Wiadomości z tagiem Dealer  RSS
Grupa Cichy-Zasada wzmacnia pozycję na rynku

05.12.2023 12:49

Firma kontynuuje rozwój ogólnopolskiej sieci autosalonów. Po tym, jak w listopadzie rozpoczęła działalność w salonie Inter-Welm w Bielsku-Białej, teraz łączy siły z Grupą Auto-Wimar w Warszawie. Fuzje i przejęcia to kluczowe metody na utrzymanie pozycji lidera rynku dealerskiego.

Źródło: www.samar.pl

Rejestracje nowych samochodów – listopad 2023. Trendy wzrostowe utrzymane

04.12.2023 17:00

Rejestracje nowych samochodów - listopad 2023
Polski rynek zaczyna nabierać rozpędu, o czym świadczy naprawdę dobra końcówka bieżącego roku. Wyniki są zaskakująco dobre, jak na aktualne ceny. Inflacja i wzrosty kosztów w niemal każdym zakresie nie zahamowały rynku motoryzacyjnego. Rejestracje nowych samochodów z listopada 2023 sugerują, że dealerzy i producenci mają powody, by optymistycznie patrzeć na kolejne miesiące. Jak podał instytut […]

Tagi: MG, Dealer, Olej
Źródło: namasce.pl

Dealerzy Stellantisa powołali stowarzyszenie

04.12.2023 10:59

20 listopada zainaugurowana została działalność Stowarzyszenia Dealerów Stellantis w Polsce. Organizacja będzie zajmowała się m.in. reprezentowaniem dealerów w rozmowach i negocjacjach z importerem.

Tagi: Dealer
Źródło: www.samar.pl

Marka MG debiutuje w Polsce – na początek trzy modele (dwa SUV-y i elektryczny kompakt), czterech dealerów i... świetne ceny

02.12.2023 8:55


Należąca do chińskiego koncernu SAIC brytyjska marka MG rozpoczyna sprzedaż aut w Polsce. Startuje z dwoma spalinowymi SUV-ami ZS i HS oraz elektrycznym kompaktem MG4. Wszystkie mają siedem lat gwarancji i imponujące wyposażenie już w standardzie. Ceny? Mogą namieszać na rynku.

Tagi: MG, Dealer
Źródło: magazynauto.pl

4 tysiące dealerów z USA protestuje przeciwko elektrykom. List otwarty do prezydenta Bidena

30.11.2023 13:12

Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska naciska, aby do 2030 roku 60 proc. pojazdów sprzedawanych w USA było elektrycznych, ale dealerzy protestują i alarmują, że to niebezpieczne i nierealne.

Tagi: Dealer
Źródło: www.scigacz.pl

[Wideo] Tydzień koreański z SsangYong Makurat od 2 do 8 grudnia

30.11.2023 7:00


Na 2 grudnia zaplanowano oficjalne otwarcie nowej stacji dealerskiej SsangYong w Trójmieście. Przedstawicielem tej koreańskiej marki została Grupa Makurat. Aby przybliżyć ją trójmiejskim klientom, od 2 do 8 grudnia w salonie przy Zawodników 2 trwać będzie “Tydzień koreański”.  SsangYong to marka z dużym doświadczeniem w budowie samochodów o uterenowionym charakterze. Historia firmy liczy już sobie …

Tagi: Dealer
Źródło: www.moto3m.pl

Motocyklowy Junak Black Week przez dwa tygodnie!

29.11.2023 12:23

Czy tydzień może trwać dłużej niż 7 dni? U nas tak! W salonach dealerskich marki Junak ruszyła motocyklowa promocja Black Week. W dniach od 24 listopada do 8 grudnia 2023 wybrane modele skuterów i motocykli zostały objęte obniżką cenową. Promocja dotyczy zarówno pojazdów z bieżącego rocznika produkcyjnego, jak i tych z rocznika 2022, które dostępne są teraz z dodatkowym rabatem.

Tagi: Dealer, Junak
Źródło: www.scigacz.pl

III kwartał słaby dla dealerów

21.11.2023 12:28

W okresie lipiec-wrzesień 2023 roku spadki ruchu i liczby wizyt w autosalonach były wciąż widoczne, ale jest nieco lepiej niż w II kwartale – wynika z badania zrealizowanego przez firmę technologiczną Proxi.cloud dla Związku Dealerów Samochodów (ZDS).

Tagi: Dealer
Źródło: www.samar.pl

Oferta wyprzedażowa marki Opel

15.11.2023 10:04


W salonach marki Opel w Polsce ruszyła wyprzedaż rocznika 2023. Z tej okazji wszystkie dostępne u dealerów samochody osobowe i dostawcze są objęte atrakcyjnymi rabatami. Dodatkowo przy zakupie wybranych wersji, klienci mogą skorzystać z promocyjnego finansowania lub ubezpieczenia. W wyprzedaży rocznika zyskuje każdy klient, który w listopadzie odwiedzi najbliższy salon marki Opel i wybierze samochód dla siebie z wciąż jeszcze bogatej oferty rocznika 2023.

Tagi: Opel, Dealer
Źródło: moto-przestrzen.pl

Ubezpieczenie auta w salonie samochodowym – kiedy warto wykupić polisę u dealera

13.11.2023 8:00


Sprawdzamy, czy i kiedy warto kupić polisę bezpośrednio u dealera samochodowego. Jakie są wady i zalety pakietów dealerskich, kiedy po ubezpieczenie auta warto wybrać się do agenta lub skorzystać z porównywarki ubezpieczeń.

Tagi: MG, Dealer
Źródło: magazynauto.pl

reklama
vehis
Kontakt z nami