Wiadomości z tagiem Olej  RSS
Jest umowa na ostatni, brakujący odcinek drogi S1 na Śląsku

05.07.2022 14:04


GDDKiA podpisała kolejną umowę na budowę drogi ekspresowej S1 na Śląsku. Tym samym w budowie znajdzie się już cały, 40-kilometrowy odcinek S1 między Mysłowicami a Bielsko-Białą.

Tagi: Kia, GDDKiA, Olej
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Zawodnicy Rabin Racing na podium podczas II rundy WMMP w Poznaniu

05.07.2022 13:44

Kolejny triumf w klasie Supersport300 odnotowała ekipa Rabin Racing w miniony weekend podczas drugiej rundy WMMP. Tym razem za sprawą podwójnego zwycięstwa Kamila Barcika członkowie zespołu mogli celebrować najwyższy stopień podium. 29- letni Krakowianin dosiadający Yamahę R3 wyszedł tym samym na prowadzenie w klasyfikacji generalnej sezonu. W niedzielnym wyścigu Tomasz Jarzombek do listy sukcesów dorzucił finisz na trzecim miejscu.

Tagi: Mini, Olej
Źródło: www.scigacz.pl

Ford kontynuuje przyspieszoną transformację

05.07.2022 13:24


Ford of Europe w kolejnym etapie przyspieszonego przekształcania swojej działalności w Europie, której celem jest elektryczna przyszłość napędów gamy pojazdów, przenosi dziś oficjalnie własność swojej rumuńskiej fabryki na spółkę Ford Otosan. Umowa pomiędzy Ford of Europe i Ford Otosan została sfinalizowana po wcześniejszym ogłoszeniu i zatwierdzeniu przez organy nadzorujące.

Tagi: Ford, Olej
Źródło: moto-przestrzen.pl

MOYA przebija wakacyjną promocję Orlenu i BP. Nie potrzeba aplikacji i kart lojalnościowych

05.07.2022 11:20

Po hucznym starcie paliwowej promocji Orlenu, Lotosu, a nieco później również brytyjskiego koncernu BP, mamy kolejną sieć, która uruchomiła wakacyjną obniżkę cen.

Źródło: www.scigacz.pl

Piotr Biesiekirski punktuje w Jerez

05.07.2022 9:41

Piotr Biesiekirski zakończył trudny weekend w hiszpańskim Jerez de la Frontera zyskując sześć pozycji, przebijając się na dziewiąte miejsce i sięgając po kolejne w tym roku punkty podczas niedzielnego wyścigu czwartej rundy motocyklowych mistrzostw Europy Moto2.

Tagi: MotoGP, Olej, Moto2
Źródło: www.scigacz.pl

Tor wyścigowy KymiRing traci kolejną imprezę. Mistrzostwa Świata w Motocrossie zmieniają miejsce

05.07.2022 9:29

Kolejna światowa seria odwołuje rundę, która miała się odbyć na torze KymiRing. Tym razem chodzi o Mistrzostwa Świata w Motocrossie. Impreza zostanie w Finlandii, ale wróci na obiekt, na którym odbywała się wcześniej.

Tagi: Olej
Źródło: www.scigacz.pl

Nowy Lexus RX będzie SUV-em coupe

05.07.2022 7:56


Piąta generacja Lexusa RX to kolejny po NX-ie model, który powstał w ramach nowej koncpecji stylistycznej marki. Zgodnie z jej założeniami design nowych aut Lexusa ma odzwierciedlać ich charakter, osiągi i właściwości jezdne. Zadaniem stylistów nowego RX-a było podkreślenie jego najważniejszych atutów, ale także odwołanie się do najlepszych cech poprzednich generacji modelu, który stworzył segment SUV-ów premium i był pierwszym samochodem premium z napędem hybrydowym.

Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Kontakt z nami