia pewności i wywołujących emocje oraz poprzez ułatwienie zacieśniania więzi międzyludzkich i społecznych.

Tagi: Nissan
Źródło: moto-przestrzen.pl

Nissan zmienia strategię Ambition 2030. Wprowadzi więcej nowych modeli

27.02.2023 18:03

Nissan zmienia strategię Ambition 2030
Japońska marka doskonale zdaje sobie sprawę z rewolucji w przemyśle motoryzacyjnym, której jest uczestniczką. Sytuację można jednak nazwać dynamiczną, dlatego nawet nowe plany mogą ulegać pewnym zmianom. Strategia Ambition 2030, którą wprowadził Nissan jest tego znakomitym przykładem. Została ogłoszona i wprowadzona w 2021 roku i zakładała, że w ciągu dziewięciu lat zostanie wprowadzonych 15 elektrycznych […]

Tagi: MG, Nissan
Źródło: namasce.pl

Nissan e-4ORCE – japoński napęd na ekstremalnym torze w Andorze

23.02.2023 16:46


O napędzie e-4ORCE opracowanym specjalnie pod kątem zelektryfikowanych i elektrycznych samochodów Nissana pisaliśmy już rok temu, przy okazji premiery nowego modelu X-Trail. Teraz jednak przyszedł czas na sprawdzenie jego możliwości w prawdziwie ekstremalnych warunkach. W tym celu udaliśmy się w Pireneje, na jeden z najwyżej położonych torów wyścigowych na świecie.

Tagi: Nissan
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Nissan e-4ORCE rusza na pirenejskie drogi

23.02.2023 11:42


Nissan e-4ORCE wyrusza na elektryzujący test po pirenejskich drogach, wiodących przez trzy kraje. Napęd na cztery koła z dwoma silnikami – e-4ORCE – został specjalnie zaprojektowany i stworzony, by współpracować z elektrycznymi i zelektryfikowanymi modelami Nissana i zapewniać niezawodne osiągi bez względu na warunki i porę roku.

Tagi: Nissan
Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
321sprzedane
Kontakt z nami