Wiadomości z tagiem Renault  RSS
Renault będzie mieć 25 nowych modeli. Szef koncernu snuje ambitne plany

11.08.2022 8:40


W rozmowie z Le Journal du Dimanche dyrektor generalny koncernu Renault Luca de Meo potwierdził, że w całej grupie do 2026 roku pojawi się 25 nowych modeli. Zdradził również, że Renault nie ma aspiracji, aby znaleźć się w klasie premium.

Tagi: Renault
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Salony dealerskie Renault dla Holding 1

08.08.2022 16:24

Tomasz Mróz, dyrektor wykonawczy grupy Renault w Polsce i krajach bałtyckich: Decyzja o sprzedaży RRG Warszawa jest konsekwencją zmiany modelu biznesowego RRG w Europie. Grupa Renault oddaje działalność dealerską w ręce prywatnych przedsiębiorców. Zrealizowana, bądź w trakcie realizacji jest sprzedaż kilkudziesięciu zakładów zlokalizowanych w wielu krajach.

Źródło: www.samar.pl

Holding 1 przejmuje w Polsce salony od Renault

08.08.2022 16:18

Właściciel PGD, drugiej co do wielkości grupy dealerskiej w Polsce, finalizuje zakup 100 proc. udziałów w spółce Renault Retail Group Warszawa (RRG Warszawa).

Źródło: www.samar.pl

Renault Clio TCe 100 LPG Intens | TEST

07.08.2022 13:51


Ostatnie dwa tygodnie spędziliśmy za kierownicą Renault Clio, które zostało bardzo bogato wyposażone oraz posiadało fabryczną instalację LPG. Czy Renault Clio z instalacją LPG jest lekiem na wysokie ceny paliw i po jakim czasie zwróci się nam taka inwestycja? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego testu.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Renault Megane E-Tech EV60 - po prostu elektryczne

07.08.2022 12:00


W trakcie trwającej właśnie transformacji, Renault powoli, ale systematycznie, zwiększa gamę zelektryfikowanych pojazdów. W związku z tym w ofercie francuskiego producenta pojawiło się trochę zamieszania: skrót E-Tech oznacza bowiem wszystkie możliwe dostępne obecnie technologie, począwszy od hybryd, na pełnych elektrykach skończywszy. Dzisiaj zapraszamy na spotkanie z bateryjnym elektrykiem, czyli... Meganem E-Tech.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Co z głośnym powrotem do F1? Rywalizacja może być jeszcze ciekawsza

06.08.2022 13:02

Formuła 1 rozwija się w dobrym kierunku. Do Mercedesa, Ferrari i Renault wkrótce mają dołączyć Porsche oraz Audi. W padoku spekuluje się również o możliwym powrocie Hondy. To wpłynęłoby pozytywnie na atrakcyjność F1.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Przedpremierowo – nowe, elektryczne Renault Megane e-Tech w Renault Zdunek

04.08.2022 7:00

Długo wyczekiwana nowość spod znaku Renault – nowe wcielenie popularnego kompaktowego Megane, dotarło do Trójmiasta. Jeszcze nie jest stałym bywalcem lokalnych salonów, ale kilkudziesięciu szczęśliwców miało już okazję zobaczyć i przede wszystkim pojeździć nowym Megane e-Tech podczas przedpremierowych pokazów w salonach Renault Zdunek w Gdańsku i Gdyni.   W kwestii elektromobliności, Renault jest liderem w …

Źródło: www.moto3m.pl

Dacia Jogger ECO-G, czyli najbardziej pragmatyczny wybór w tym kraju (test)

29.07.2022 18:36

Dacia Jogger SL Extreme test
Odkąd rumuńska marka rozwija się pod skrzydłami Renault, z powodzeniem tworzy synonimy auta dla Kowalskiego. Teraz miałem okazję jeździć tym najlepszym z dotychczasowych. Tak, nie boję się użyć tego stwierdzenia, mimo że Duster patrzy na mnie z niezadowoleniem. Dacia Jogger ECO-G jest naprawdę bardzo ciekawą propozycją skierowaną do polskich klientów. Śmiem twierdzić, że to jeden […]

Tagi: Dacia, MG, Renault
Źródło: namasce.pl

Grupa Renault – poprawa rentowności w pierwszym półroczu

29.07.2022 16:24

W okresie od stycznia do czerwca 2022 roku przychody Grupy Renault wzrosły o 0,3 proc. w porównaniu z pierwszymi sześcioma miesiącami ubiegłego roku. Marża operacyjna wzrosła o 2,6 pp do 4,7 proc.

Tagi: Renault
Źródło: www.samar.pl

Trzecia generacja 4Control Advanced debiutuje w Austral

29.07.2022 12:30


Renault wprowadza kolejne innowacje i oferuje użytkownikom najbardziej zaawansowane technologie w postaci trzeciej generacji układu jezdnego 4CONTROL Advanced. Zaprezentowany po raz pierwszy i wprowadzony do oferty w 2007 roku układ jezdny Renault z czterema kołami skrętnymi powraca dziś w trzeciej, udoskonalonej edycji. Układ jezdny zastosowany w Australu, bezkonkurencyjny wśród SUV-ów z segmentu C.

Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Kontakt z nami