Wiadomości z tagiem Toyota  RSS
Toyota C-HR Prologue zapowiada seryjny model. To może być hit

05.12.2022 15:10

Toyota C-HR Prologue front
Aktualnie oferowana generacja japońskiego crossovera cieszy się dużym wzięciem, ale konkurencja nie śpi, dlatego producent zapowiada kolejne wcielenie. Zwiastuje go Toyota C-HR Prologue, która jest konceptem bardzo bliskim samochodu seryjnego. Skąd to wiemy? Wystarczy na nią spojrzeć, by dostrzec detale, które zostały już wprowadzone przez inne modele (na przykład Aygo X i Yarisa Cross). Jasnym […]

Tagi: MG, Toyota, Olej
Źródło: namasce.pl

Toyota Prius piątej generacji otwiera nowy rozdział w historii Priusa

05.12.2022 12:06


Toyota Prius piątej generacji otwiera nowy rozdział w historii Priusa – pioniera hybryd i najczęściej występującego na drogach całego świata zelektryfikowanego samochodu. Nowy model wprowadza dynamiczną stylistykę i długą listę technologicznych innowacji. W Europie Prius będzie oferowany jako hybryda plug-in – niskoemisyjny samochód z wydajnym napędem i dużym zasięgiem w trybie elektrycznym.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Toyota GR Corolla rozchwytywana. Szczęśliwi nabywcy zostaną wylosowani

05.12.2022 9:55


​Sportowe samochody Toyoty spod znaku GR sprzedają się jak świeże bułeczki. W przypadku Corolli, by zostać właścicielem wymarzonego samochodu trzeba będzie mieć... szczęście w losowaniu.

Tagi: Toyota
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Roczna Toyota Land Cruiser z polskiego salonu. Powszechna korozja podwozia. „Widok jest przykry”

02.12.2022 17:28

Toyota Land Cruiser korozja
Ten model uchodzi za jeden z najsprawniejszych samochodów terenowych na świecie. Jego pierwsze generacje do dziś są wykorzystywane w najbardziej skrajnych warunkach, jakie można znaleźć na tej planecie. Kluczem jest tu oczywiście niezawodność. Czy nowe wcielenie jest równie udane pod tym względem? Ta roczna Toyota Land Cruiser 150 z polskiego salonu temu przeczy. Wystarczyło użyć […]

Tagi: MG, Toyota
Źródło: namasce.pl

Latvala był zaskoczony

28.11.2022 14:33

Toyota planowała w przyszłym sezonie wystawić ten sam skład kierowców w Rajdowych Mistrzostwach Świata po zdobyciu w tym roku tytułów w klasyfikacjach indywidualnych i pośród producentów.
Jednak decyzja Otta Tanaka o odejściu z Hyundaia, na rok przed wygaśnięciem kontraktu, mocno namieszała na rynku transferowym. HMSG potrzebował pozyskać nowego, pełnoetatowego zawodnika w ...

Źródło: pl.motorsport.com

Używana Toyota Supra może kosztować nawet ponad 100 tys. zł. Czy naprawdę jest tak niesamowita?

25.11.2022 10:23

Nie ma drugiego tak rozpoznawalnego auta sportowego z Kraju Kwitnącej Wiśni, jak Toyota Supra Mk4. Słynny samochód z filmu "Szybcy i wściekli" na trwałe zagościł w wyobraźni miłośników motoryzacji. Postanowiliśmy sprawdzić, jak bardzo prawdziwa jest legenda o jego niezawodności, i czy ciężko jest wykrzesać z jego silnika więcej koni mechanicznych.

Tagi: MG, Toyota, Uaz
Źródło: www.auto-swiat.pl

Ekstremalne Land Cruisery prosto z Australii

24.11.2022 11:15


Co roku na targach samochodów SEMA w Las Vegas Toyota prezentuje ekstremalnie modyfikowane pojazdy. Trzy wyprawowe Land Cruisery przygotowane przez tunerów z Australii pokazały, jak wygląda off-road i overlanding na australijskich bezdrożach.

Tagi: Toyota
Źródło: moto-przestrzen.pl

Większy i nowocześniejszy. Zmodernizowany serwis w Toyota Walder Rumia

22.11.2022 10:00


Wraz ze wzrostem sprzedawanych samochód, rośnie również zapotrzebowanie na ich serwisowanie. W salonie Toyota Walder w Rumi od kilku miesięcy funkcjonuje zmodernizowana hala serwisowa. Powiększenie ilości stanowisk wpłynęło na przepustowość, czas i jakość obsługi klientów.  Z 7 do 13 – o tyle wzrosła liczba stanowisk obsługowych. Wśród nich miejsce do pomiaru geometrii kół, urządzenie do …

Źródło: www.moto3m.pl

Toyota GR Yaris znów w Polsce. Jak macie gruby portfel biegnijcie do salonu

21.11.2022 14:26


​Toyota wznawia sprzedaż w Polsce sportowego modelu GR Yaris. Na polski rynek trafi 100 egzemplarzy wyprodukowanych w 2023 roku.

Tagi: Toyota
Źródło: motoryzacja.interia.pl

W M-Sporcie wszystko otwarte

21.11.2022 14:00

Toyota i Hyundai ogłosiły w zeszłym tygodniu swoje składy. M-Sport - trzeci zespół zaangażowany w królewskiej klasie samochodów - tradycyjnie nie spieszy się z wyborem załóg, zwłaszcza, że z pewnością dojdzie przynajmniej do częściowego „przemeblowania”.
Z Kumbrią pożegnał się Craig Breen, który ma za sobą mało udany sezon. Irlandczyk po raz pierwszy dostał szansę ...

Źródło: pl.motorsport.com

reklama
Kontakt z nami