Wiadomości z tagiem Toyota  RSS
W Zgorzelcu powstała pierwsza polska platforma dla pojazdów elektrycznych

28.03.2023 8:25


Opracowanie platformy będącej strukturalną bazą dla różnych pojazdów to wyzwanie, któremu sprostać mogą jedynie najwięksi gracze w świecie motoryzacji pokroju Toyoty czy Volkswagena. Dla Polaków nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Udowodniła to właśnie spółka Innovation AG ze Zgorzelca, która - własnymi siłami - stworzyła pierwszą polską platformę dla pojazdów elektrycznych.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Toyotą z Polski do Norwegii

27.03.2023 14:27

Piotr Pawlak, prezes spółki Toyota Norwegia: Poza elektryfikacją, rynek norweski różni się od polskiego na przykład tym, że większość sprzedaży samochodów klientom indywidualnym odbywa się poprzez leasing czy wynajem. Kolejną ciekawostką jest obecność marek chińskich, które w zeszłym roku osiągnęły 10 proc. udziału w rynku. To są różnice, do których trzeba się przystosować i odpowiednio zbudować strategię, aby osiągnąć sukces.

Tagi: Toyota, Olej
Źródło: www.samar.pl

Ruszyły rezerwacje online nowej Toyoty Prius

27.03.2023 13:28


Do polskiej oferty Toyoty dołącza Prius piątej generacji, 223-konny liftback z napędem hybrydowym plug-in. Od 27 marca można już rezerwować na nowy model na stronie Toyota.pl. Klienci, którzy skorzystają z tej opcji, będą mieli pierwszeństwo przy zamówieniu nowego Priusa.

Tagi: Toyota
Źródło: moto-przestrzen.pl

Toyota C+Walk S. Elektryczny pojazd dla seniorów

25.03.2023 14:57

Toyota C+Walk S
Z wiekiem stajemy się coraz mniej sprawni fizycznie. Osłabienie organizmu i gorsza wydolność czekają każdego z nas. Czasu nie da się oszukać, niestety. Producenci z różnych gałęzi przemysłu starają się oferować różne urządzenia, które ułatwiają funkcjonowanie w podeszłym wieku. Japońska marka pokazała światu swoją propozycję. Oto Toyota C+Walk S, czyli elektryczny pojazd dla seniorów. Teoretycznie, […]

Tagi: MG, Toyota
Źródło: namasce.pl

Niesamowita szybkość złodziei aut. Oto co policja zastała chwilę po kradzieży

25.03.2023 14:20


W ciągu niecałej doby kryminalni z "samochodówki" namierzyli i odzyskali skradzioną Toyotę C-HR. Niestety, choć funkcjonariusze grupy “Skorpion” rozwiązali zagadkę w kilkanaście godzin, złodzieje okazali się być szybsi.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Toyota Land Crusier GR Sport kontra Hilux Dakar. Starcie dwóch światów (wideo)

25.03.2023 13:25

Toyota Land Crusier GR Sport kontra Hilux Dakar
Czy seryjny samochód terenowy może lepiej przyspieszać na prostej, niż wyczynowe auto przygotowane do najtrudniejszego i najbardziej męczącego rajdu na świecie? Panowie z kanału carwow postanowili to sprawdzić. Jednym z aut jest Toyota Land Crusier GR Sport, czyli topowe wydane flagowego modelu japońskiej marki. Jego rywalem będzie Hilux Dakar – maszyna, której przedstawiać nikomu nie […]

Tagi: MG, Toyota
Źródło: namasce.pl

Toyota Camry wycofana z rodzimego rynku. Powodem słaby popyt

24.03.2023 19:03

Toyota Camry wycofana z rodzimego rynku
Flagowy model japońskiej marki cieszy się całkiem sporym zainteresowaniem w Europie. Polska jest tu dobrym przykładem. Złośliwi twierdzą, że auta tego producenta są dla ludzi, których motoryzacja nie interesuje. No cóż, większość modeli nie ma ujmującego charakteru, ale aktualna gama ma co najmniej kilka ciekawych propozycji. Flagowy sedan jest jedną z nich. To jednak nie […]

Tagi: MG, Toyota
Źródło: namasce.pl

Drugi sezon pucharu Toyota GR Cup

24.03.2023 10:20


TOYOTA GAZOO Racing Polska rozpoczyna drugi sezon markowego pucharu Toyota GR Cup dla miłośników sportowych aut Toyoty, w szczególności kultowych modeli z linii GR. Fani GR Yarisa, GR Supry czy Toyoty GR86 będą mogli spotkać się na torze i walczyć o tytuły w specjalnie przygotowanych dla nich oficjalnych cyklach wyścigowych w sporcie samochodowym i e-motorsporcie.

Tagi: Toyota
Źródło: moto-przestrzen.pl

Toyota PROACE Verso z nową zabudową Kamper Tanuki

23.03.2023 10:13


Przestronny osobowy van z nadwoziem Long otrzymuje wysokiej jakości wyposażenie kempingowe, skonfigurowane przez doświadczonych podróżników. Przy zakupie PROACE’a Kamper Tanuki zabudowa zostaje objęta standardową gwarancją PRO na 3 lata lub milion kilometrów oraz uwzględniona w finansowaniu samochodu.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Zwycięstwo dla przyjaciela

22.03.2023 11:31

Realizujący w tym roku częściowy program w WRC: Sebastien Ogier i Vincent Landais po zwycięstwie w Rajdzie Monte Carlo pojawili się również w Meksyku. Francuski duet Toyoty wygrał szutrowe otwarcie sezonu, a dla kierowcy był to już siódmy triumf w stanie Guanajuato.
W rozmowie z reporterami na mecie finałowej próby Ogier dodał, że rekordowe zwycięstwo dedykuje zmarłemu ...

Źródło: pl.motorsport.com

reklama
Kontakt z nami