Wiadomości z tagiem Mini  RSS
AlphaTauri miała problem z rozwojem bolidu z powodu limitu budżetowego

05.12.2022 21:16

Franz Tost podsumował miniony sezon w wykonaniu swojego zespołu i podzielił się własnymi przewidywaniami pod kątem przyszłej dyspozycji jego kierowców. Za ogólną słabą formę teamu miał odpowiadać nie do końca odpowiedni rozwój samochodu AT03.

Tagi: Mini
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Konkurs mikołajkowy na naszym Instagramie. Zgarnij bilety na Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro 2022 w Krakowie

05.12.2022 14:47

Koniec roku coraz bliżej, ale my nie zwalniamy tempa i mamy dla was kolejny konkurs. Tym razem będą to bilety na Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro 2022 w Krakowie. Już 10 grudnia w walce o zwycięstwo obok Tadeusza Błażusiaka, swój udział potwierdzili aktualny Mistrz Świata - Billy Bolt oraz tegoroczny triumfator mistrzostw USA AMA Endurocoss Jonny Walker. Dodatkowym polskim akcentem w Krakowie będzie start Dominika Olszowego, który po zdobyciu Mistrzostwa Świata SuperEduro 2022 w kategorii JUNIOR bez kompl

Tagi: Mini, Olej, Enduro
Źródło: www.scigacz.pl

Kierowcy przewozów na aplikację na celowniku policji. Skontrolowano 330 aut

05.12.2022 13:30


Policja w Polsce prowadzi systematyczne akcje, których celem jest zwalczanie przestępstw w tzw. przewozach na aplikację. Kilka tygodni temu pierwsza taka akcja odbyła się w Warszawie, a miniony weekend policjanci działali w miastach w całym kraju.

Tagi: Mini, Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Ferrari szykuje "bombę"? Zaskakujące doniesienia z F1

05.12.2022 10:47

Ferrari w minionym sezonie F1 dysponowało mocnym, ale bardzo awaryjnym silnikiem. W roku 2023 sytuacja ma ulec zmianie. Czy dzięki konkurencyjnej jednostce napędowej ekipa z Maranello powróci na szczyt?

Tagi: Ferrari, Mini
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro 2022 w Krakowie. Tadeusz Błażusiak i Dominik Olszowy. Zapowiedź ogromnych emocji w Tauron Arenie

03.12.2022 15:41

Już wkrótce w Polsce zagoszczą mistrzostwa świata SuperEnduro. O tym, co czeka nas 10 grudnia w Krakowie, mówi Tadeusz Błażusiak i Dominiki Olszowy. Polski dream team opowiada o kontuzjach, przygotowanej strategii i debiucie w klasie PRO na niespełna dwa tygodnie przed startem I rundy Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro w Krakowie.

Tagi: Mini, Enduro
Źródło: www.scigacz.pl

Zmowa mediów ws. Michaela Schumachera. "Nie będziemy o tym pisać ani mówić"

02.12.2022 19:11

Wkrótce minie dziewięć lat od wypadku Michaela Schumachera. Dokładny stan zdrowia legendy F1 pozostaje tajemnicą. Okazuje się, że niemieckie media celowo ograniczają doniesienia na ten temat.

Tagi: Mini
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wywiad z Taddy Błażusiakiem i Dominikiem Olszowym przed I rundą Mistrzostw Świata SuperEndruo w Krakowie

01.12.2022 18:59


Taddy Błażusiak: „Wystartować z przodu, cisnąć ile się da i oczywiście wygrywać!” Zapraszamy na wywiad z Tadeuszem Błażusiakiem oraz Dominikiem Olszowym. Polski dream team opowiada o kontuzjach, przygotowanej strategii i debiucie w klasie Prestige na niespełna dwa tygodnie przed startem...

Tagi: Mini
Źródło: motormania.com.pl

Taddy Błażusiak: "Wystartować z przodu, cisnąć ile się da i oczywiście wygrywać!"

01.12.2022 17:46

Zapraszamy na wywiad z Tadeuszem Błażusiakiem oraz Dominikiem Olszowym. Polski dream team opowiada o kontuzjach, przygotowanej strategii i debiucie w klasie PRO na niespełna dwa tygodnie przed startem I rundy Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro w Krakowie.

Tagi: Mini, Enduro
Źródło: www.scigacz.pl

reklama
321sprzedane
Kontakt z nami