Wiadomości z tagiem Volkswagen Golf  RSS
Volkswagen wzywa do serwisu właścicieli Golfa ósmej generacji. Wszystko przez przycisk

10.08.2022 6:08

Volkswagen Golf GTI
Wszelkiego rodzaju udogodnienia w samochodach oparte są zazwyczaj na elektronice. A ta bywa niedoskonała. Tak też jest w przypadku niemieckiego auta kompaktowego w najnowszym wcieleniu. Volkswagen wzywa właścicieli Golfa ósmej generacji. Do serwisów zostanie zaproszonych 2238 nabywców niemieckiego pojazdu. Co ciekawe sprawa dotyczy tylko dwóch topowych odmian z konkretnym wyposażeniem. Chodzi o warianty GTI oraz […]

Źródło: namasce.pl

Moc podobna, technika różna – Civic, Leon czy Golf?

05.08.2022 20:23

Honda Civic, Seat Leon i Volkswagen Golf – oto kilkunastoletnie kompakty za 10-20 tys. zł z benzyniakami, które mają zbliżoną moc, ale różną technikę. Które rozwiązanie jest najlepsze i jak wypada ogólna trwałość tych aut?

Źródło: www.auto-swiat.pl

Używane kombi do 40 tys. zł, dzięki nam nie wpadniesz na minę

05.08.2022 20:23

Ford Focus, Peugeot 308, Seat Leon i Volkswagen Golf – oto cztery kompaktowe kombi, które cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku. Tym razem naprzeciwko siebie stają 8-letnie egzemplarze z benzyniakami o mocy 120-130 KM, a do wydania mamy 35-40 tys. zł. Które z tych aut warto kupić?

Źródło: www.auto-swiat.pl

Volkswagen Golf odejdzie w zapomnienie? Kolejnej generacji może nie być

04.08.2022 15:40


Władze Volkswagena przyznają, że obecną chwilę nie jest planowana następna generacja Golfa. Ostateczne decyzje jednak jeszcze nie zapadły.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Auta zabezpieczone przed kradzieżą na walizkę – lista ADAC

27.07.2022 18:27

Volkswagen Golf VIII odporny na kradzież na walizkę
Niemiecki automobilklub ADAC przygotował bardzo ciekawe zestawienie, które może być przydatne dla potencjalnego nabywcy nowego samochodu. Jego celem były auta przed kradzieżą na walizkę. Przeprowadzono badania aż 501 nowych samochodów. Tak, ponad pół tysiąca. Co ciekawe obecnością na liście może poszczycić się zaledwie 31 modeli. Poważnie. Żeby było jeszcze ciekawiej, reprezentują one 14 marek. Niektórzy […]

Źródło: namasce.pl

Kupujesz używanego Volkswagena? Passat droższy od Golfa tylko o stówkę

20.07.2022 14:42


Średni wiek zarejestrowanych w Polsce samochodów osobowych to 15,5 roku. Wśród polskich aut w tym wieku najwięcej jest Volkswagenów. Królują Volkswagen Golf i Volkswagen Passat.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Volkswagen Golf G60 Limited na sprzedaż. Unikat za pół bańki

08.07.2022 19:15

VW Golf II Limited
Istnieje spora grupa zwolenników samochodów, które w prostych i skromnych nadwoziach skrywają układy napędowe zapewniające bardzo dobre osiągi. Jednym z protoplastów tego gatunku był Volkswagen Golf G60 Limited, który jest tak rzadki, że niewielu fanów niemieckiej marki wie o jego istnieniu. Teoretycznie, jest jak każdy inny Golf GTI, ale pozory mylą. I to bardzo. Pod […]

Źródło: namasce.pl

Volkswagen Golf za ponad pół miliona złotych. Zainteresowani?

07.07.2022 14:07


Na stronie brytyjskiej giełdy samochodowej pojawiła się oferta kupna Volkswagena Golfa, którego cena została ustalona na… 80 tysięcy funtów. Chociaż wspomniana kwota brzmi totalnie abstrakcyjnie, zapewniamy, że sam Golf także nie należy do standardowych.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Volkswagen Golf VI (2008-12) – szósta generacja Golfa to tylko trochę poprawiony poprzednik

06.07.2022 20:23

Golf VI? Czemu nie! Szósta generacja Golfa to właściwie tylko trochę poprawiony poprzednik, wzbogacony o nowoczesną technikę. Niestety, jeśli chodzi o silniki, okazała się ona mocno niedopracowana. Dotyczy to szczególnie benzyniaków TSI – zarówno mniejszych (np. 1.4), jak i większych (1.8 i 2.0) – które zmagały się z poważnymi problemami.

Źródło: www.auto-swiat.pl

Właśnie upadł ostatni argument za tym, żeby kupić Golfa.

25.06.2022 0:00

Jeśli stoicie przed wyborem szybkiego hatchbacka wybór macie tak naprawdę prosty, Volkswagen Golf GTI. Focus ST jest zbyt pretensjonalny, Megane RS nazbyt skoncentrowane na sobie, Civic Type-R będzie idealny jeśli lubicie wypikselowane filmy dla dorosłych jednocześnie nie mając gustu, co jest jednym i tym samym, a decydując się na Leona Cupra zbyt długo będziecie musieli tłumaczyć dlaczego zmienili nazwę. Zatem… first appeared on .

Źródło: 99octanow.pl

reklama
Kontakt z nami