Wiadomości z tagiem Mazda  RSS
W ciężarówce rozerwało oponę. Ale to był tylko początek kłopotów

28.05.2023 12:32


Poważną kolizją zakończył się manewr omijania rozerwanej opony leżącej na autostradzie A2. Kierowca Mazdy zbyt późno dostrzegł zagrożenie i zbyt mocno szarpnął kierownicą, w efekcie samochód wpadł w poślizg, którego już nie dało się opanować. Wszystko nagrała kamera przypadkowego kierowcy.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Poza dealerska działalność BMG Goworowski. Nowa odsłona stacji benzynowej w Gdyni

16.05.2023 7:00


Dealer BMG Goworowski, będący przedstawicielem marek Mazda i Mercedes-Benz w Gdyni, Gdańsku oraz Bolesławicach koło Słupska, inwestuje nie tylko w salony samochodowe, jako obiekty w których sprzedaje się samochody. Firma zdobywa doświadczenie także w gastronomii – z własną restauracją Silver Star oraz z powodzeniem, od kilku lat prowadzi stację benzynową pod własną marką. Ta ostatnia …

Źródło: www.moto3m.pl

Mazda pochwaliła się wynikami za miniony rok

12.05.2023 13:35

Japoński producent sprzedał w ubiegłym roku fiskalnym na świecie 1 mln 110 tys. aut. W tym roku sprzedaż ma wzrosnąć o 190 tysięcy egzemplarzy.

Tagi: Mazda, Mini
Źródło: www.samar.pl

Marczyk będzie bronił zwycięstwa

09.05.2023 11:01

Chociaż Marczyk i Gospodarczyk kolejny sezon spędzą przede wszystkim na trasach mistrzostw świata, realizując program w WRC 2, nie zrezygnowali z okazji, by po raz drugi w tym roku pojawić się także na rodzimej ziemi.
Tydzień po Rajdzie Portugalii - podczas którego rozpoczną kampanię w WRC 2 - Marczyk i Gospodarczyk zawitają na Mazury, by wziąć udział w ORLEN 79. Rajdzie Polski ...

Tagi: Mazda, WRC, Olej
Źródło: pl.motorsport.com

Japońskie marki tracą klientów Chinach. Zyskują rodzime modele

05.05.2023 7:51

Mazda6 Annieversary
Patriotyzm czy chłodna kalkulacja? To nie ma znaczenia. Chiny są już nie tylko fabryką świata, ale też kluczowym klientem dla renomowanych producentów. Branża motoryzacyjna jest tego dobrym przykładem. W tym miejscu należy zaznaczyć, że rewolucja przemysłu samochodowego okazała się najkorzystniejsza właśnie dla chińskich firm. Japońskie marki ponoszą tego konsekwencje. Nie jest tajemnicą, że samochody z […]

Tagi: Mazda, MG
Źródło: namasce.pl

Szukamy najlepszego auta do miasta za dwie dychy

30.04.2023 20:23

Miejski 10-letni samochód używany wcale nie musi być mały, nudny i awaryjny. Spróbują to udowodnić: Honda Jazz, Kia Rio, Mazda 2, Renault Clio i Skoda Fabia. Wszystkie w wersji hatchback i z około 100-konnym benzyniakiem pod maską. Które auto wygra nasze starcie? Nie ma na co czekać – gong i zaczynamy!

Źródło: www.auto-swiat.pl

Mazda 3 z nowościami. Jest nowy - stary silnik i większy ekran

20.04.2023 11:40


​Po czterech latach od rynkowej premiery Mazda zdecydowała się na przeprowadzenie drobnej modernizacji modelu 3. Zmian nie ma jednak tyle, by można było mówić o liftingu.

Tagi: Mazda, Mazda 3
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Ruszyły zamówienia na odświeżoną Mazdę 3

20.04.2023 8:11


Polscy dealerzy Mazdy rozpoczęli już przyjmowanie zamówień na Mazdę 3 z rocznika modelowego 2024. Ceny wersji Prime-Line z powracającym do gamy silnikiem e-Skyactiv G o mocy 122 KM z manualną skrzynią biegów zaczynają się od 107 400 zł.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Mazda CX60 PHEV – najmocniejszy samochód w historii tej marki!

13.04.2023 8:57


Mazda CX-60 to pierwsza hybryda typu Plug-In tego producenta w Europie. To także najmocniejsza drogowa Mazda w historii. Tandem silnika spalinowego z elektrycznym generuje łącznie 327 koni mechanicznych. Zobacz najnowszą produkcję Moto3m TV z udziałem egzemplarza z parku demonstracyjnego dealera Mazda BMG Goworowski.

Tagi: Mazda, MG, Dealer, Moto3
Źródło: www.moto3m.pl

Duda-Cars i Voyager Group – połączenie z myślą o ludziach i rozwoju

11.04.2023 10:20

Dwie doświadczone spółki z branży motoryzacyjnej – Duda-Cars, autoryzowany dealer i serwis Mercedes-Benz, oraz Voyager Group, mająca w swoim portfolio także marki Mazda, Jeep czy Alfa Romeo – są od lutego br. własnością Marii i Marcina Duda, stojących na czele Duda-Cars. Synergia doświadczeń, podobny system wartości obu organizacji o rodzinnej genezie, zorientowanie Duda-Cars na partnerskie relacje, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań – to elementy składające się na przemyślaną strategię integracji dwóch marek.

Źródło: www.samar.pl

reklama
Kontakt z nami