Wiadomości z tagiem Toyota  RSS
Toyota nie ma Rally2

05.07.2022 16:42

Toyota wróciła do światowego czempionatu przed sezonem 2017, szykując Yarisa WRC. Pozostała zaangażowana w rywalizację, gdy tegoroczna rewolucja techniczna zapoczątkowała w WRC erę samochodów hybrydowych. Japoński koncern swoje wysiłki koncentruje na królewskiej grupie Rally1 (wcześniej WRC), ale już nie raz pojawiały się doniesienia na temat zainteresowania niższymi poziomami ...

Tagi: Toyota, WRC
Źródło: pl.motorsport.com

Gdańsk. Potrącenie pieszego wychodzącego z tramwaju (wideo)

03.07.2022 20:22

Potrącenie pieszego w Gdańsku
Do tego niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 20 czerwca 2022 roku przed godziną 21:00 na ulicy Oliwskiej w Gdańsku. Jak wynika z kamery umieszczonej na jednym z pojazdów, kobieta prowadząca samochód marki Toyota nie zachowała ostrożności i zlekceważyła okoliczności. Efektem jej nieostrożności było potrącenie pieszego wychodzącego z tramwaju. Warto podkreślić, że sprawczyni wypadku jechała ze stosunkowo […]

Tagi: MG, Toyota
Źródło: namasce.pl

Toyota i BGK podpisały list intencyjny w ramach inicjatywy 3W

30.06.2022 12:42

Toyota Central Europe dołączyła do grona partnerów biznesowych Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach inicjatywy 3W - wody, wodoru i węgla. Partnerzy będą wymieniać się wiedzą i wspierać działania Interdyscyplinarnego Centrum Innowacji 3W.

Tagi: Toyota
Źródło: www.samar.pl

Przygoda Neuville’a

30.06.2022 12:27

Zespoły i załogi po wyczerpującym dla ludzi i sprzętu Rajdzie Safari nie mogły pozwolić sobie na odpoczynek. Zarówno Hyundai, jak i Toyota prosto z Afryki przeniosły się do Estonii, gdzie już za dwa tygodnie odbędzie się siódma runda tegorocznego sezonu.
We wtorek w i20 N Rally1 zasiedli Ott Tanak i Martin Jarveoja, liczący na triumf w swojej domowej imprezie. Dzisiaj samochód ...

Źródło: pl.motorsport.com

Kobayashi wraca do IMSA

30.06.2022 10:05

Kamui Kobayashi wystartuje w swoim pierwszym wyścigu sprinterskim IMSA Championship. Fabryczny kierowca Toyoty i szef zespołu Długodystansowych Mistrzostw Świata zastąpi Jacka Hawkswortha w kanadyjskiej rundzie na torze Canadrian Tire Motorsports Park.

Tagi: Toyota
Źródło: swiatwyscigow.pl

Toyota Corolla - modernizacja punktowa, ale skuteczna

30.06.2022 7:01


Oferowana od 2019 roku 12. generacja Corolli, właśnie doczekała się modernizacji. Z zewnątrz wydaje się, że zmiany są bardzo kosmetyczne, ale japoński producent celnie zidentyfikował wady modelu i skutecznie im zaradził. Mogliśmy się o tym przekonać podczas pierwszych jazd testowych odświeżonym japońskim kompaktem.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Toyota RAV4 (2000-06) – nadal zdarzają się ciekawe egzemplarze

28.06.2022 20:23

Choć RAV4 II najlepsze lata ma już za sobą, nadal zdarzają się ciekawe egzemplarze. Owszem, nie kosztują 10 tys. zł, tylko dwa razy więcej, ale jedynie takimi warto się interesować, szczególnie jeśli pod maską pracuje jednostka benzynowa.

Źródło: www.auto-swiat.pl

Toyota inwestuje w obieg zamknięty baterii

28.06.2022 12:09

Amerykańskie przedstawicielstwo Toyoty nawiązało współpracę z firmą Redwood Materials specjalizującą się w recyklingu baterii.

Tagi: Toyota
Źródło: www.samar.pl

Najtrudniejsze zwycięstwo Rovanpery

27.06.2022 7:50

Kalle Rovanpera zaprezentował niemal perfekcyjną jazdę na prawdopodobnie najtrudniejszych odcinkach specjalnych, jakie Rajdowe Mistrzostwa Świata mają w tegorocznym kalendarzu.
21-latek i jego pilot Jonne Halttunen ukończyli rywalizację na dziewiętnastu oesach z przewagą 52,8 s nad kolegami z Toyoty Elfynem Evansem i Scottem Martinem. Załogi zasiadając w GR Yarisach Rally1 w sumie ...

Tagi: Toyota
Źródło: pl.motorsport.com

Safari Rajd Kenii WRC 2022 - afrykańska dominacja Toyoty i Kajetanowicza

26.06.2022 18:32


Kenijska runda Rajdowych mistrzostw Świata (WRC) potwierdziła, że zespół Toyoty to najmocniejsza obecnie ekipa w stawce czempionatu globu. Załogi w Yarisach WRC zajęły cztery pierwsze miejsca, a najlepszym duetem ponownie okazali się Kalle Rovanpera i Jonne Halttunen. W kategorii WRC2 triumfowali Kajetan Kajetanowicz i Maciek Szczepaniak.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami