Wiadomości z tagiem Robert Kubica  RSS
F1: Robert Kubica i DTM. Drugie zetknięcie Polaka z niemiecką serią

17.09.2019 15:18

Robert Kubica długo nie ujawniał jaki jest jego plan awaryjny na wypadek wypadnięcia z F1. Poznaliśmy go w poniedziałek - to starty w serii DTM. Jeśli Kubica zdecyduje się na niemiecką serię, będzie jej główną gwiazdą i jednym z kandydatów do tytułu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1. Szef Audi wprost: Robert Kubica nie pojedzie u nas w DTM

17.09.2019 12:15

- Robert Kubica nie pojedzie u nas. Nie bierzemy go pod uwagę. Nie prowadzimy z nim rozmów na temat kokpitu fabrycznego - mówi w rozmowie z motosport-magazin Dieter Gass, szef ekipy Audi.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Robert Kubica wybrał opony na Grand Prix Rosji. George Russell z inną strategią

17.09.2019 11:54

Robert Kubica wybrał opony na Grand Prix Rosji. Kierowca Williamsa wybrał na tor w Soczi dwa komplety twardej mieszanki, dwa pośredniej oraz dziewięć miękkich. Innym zestawem dysponować będzie George Russell.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Robert Kubica czeka na Grand Prix Singapuru. "Ten tor wymaga wiele od kierowcy i samochodu"

16.09.2019 18:35

- Tor w Singapurze wymaga wiele od kierowcy i samochodu - mówi Robert Kubica przed Grand Prix Singapuru. Williams liczy, że podczas wyścigu F1 na Marina Bay znajdzie się bliżej rywali niż ostatnio w Belgii i we Włoszech.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Robert Kubica może stracić miejsce w stawce. "Mam ciekawe opcje do wyboru"

16.09.2019 16:06

- Mam ciekawe opcje do wyboru, gdyby przyszło mi się pożegnać z F1 - powiedział Robert Kubica. W poniedziałek światło dzienne ujrzała informacja o rozmowach Polaka z zespołami DTM.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Robert Kubica na celowniku Audi. Odbyły się pierwsze rozmowy

16.09.2019 10:17

Audi jest zainteresowane startami Roberta Kubicy w serii DTM. Niemiecki zespół miał odbyć pierwsze rozmowy z Polakiem na ten temat w ubiegły weekend. Dla Kubicy byłaby to opcja awaryjna na wypadek wypadnięcia ze świata F1.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Nico Hulkenberg blisko Haasa, a Nicholas Latifi Williamsa. Wrzesień może ułożyć klocki transferowe

16.09.2019 9:41

Jeszcze przed Grand Prix Singapuru Haas może ogłosić kontrakt Nico Hulkenberga. Za to pod koniec miesiąca Nicholas Latifi może sobie zapewnić tytuł wicemistrzowski w F2, co przybliży go do startów w Williamsie. To złe wieści dla Roberta Kubicy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: dzień otwarty Williamsa bez Roberta Kubicy. Nieobecność Polaka podsyciła plotki

14.09.2019 18:49

W sobotę Williams zorganizował dzień otwarty w fabryce w Grove. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie nieobecność Roberta Kubicy. Na miejscu pojawili się za to George Russell, Nicholas Latifi oraz Jamie Chadwick.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Haas szuka kierowcy z dużym doświadczeniem w obecnej F1. To przekreśla szanse Roberta Kubicy

13.09.2019 13:10

- Powiedziałem, że nie ma takiej opcji, by do nas dołączył - powiedział Gunther Steiner o Pascalu Wehrleinie. To kolejna wypowiedź potwierdzająca dlaczego Haas nie bierze pod uwagę Roberta Kubicy. Amerykanie szukają kierowcy z doświadczeniem w F1.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: spory ból głowy szefa Haasa. Decyzja o wyborze nowego kierowcy może się opóźnić

11.09.2019 19:02

Haas chce w tym miesiącu zamknąć skład na sezon 2020. Amerykanie zastanawiają się między Nico Hulkenbergiem a Romainem Grosjeanem, a wydaje się, że bez szans pozostał Robert Kubica. - To trudna decyzja - podkreśla Gunther Steiner.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami