Wiadomości z tagiem Sebastian Vettel  RSS
F1: Toto Wolff broni Sebastiana Vettela. "Nie skreślajcie go zbyt szybko"

11.09.2019 13:24

Szef Mercedesa, Toto Wolff uważa, że Sebastian Vettel jest w stanie powrócić do czołówki Formuły 1. Niemiec ma za sobą fatalny wyścig F1 na torze Monza. - To jeszcze nie jest jego koniec – powiedział Wolff.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Lance Stroll wściekły na Sebastiana Vettela. "To katastrofa"

10.09.2019 15:02

Lance Stroll nie ukrywa swojej wściekłości na Sebastiana Vettela po Grand Prix Włoch. Niemiec niebezpiecznym powrotem na tor zrujnował nie tylko swój wyścig, ale tez Kanadyjczyka. - Zablokował całą trasę - powiedział Stroll.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Grand Prix Włoch. Wygrani i przegrani. Charles Leclerc zachwycił Włochów. Sebastian Vettel stracił głowę

10.09.2019 10:53

Charles Leclerc to największy wygrany Grand Prix Włoch w F1. Monakijczyk w świetnym stylu zwyciężył drugi wyścig F1 z rzędu. Po przeciwnej stronie znalazł się Sebastian Vettel, który po raz kolejny stracił głowę w błahej sytuacji.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Leclerc przejął Ferrari, ale co z Vettelem? Wnioski po GP Włoch

09.09.2019 16:03

Fantastyczne GP Włoch było ukoronowaniem zmiany warty, która ma miejsce w Ferrari. Charles Leclerc wygrał w świetnym stylu, chociaż nie jechał idealnie. W tym samym czasie Sebastian Vettel praktycznie pogrążył się.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

F1: Sebastian Vettel o krok od zawieszenia. Niemiec musi się mieć na baczności

09.09.2019 12:06

Sebastian Vettel otrzymał trzy punkty karne za niebezpieczną jazdę w Grand Prix Włoch. Oznacza to, że kierowca Ferrari jest już tylko o krok od zawieszenia w wyścigu F1. Niemiec ma na swoim koncie dziewięć punktów karnych.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Leclerc: żadne słowa nie opiszą tego jak się czułem

08.09.2019 21:31

Charles Leclerc po dziewięciu latach przerwy zapewnił ekipie Ferrari zwycięstwo na torze Monza. Monakijczyk ciężko zapracował na nie przez cały dystans wyścigu odpierając ataki kierowców Mercedesa. Choć przed wyścigiem wydawało się to niemożliwe, Sebastian Vettel zaliczył jeszcze gorszy występ niż w zeszłym roku i nie miał powodów do świętowania po wyścigu.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Stroll ma duże pretensje do Vettela za wywołanie "katastrofy"

08.09.2019 19:07

Tylko jeden kierowca Racing Point może być zadowolony po GP Włoch. Jest nim Sergio Perez, który przejechał bardzo dobry, ale niełatwy wyścig. Wyglądało na to, że po dobrej czasówce lepiej spisze się Lance Stroll, ale on padł ofiarą przedziwnego zachowania Sebastiana Vettela, a później sam zachował się bardzo nieodpowiedzialnie. Nie bił się jednak w pierś i miał pretensje tylko do czterokrotnego mistrza świata.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

F1. Grand Prix Włoch. Łukasz Kuczera: Zmierzch Sebastiana Vettela. Emerytura upomina się o Niemca (komentarz)

08.09.2019 18:06

Sebastian Vettel dał kolejny argument za tym, aby eksperci wysyłali go na sportową emeryturę w F1. W Grand Prix Włoch kierowca Ferrari pojechał niczym amator i mógł spowodować fatalny w skutkach karambol.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Grand Prix Włoch. Robert Kubica na 17. miejscu. Druga z rzędu wygrana Charlesa Leclerca

08.09.2019 16:34

Robert Kubica ukończył Grand Prix Włoch na 17. miejscu. Wyścig na torze Monza wygrał Charles Leclerc. Kierowca Ferrari do ostatniego okrążenia odpierał ataki Valtteriego Bottasa. Fatalnie wypadł Sebastian Vettel.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Grand Prix Włoch. Sebastian Vettel uniknął kary za wyjazd poza tor. Sędziowie pobłażliwi względem Niemca

07.09.2019 23:14

Sebastian Vettel uniknął kary za rzekomy wyjazd poza tor w kwalifikacjach do Grand Prix Włoch. Ujęcia z niektórych kamer telewizyjnych nie były jednoznaczne, przez co sędziowie zadecydowali na korzyść kierowcy Ferrari.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami