Wiadomości z tagiem Opel Astra  RSS
Astra dostępna w wersji z 48-woltową technologią hybrydową

27.03.2024 9:17


Elektryczny, hybryda plug-in lub wersja z oszczędnym silnikiem spalinowym – klienci obecnej generacji Opla Astry już wcześniej mogli wybierać spośród różnych rodzajów napędu. Teraz ofertę uzupełniono o kolejny wariant: od dzisiaj Opla Astrę i Opla Astrę Sports Tourer można zamawiać także w wersji z technologią hybrydową 48 V. Ceny nowej Astry Hybrid z bogatym wyposażeniem zaczynają się już od 135 500 zł.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Opel Astra Mild Hybrid dołącza do gamy. Najwyższy czas

20.03.2024 23:23

Opel Astra Mild Hybrid
Niemiecki przedstawiciel segmentu C doczekał się uzupełniania oferty – wzorem innych modeli należących do koncernu Stellantis. Opel Astra Mild Hybrid to kolejna propozycja z gamie. Powinien zainteresować tych, którzy podchodzą nieufnie do hybryd, a tym bardziej samochodów elektrycznych. W takim wydaniu można liczyć na najbardziej konwencjonalny charakter. Elektryczne wsparcie pod postacią instalacji 48-woltowej ma zadanie […]

Źródło: namasce.pl

Opel Astra Sports Tourer Electric z oryginalnymi akcesoriami

22.02.2024 13:40


Podczas gdy w nadchodzących tygodniach jedni wybierać się będą jeszcze na narty, to inni będą przygotowywać się już do wyjazdu w cieplejsze klimaty. Jednak bez względu na cel podróży, idealnym towarzyszem podróży dla całej rodziny pozostaje nowy Opel Astra Sports Tourer Electric. Oferuje on dużo miejsca, elastyczne i praktyczne rozwiązania przewozu bagażu, a przede wszystkim mnóstwo przyjemności z jazdy bez lokalnej emisji spalin.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Opel Astra Electric – bestsellerowy kompakt sprzed lat w najnowszym wydaniu

25.01.2024 12:45


Najnowsze wcielenie Opla Astry jest już od pewnego czasu dostępne w Trójmieście. Teraz dołącza do niego nowoczesna wersja z całkowicie elektrycznym napędem. Ten kompaktowy model, kiedyś był najpopularniejszym samochodem w Polsce. Nowa odsłona ma znów przywrócić jego popularność.  Opel Astra po raz pierwszy w swojej długiej historii stał się samochodem w pełni elektrycznym. Prezentowany egzemplarz, …

Źródło: www.moto3m.pl

Zabezpieczone: Opel Astra Electric – bestsellerowy kompakt sprzed lat w najnowszym wydaniu

18.01.2024 19:51


Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

Źródło: www.moto3m.pl

Opel Astra z francuskim silnikiem. Czy to miało prawo się udać?

15.01.2024 13:55


Opel Astra VI to pierwszy model tej marki, który został skonstruowany i wprowadzony na rynek po przejęciu marki przez koncern Stellantis. Auto trafiło na rynek w 2021 roku i jest technicznie spokrewnione z Peugeotem 308 i DS4.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Elektryczny Opel Astra wyceniony. Dostępny w jednej wersji silnikowej, ale w dwóch wariantach nadwoziowych

18.12.2023 17:20


Gama Opla Astry wzbogaciła się o coś, czego nie ma żaden z jego największych kompaktowych rywali – Volkswagen Golf, Skoda Octavia i Toyota Corolla. To wersja w pełni elektryczna. Właśnie poznaliśmy jej ceny.

Opel ogłasza ceny nowej Astry Electric w Polsce

07.12.2023 8:04


Opel robi kolejny krok w kierunku elektryfikacji. Astra jest po raz pierwszy dostępna na polskim rynku – w swojej długiej historii obfitującej w liczne sukcesy – w wersji w pełni elektrycznej i można już na nią składać zamówienia. Nowy Opel Astra Electric GS oferuje przyjemność prowadzenia połączoną z lokalnie bezemisyjną jazdą nawet na dłuższych trasach. W Polsce można go nabyć za atrakcyjną miesięczną ratę leasingową w wysokości 945 zł netto.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Opel Astra Electric – cena 2024. Kompakt na prąd już w polskiej ofercie

06.12.2023 15:43

Opel Astra Electric 2024
Niemiecki kompakt doczekał się wersji na prąd. To naturalna decyzja, biorąc pod uwagę europejskie prawo i tendencje rynkowe. Nic więc dziwnego, że została podjęta przez producenta. Co oferuje Opel Astra Electric? Zacznijmy od tego, że pod względem stylistycznym praktycznie nie różni się od wariantów z konwencjonalnymi układami napędowymi. To akurat zaleta. Tylko dodatkowe oznaczenia i […]

Źródło: namasce.pl

Używany Opel Astra IV (generacja J): typowe usterki i najlepsze silniki

10.10.2023 13:36


Opel Astra IV generacji produkowana od 2009 do 2018 roku była chętnie kupowanym nowym samochodem w Polsce, a obecnie jest popularna na rynku aut używanych. Kierowców przyciąga wciąż atrakcyjna stylizacja i szeroki wybór silników – niestety, są też potencjalne „miny”.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami