Wiadomości z tagiem Dealer  RSS
British Automotive Gdańsk zaprzestaje działalności dealerskiej od 1 stycznia 2023 roku

05.12.2022 7:00


Gdański przedstawiciel marek Jaguar i Land Rover, firma British Automotive Gdańsk, od 1 stycznia 2023 roku zaprzestaje działalności dealerskiej i przekształci się w Autoryzowany Serwis JLR. Niezrealizowane zamówienia klientów zostaną przejęte i zrealizowane przez British Automotive Centrum na dotychczasowych warunkach. Kłopoty spółek British Automotive trwały od dłuższego czasu. W lutym tego roku importer wypowiedział umowę …

Źródło: www.moto3m.pl

Grupa Holding 1 kupiła warszawską sieć dealerską. To najbardziej znacząca transakcja w branży

02.12.2022 18:12

RRG przejęte przez Holding 1
Poszerzanie swoich wpływów sprzedażowych ma ogromne znacznie w branży samochodowej. Grupa Holding 1 doskonale sobie zdaje z tego sprawę, dlatego postawiła kolejne kroki i zakupiła warszawską sieć dealerską. Chodzi o Renault Retail Group Warszawa prowadzące cztery salony marek Renault i Dacia w stolicy. Wolumen sprzedaży na poziomie 5269 samochodów (w 2021 roku) pozwala uznać tę […]

Źródło: namasce.pl

Nie zrezygnujemy z działalności dealerskiej

02.12.2022 15:04

Andrzej Nizio, prezes zarządu British Automotive Holding: Obecna sytuacja Grupy jest pochodną realizacji agresywnej strategii rozwoju marki Jaguar Land Rover w Polsce oraz nieprawidłowości w rozliczeniach z dealerami zewnętrznymi, co jest obecnie przedmiotem postępowań sądowych.

Źródło: www.samar.pl

Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego

02.12.2022 11:23

Polska grupa kapitałowa Holding 1 sfinalizowała zakup Renault Retail Group Warszawa, wzbogacając motoryzacyjne portfolio o sieć dealerstw marek Renault i Dacia w Warszawie. Wyniki pokazują, że to jedna z największych transacji w historii polskiego rynku dealerskiego.

Źródło: motogazeta.mojeauto.pl

Właśnie doszło do największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego

02.12.2022 10:35


Nigdy wcześniej w Polsce nie doszło do transakcji, w której jedna spółka odkupiła od drugiej salony dealerskie sprzedające aż tyle samochodów.

Tagi: Dealer
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Elektryczna gama samochodów używtkowych od Maxus – Dni Otwarte 1-18 grudnia w Plichta Electric

01.12.2022 19:41


Plichta Electric otwarta na przedsiębiorców! W dniach 01-18 grudnia największa grupa dealerska na pomorzu organizuje Dni Otwarte w swoim nowym salonie dedykowanym samochodom elektrycznym – Plichta Electric. W czasie dni otwartych będzie najlepsza okazja dla właścicieli firm i ich specjalistów, do poznania nowej gamy elektrycznych aut użytkowych – Maxus E-Deliver 3 i Maxus E-Deliver 9. …

Tagi: Dealer
Źródło: www.moto3m.pl

Holding 1 przejął firmowe salony dealerskie Renault

01.12.2022 17:21

Polska grupa kapitałowa sfinalizowała zakup spółki Renault Retail Group Warszawa. W wyniku transakcji Holding 1 wzbogacił swoje portfolio o stołeczną sieć dealerstw marek Renault i Dacia. Nowym podmiotem holding będzie zarządzał za pośrednictwem spółki zależnej - Grupy PGD.

Źródło: www.samar.pl

Rejestracje nowych samochodów – listopad 2022. Delikatna poprawa, czołówka bez zmian

01.12.2022 15:35

Rejestracje nowych aut listopad 2022
Jedenasty miesiąc bieżącego roku okazał się łaskawy dla polskich dealerów. Nie obyło się bez małych spadków, ale cały rynek zanotował wzrost. Rejestracje nowych samochodów w listopadzie 2023 roku sięgnęły 34 196 sztuk, co oznacza wzrost o niemal 7 procent. Do rekordów oczywiście daleko, ale tę sytuację nie musi odzwierciedlać małe zainteresowanie klientów. Pamiętajmy, że przemysł […]

Tagi: MG, Dealer
Źródło: namasce.pl

Z dealerem (jeszcze) się potargujesz. W przyszłym roku możesz się zdziwić

28.11.2022 14:00


Koncern Stellantis zrewidował plany dotyczące wprowadzania w Europie nowego modelu sprzedaży swoich pojazdów. Tzw. model agencyjny, który zdecydowanie ogranicza możliwości dealerów w naliczaniu marży i upustów, początkowo trafić ma tylko do kilku wybranych krajów. To dobra wiadomość dla polskich dealerów.

Tagi: Dealer
Źródło: motoryzacja.interia.pl

W Krakowie powstał autorski salon marki Cupra

28.11.2022 11:08


W Krakowie otwarto innowacyjny concept store CUPRY. Miłośnicy hiszpańskiej marki motoryzacyjnej będą mogli w nim zapoznać się z aktualną ofertą, a także skorzystać z usług jednej z najbardziej renomowanych firm tuningowych – ABT. Małopolski salon zlokalizowany jest przy ulicy Wadowickiej 3 w ramach grupy dealerskiej DYNAMICA.

Tagi: ABT, Dealer
Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Kontakt z nami