Wiadomości z tagiem Lexus  RSS
Nowy Lexus RX będzie SUV-em coupe

05.07.2022 7:56


Piąta generacja Lexusa RX to kolejny po NX-ie model, który powstał w ramach nowej koncpecji stylistycznej marki. Zgodnie z jej założeniami design nowych aut Lexusa ma odzwierciedlać ich charakter, osiągi i właściwości jezdne. Zadaniem stylistów nowego RX-a było podkreślenie jego najważniejszych atutów, ale także odwołanie się do najlepszych cech poprzednich generacji modelu, który stworzył segment SUV-ów premium i był pierwszym samochodem premium z napędem hybrydowym.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Lexus ES z nowymi multimediami

04.07.2022 7:58


ES to drugi po Lexusie RX najpopularniejszy model w historii marki i najchętniej kupowany sedan. Do tej pory sprzedano blisko 2,5 mln egzemplarzy tego auta. Obecna generacja Lexusa ES, która zadebiutowała w 2018 roku, a trzy lata później przeszła pierwsze modyfikacje, to synonim komfortu. Lexus ES z roku modelowego 2023 będzie jeszcze bardziej funkcjonalny. Auto otrzyma przeprojektowaną konsolę środkową z nowym, łatwym w obsłudze systemem multimedialnym, który zadebiutował wraz z modelem NX.

Tagi: Lexus
Źródło: moto-przestrzen.pl

Lexus Electrified Sport Concept na festiwalu w Goodwood

27.06.2022 11:35


Na odbywającym się w miniony weekend Goodwood Festival of Speed swoją prezentację miała marka Lexus. Pokazano tam dwa auta aktualnie produkowane oraz koncept oparty stylistycznie na wyjątkowym Lexusie LFA. Tak, zgadliście - to elektryk.

Tagi: Lexus, Mini
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Lexus RX najpopularniejszym modelem marki

22.06.2022 16:04

Co czwarty Lexus, który wyjechał z salonów marki na całym świecie, to model RX. Do końca marca nabywców znalazło ponad 3,5 mln RX-ów wszystkich generacji. To najpopularniejsze auto Lexusa od debiutu marki.

Źródło: motogazeta.mojeauto.pl

Innowacyjny system bezpieczeństwa w nowych Lexusach

06.06.2022 11:26


Asystent bezpieczenego wysiadania (Safe Exit Assist), który uniemożliwi otwarcie drzwi, jeśli z tyłu nadjeżdża inny pojazd lub rowerzysta, to pionierska technologia Lexusa. Marka szacuje, że może ona pomóc w zmniejszeniu liczby wypadków spowodowanych nieuważnym otwarciem drzwi aż o 95%. System zadebiutował w drugiej generacji Lexusa NX, a wkrótce będzie dostępny w nowych SUV-ach– elektrycznym modelu RZ oraz w 5. generacji modelu RX.

Tagi: Lexus
Źródło: moto-przestrzen.pl

Lexus RX nowej generacji. Po raz pierwszy również jako hybryda plug-in

01.06.2022 14:30


​Lexus zaprezentował nową generacją modelu RX. Ten duży SUV to dla japońskiej marki niezwykle ważny pojazd - jest najlepiej sprzedającym się modelem w historii Lexusa. Od debiutu w 1998 roku na drogi trafiło ponad 3,5 mln egzemplarzy tego auta, z czego ponad 300 tys. kupili Europejczycy. Jaka jest piąta generacja RX-a?

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Widzieliśmy już nowego Lexusa RX. Jest mocno zmieniony i nadal bardzo luksusowy

01.06.2022 10:26

Lexus przygotował piątą generację swojego flagowego SUV-a w Europie, czyli modelu RX. Jako jedna z trzech redakcji w Polsce mieliśmy okazję obejrzeć to auto podczas ekskluzywnego pokazu w Brukseli. W salonach Lexusa model RX pojawi się we wrześniu, a pierwsi klienci wyjadą nim na ulice dopiero w styczniu 2023 r.

Tagi: Lexus
Źródło: www.auto-swiat.pl

Lexus RX 2023. To nie tuning tylko nowa generacja!

01.06.2022 3:07

Nowy Lexus RX
Japońska marka premium zaprezentowała całemu światu nową generacją swojego dużego SUV-a. Oto Lexus RX 2023 w pełnej okazałości. Trzeba przyznać, że projektanci wykonali sporo pracy, by zachować koncepcję poprzednika przy jednoczesnym zaktualizowaniu języka stylistycznego. Wyszło im całkiem nieźle. Pas przedni tworzą reflektory przypominające ostrze noża. Sąsiaduje z nimi grill, który nie przypomina już klepsydry – […]

Tagi: Lexus, MG, Lexus RX
Źródło: namasce.pl

Lexus bije rekordy i... mocno się zmienia

31.05.2022 13:11


Lexus to niezwykle ważna pozycja w portfolio koncernu Toyota. Ponad trzy dekady obecności na rynku pozwoliły zbudować japońskiej marce mocną pozycję w segmencie premium, która zaowocowała dobrymi wynikami sprzedaży. Lexus w ubiegłym roku sprzedał globalnie 740 tysięcy aut, z tego ponad 6 tysięcy nad Wisłą. Dobra passa trwa, ale trzeba też myśleć o przyszłości.

Tagi: Lexus, Toyota
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Lexus Electrified Sport zostanie zaprezentowany podczas Goodwood Festival of Speed

31.05.2022 12:33


Europejski premierowy pokaz Lexusa Electrified Sport – prototypu sportowego auta z bateryjnym napędem elektrycznym (BEV), odbędzie się w trakcie czerwcowego Goodwood Festival of Speed. Model koncepcyjny, który zdaniem wielu oddaje ducha ikonicznego Lexusa LFA, przedstawia wizję marki w kwestii mocnych, elektrycznych aut sportowych przyszłości.

Tagi: Lexus
Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Kontakt z nami