Wiadomości z tagiem Opel Astra  RSS
Używany Opel Astra V (generacja K) – cena, koszty i najlepsze wersje

08.09.2023 7:00


Piąta generacja Opla Astry już na starcie mogła pochwalić się rewolucyjnymi zmianami w konstrukcji, a także zdobyciem tytułu Car of the Year 2016. Jak obecnie prezentuje się sytuacja tego modelu na rynku aut używanych, ile kosztuje Astra K i jakie są jej typowe usterki? Odpowiedzi poniżej.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Nowy Opel Astra Electric – bestseller w wersji w pełni elektrycznej

04.07.2023 10:23


Opel Astra po raz pierwszy w swojej długiej historii obfitującej w liczne sukcesy jest w pełni elektryczna. Nowy Opel Astra Electric oferuje przyjemność prowadzenia połączoną z lokalnie bezemisyjną jazdą nawet na dłuższych trasach. Zasięg określony zgodnie z metodologią WLTP wynosi do 418 km bez konieczności zatrzymywania się na ładowanie. Nowa Astra Electric to nie tylko […]

Źródło: www.motonews.pl

Opel Astra V - najwięcej problemów stwarza elektronika

23.06.2023 20:23

Opel Astra V jest całkiem ładny, a przy tym okazuje się nowoczesny. Warto podkreślić, że firma ograniczyła listę dostępnych wariantów nadwoziowych do 5-drzwiowego hatchbacka i kombi, a występujące w tych samych latach inne wersje (np. sedan) oparte są jeszcze na poprzedniej generacji modelu. Większości klientów to jednak nie przeszkadza, bo praktycznie cały rynek kompaktów to kombi i 5d.

Źródło: www.auto-swiat.pl

Opel Astra V - ładna, nowoczesna i trwała

10.06.2023 10:27

Takiej informacji oczekiwaliby amatorzy kompaktowego Opla. Jednak nie zawsze eksploatacja auta przebiega bezproblemowo, nawet podstawowe wersje mogą zaskoczyć kosztami. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Źródło: www.auto-swiat.pl

Nowy Opel Astra Sports Tourer GSe dostępny już w sprzedaży

23.05.2023 15:04


Mocny, dynamiczny i zelektryfikowany – te wszystkie trzy elementy to zalety gamy modelowej nowej submarki Opla GSe. Po modelach Grandland GSe i Astra GSe, można już składać zamówienia na trzeci samochód należący do tej niezwykłej gamy, nowego Opla Astrę Sports Tourer GSe. I podobnie jak pozostałe modele, również nowe kombi „Grand Sport electric” zasługuje na […]

Źródło: www.motonews.pl

Opel Astra Sports Tourer GSe już w Polsce. Cena może przytłoczyć

23.05.2023 13:08


W Polsce można już składać zamówienia na kombi w usportowionej wersji, czyli Opla Astrę Sports Tourer GSe. Zakup tej oferującej sportową stylistykę i 225 KM hybrydy typu plug-in wiąże się jednak z niemałym wydatkiem.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Opel Astra Sportstourer GSE – cena w Polsce. Mocny i praktyczny, ale drogi

18.05.2023 8:25

Opel Astra Sportstourer GSE
Do gamy niemieckiego, kompaktowego modelu w praktycznej odmianie nadwoziowej dołączyła flagowa konfiguracja silnikowa – oczywiście zelektryfikowana. Takie są czasy, że najmocniejsze odmiany napędowe mają motor elektryczny, który albo pracuje sam, albo w zestawie z jednostką spalinową. Opel Astra Sportstourer GSE jest dostępny w tym drugim wariancie. To oczywiście hybryda plug-in znana z innych kompaktów koncernu […]

Źródło: namasce.pl

Astra Sports Tourer GSe dostępny już w sprzedaży

18.05.2023 7:24


Mocny, dynamiczny i zelektryfikowany – te wszystkie trzy elementy to zalety gamy modelowej nowej submarki Opla GSe. Po modelach Grandland GSe i Astra GSe, można już składać zamówienia na trzeci samochód należący do tej niezwykłej gamy, nowego Opla Astrę Sports Tourer GSe. I podobnie jak pozostałe modele, również nowe kombi „Grand Sport electric” zasługuje na swoją nazwę.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Opel Astra V - ładna, nowoczesna i trwała

18.04.2023 20:23

Takiej informacji oczekiwaliby amatorzy kompaktowego Opla. Jednak nie zawsze eksploatacja auta przebiega bezproblemowo, nawet podstawowe wersje mogą zaskoczyć kosztami. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Źródło: www.auto-swiat.pl

Astra zdobywa nagrodÄ™ Red Dot Award 2023

16.04.2023 13:22


Opel Astra robi wrażenie od pierwszego wejrzenia – zarówno jako model pięciodrzwiowy, jak i w wersji kombi Astra Sports Tourer. To stwierdzenie, z którym w pełni zgadza się międzynarodowe jury ekspertów Red Dot Awards.

Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Kontakt z nami