Wiadomości z tagiem Mazda  RSS
Paweł Szkopek kończy karierę. Najbardziej utytułowany polski motocyklista torowy

04.12.2022 17:48

Są takie rzeczy na świecie, które wszyscy biorą za pewne i niezmienne. Jedziemy na Mazury i mamy jeziora. Udajemy się do Zakopanego i widzimy Giewont. Lecimy do Gdańska zobaczyć Bałtyk. Wpadamy do Poznania obejrzeć wyścigi motocyklowe i kibicujemy stojącemu na prostej startowej Pawłowi Szkopkowi.... Tak było zawsze...

Źródło: www.scigacz.pl

Największy kontrakt flotowy Mazdy w Polsce

30.11.2022 10:17

Do floty Panek CarSharing trafiło 140 sztuk Mazdy 2 Hybrid. Ten miejski model pojawi się na ulicach Warszawy odświeżając gamę pojazdów oferowanych przez największego operatora wynajmu samochodów na minuty w Polsce.

Źródło: www.samar.pl

Mazda wraca do silnika Wankla. Jego rola będzie jednak inna, niż do tej pory

22.11.2022 15:23

Mazda silnik Wankla 2023
Japońska marka od lat wybiera drogę pod prąd i nie poddaje się aktualnie panującym trendom. Próbuje za to różnych koncepcji, których celem jest zwiększenie użyteczności układów napędowych. Niektórych może zaskoczyć, że Mazda wraca do silnika Wankla. I nie jest to jedynie swobodna zapowiedź z kuluarów. Producent ma pokazać efekty swoich prac w tym zakresie już […]

Tagi: Mazda, MG
Źródło: namasce.pl

Mazda potwierdza powrót do silnika Wankla. Wiadomo, do jakiego modelu trafi

22.11.2022 14:39


​Mazda to jedyny istniejący do dziś producent samochodów, który na szeroką skalę wykorzystywał silniki Wankla. Japoński producent potwierdził, że wkrótce wróci do tego rozwiązania.

Tagi: Mazda
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Mazda podała wyniki za I półrocze roku fiskalnego

14.11.2022 12:54

Mazda Motor Corporation ogłosiła wyniki finansowe i sprzedażowe za pierwszą połowę bieżącego roku fiskalnego odnotowując światową sprzedaż na poziomie 514 tys. samochodów w okresie kwiecień-wrzesień 2022 r.

Tagi: Mazda
Źródło: www.samar.pl

"Unia będzie tylko zaostrzać normy CO2" - rozmawiamy z wiceprezesem Mazda Motor Europe

15.10.2022 13:52


Od elektromobilności nie ma odwrotu, a Komisja Europejska możne najwyżej zaostrzać już postawione cele dotyczące redukcji emisji spalin. To tylko niektóre wnioski, jakie płyną z naszej rozmowy z Wojciechem Halarewiczem Wiceprezesem Mazda Motor Europe ds Sprzedaży i Obsługi Klientów odpowiadającym również za kontakty japońskiej marki z Komisją Europejską. Jaka przyszłość czeka Mazdę oraz całą branżę motoryzacyjną?

Tagi: Mazda
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Mazda CX-60 z benzynowym silnikiem 3.3 R6 Turbo. Kolejny krok w dobrą stronę!

14.10.2022 14:15

Mazda CX-60 3.3 R6 Turbo
Japońska marka niby płynie z nurtem, ale jednocześnie zmienia kierunek i tworzy auta, które są nie dla księgowych i lobbystów, tylko dla kierowców. Mazda CX-60 z benzynowym silnikiem 3.3 R6 Turbo to kolejny tego dowód. Niektórzy rezygnują dużych jednostek napędowych, a producent z Hiroszimy skrupulatnie je rozwija. I chwała mu za to. Klient powinien mieć […]

Tagi: Mazda, MG, Olej
Źródło: namasce.pl

Szukamy najlepszego auta do miasta za dwie dychy

11.10.2022 20:23

Miejski 10-letni samochód używany wcale nie musi być mały, nudny i awaryjny. Spróbują to udowodnić: Honda Jazz, Kia Rio, Mazda 2, Renault Clio i Skoda Fabia. Wszystkie w wersji hatchback i z około 100-konnym benzyniakiem pod maską. Które auto wygra nasze starcie? Nie ma na co czekać – gong i zaczynamy!

Źródło: www.auto-swiat.pl

Niekończąca się przyjemność - 100 tys. km za kierownicą Mazdy MX-5

10.10.2022 10:23

Mazda MX-5 pewnie jedzie i mieni się w promieniach słońca. Ale jak ten rubinowoczerwony roadster poradzi sobie z deszczem, solą na drogach oraz codziennymi trudnościami testu długodystansowego?

Źródło: www.auto-swiat.pl

reklama
Kontakt z nami