Wiadomości z tagiem Jeep  RSS
MG debiutuje w Polsce. Nie uwierzysz, ile kosztuje bogato wyposażony SUV

01.12.2023 20:22

W pierwszej połowie 2023 r. marka MG sprzedała w Europie więcej nowych aut nie tylko od Mazdy, ale także od Suzuki i Jeepa. Teraz 99-letni brytyjski gracz debiutuje w Polsce, a ceny ma takie, że ten spektakularny sukces na Starym Kontynencie wcale nie dziwi. Bo wiesz, ile kosztuje świetnie wyposażony 4,6-metrowy SUV albo 435-konny hot hatch przyspieszający od 0 do 100 km/h w 3,8 s?

Tagi: Jeep, MG, Suzuki, Uaz
Źródło: www.auto-swiat.pl

Jeep Compass 4xe podąża śladami agenta 007

24.11.2023 15:48


Prawdopodobnie liczni aktorzy, którzy wcielili się w postać słynnego agenta 007, w swoich nienagannych, zawsze idealnie wyprasowanych eleganckich garniturach, byliby dziś zaskoczeni, zasiadając za kierownicą modelu Jeep Compass 4xe. Pozostając wierny swojej pierwotnej tradycji off-roadowej, SUV marki Jeep prezentuje poziom wykończenia oznaczający istotną zmianę w porównaniu z oryginalną formułą pierwszych modeli, w których wszystko było […]

Źródło: www.motonews.pl

Jeep Avenger w nowej wersji napędowej. Teraz z hybrydą i automatyczną skrzynią

16.11.2023 12:30


Jeep Avenger e-Hybrid to trzecia wersja napędowa tego produkowanego w Tychach modelu. Do tej pory Avenger dostępny był wyłącznie w wersji elektrycznej i spalinowej, teraz dołączy wariant hybrydowy.

Tagi: Jeep
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Ford Ranger, Jeep Gladiator, Toyota Hilux, Volkswagen Amarok – pick-upy z mocnymi dieslami | PORÓWNANIE

16.11.2023 9:00


Kiedyś można było przebierać w „terenówkach”. Dziś ich miejsce zajęły SUV-y, a z terenowych aut ostały się głównie... pick-upy. W tym teście nowy Ford Ranger staje naprzeciw Jeepa Gladiatora, Toyoty Hilux i Volkswagena Amaroka.

Źródło: magazynauto.pl

Nowa, hybrydowa odmiana Jeepa Avengera z automatyczną skrzynią biegów i limitowana wersja Winter Edition

15.11.2023 18:00


Nowa, hybrydowa wersja Avengera z benzynowym silnikiem 1.2 turbo i dwusprzęgłowym automatem będzie stanowić wyjątkowo ciekawe uzupełnienie gamy najmniejszego Jeepa. Na sezon zimowy przygotowano też limitowaną wersję Winter Edition z dodatkowym wyposażeniem w standardzie.

Tagi: Jeep, MG
Źródło: magazynauto.pl

Ruszyły zamówienia na hybrydowego Wranglera 4xe 2024

15.11.2023 11:18


W Europie można już kupić Jeepa® Wranglera 4xe 2024. Legendarny SUV Jeepa ucieleśniający DNA marki i łączący ugruntowane tradycją cechy samochodu terenowego z najnowocześniejszymi innowacjami w wersji z napędem hybrydowym typu plug-in, wkracza teraz na rynki europejskie po sukcesie odniesionym w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest najlepiej sprzedającą się hybrydą typu plug-in w regionie. Cena samochodu zaczyna się od 394.400 zł za wersję Wrangler Sahara 4xe. Cena przygotowanej fabrycznie do pokonywania ekstremalnych przeszkód terenowych wersji Wrangler Rubicon 4xe zaczyna się od 406.100 zł.

Tagi: Jeep
Źródło: moto-przestrzen.pl

Avenger dostępny w wersji e-Hybrid

13.11.2023 10:18


Na fali sukcesów sprzedażowych, Jeep rozszerza gamę Jeepa Avengera, Europejskiego Samochodu Roku 2023, wprowadzając nową wersję Avenger e-Hybrid będącą dopełnieniem oferty napędu w pełni elektrycznego i spalinowego. Celem, zgodnie ze stale aktualnym zobowiązaniem marki do wolności wyboru, jest zapewnienie klientom elastyczności wyboru spośród trzech układów napędowych.

Tagi: Jeep
Źródło: moto-przestrzen.pl

Hybrydowy Jeep Avenger nadjeżdża! Na to czekali polscy klienci

12.11.2023 16:16

Jeep Avenger e-Hybrid
Najmniejszy model amerykańskiej marki doczeka się trzeciej wersji silnikowej, która stanowi kompromis pomiędzy dwoma dotychczasowymi. Dotyczy to zarówno mocy, jak i zastosowanej technologii napędowej. Hybrydowy Jeep Avenger, bo właśnie o nim mowa, wydaje się bardzo dobrym pomysłem biorąc pod uwagę aktualną sytuację rynkową oraz ofertę. Wspomniana oferta opiera się dziś na silniku 1.2 PureTech o mocy […]

Tagi: Jeep, MG
Źródło: namasce.pl

Nowy SUV Alfa Romeo ma rywalizować z BMW iX. Kiedy debiut?

06.11.2023 9:54

Nowy SUV Alfa Romeo
Koncern Stellantis opracował strategię dla włoskiej marki. Teraz trwa jej modelowa strukturyzacja, która z pewnością przyniesie dobre rezultaty. Te pierwsze są już znane. Tonale okazało się strzałem w dziesiątkę. Gdyby zostało wprowadzone wcześniej, byłoby jeszcze lepiej. Wkrótce powinien zadebiutować również mniejszy crossover, który będzie kuzynem Jeepa Avengera i Fiata 600. Teraz ujawniono, że w planach […]

Źródło: namasce.pl

Elektryczny Jeep Wrangler? Tak brzmi niedaleka przyszłość

04.11.2023 16:22

Jeep Wrangler
Jak już wielokrotnie pisaliśmy, ekologiczne lobby wspierane przez polityków z wielu rozwiniętych krajów robi wszystko, by przemysł motoryzacyjny zrezygnował z samochodów spalinowych. Tu już nie ma mowy nawet o zachowywaniu jakichkolwiek pozorów. Producenci starają się bronić i coraz śmielej wygłaszają swój przeciw wobec wymuszonym trendom, ale ich głos nie jest jeszcze na tyle słyszalny, by […]

Tagi: Jeep, MG
Źródło: namasce.pl

reklama
vehis
Kontakt z nami