Wiadomości z tagiem Alfa Romeo  RSS
Alfa Romeo przewiduje rekord sprzedaży. Celem duży zysk

25.09.2023 13:02

Alfa Romeo Tonale 1.5 T4 Edizione Speciale
Włoska maszyna w końcu nabiera rozpędu. Jeszcze kilka lat temu baliśmy się o jej przyszłość, a dziś wszyscy są już spokojni. Ale po kolei… Alfa Romeo trafiło pod skrzydła koncernu Stellantis. Tym samym jej kuzynostwem są takie marki, jak Citroen, DS, Fiat, Jeep, Opel czy Peugeot. Fakt, wygląda to na bardzo dużą mieszaninę, która z […]

Źródło: namasce.pl

Alfa Romeo niezadowolona z wyniku wyścigu

24.09.2023 12:19

Nieszczęśliwie Valtteri Bottas nie ukończył wyścigu, uszkodzenia jego auta nie pozwoliły na kontynuowanie jazdy. Jego zespołowy partner Zhou Guanyu liczył na lepszą pozycję i wejście do pierwszej dziesiątki, jednak sytuacja na torze pozwoliła mu uzyskać dopiero 13. miejsce.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Decyzje sędziów po kwalifikacjach F1. Tym razem bez kontrowersji?

23.09.2023 13:12

Decyzje sędziów budzą ostatnio sporo wątpliwości w F1. Po kwalifikacjach do GP Japonii pod lupą stewardów znaleźli się Charles Leclerc, Valtteri Bottas i Guanyu Zhou. Znany jest już werdykt ws. kierowców Ferrari i Alfy Romeo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Alfa straciła tempo po udanych treningach

23.09.2023 11:27

Zespół Alfy Romeo po udanych sesjach treningowych na torze Suzuka w kwalifikacjach totalnie się pogubił. Ani Valtteri Bottas, ani Zhou Guanyu nie awansowali nawet do Q2, ale wierzą, że ich auto ma większy potencjał w niedzielę.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Alfa Romeo nie trafiła ze strategią na GP Singapuru

17.09.2023 18:44

Alfa Romeo w Singapurze podjęła ryzyko i obrała odmienne strategie dla swoich kierowców. Valtteri Bottas ruszał do wyścigu na twardej, a Zhou Guanyu na miękkiej oponie. Pech chciał, że pierwsza neutralizacja nastąpiła w momencie kiedy zjazd na zmianę opon najbardziej opłacał się kierowcom korzystającym ze średniego ogumienia. Ostatecznie Valtteri Bottas nie dojechał do mety wyścigu, a Zhou finiszował na 12. pozycji.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Alfa nie wykorzystała jeszcze szansy

16.09.2023 18:07

Żaden z kierowców Alfy Romeo nie przeszedł do Q2. Zarówno Valtteri Bottas, jak i Zhou Guanyu za taki stan rzeczy obwiniają słabsze tempo aniżeli sytuacje jaka zaistniała na torze po wypadku Lance'a Strolla.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Ten piękny model powstał w liczbie 20 sztuk. Niewielu go zna

15.09.2023 21:21

Alfa Romeo 1900C Sprint Supergioiello by Ghia
Nie ma wątpliwości, że włoska marka od samego początku swojego istnienia tworzy bardzo atrakcyjne samochody. I tak jest do dziś. Te klasyczne, zabytkowe Alfy wydają się prawdziwymi ikonami elegancji. Dziś są warte miliony, czego dowodem może być ten piękny model, którego produkcja została znacząco ograniczona przez studio projektowe. Naprawdę trudno oderwać wzrok od tego pojazdu. […]

Tagi: Alfa Romeo, MG
Źródło: namasce.pl

Chiński kierowca zachował fotel w F1. Nazwa zespołu? Nikt nie zna

14.09.2023 19:26

Chiński kierowca zachował fotel w F1
Plotki na ten temat krążyły już od kilku tygodni. Ekipa Saubera „ukryta” pod szyldem Alfa Romeo postanowiła przedłużyć kontrakt ze swoim dotychczasowym reprezentantem. Tak, chiński kierowca zachował fotel w F1 i trudno mówić o zaskoczeniu. Jak to mówią, nie jest to „orzeł” czy największy talent w stawce, ale solidny i bezpieczny wybór. Czy na rynku […]

Źródło: namasce.pl

Skład ekipy Alfa Romeo Sauber bez zmian w 2024 roku

14.09.2023 13:53


Zespół Alfa Romeo F1 Team Stake zmieni nazwę w 2024 roku, ale pozostawi bez zmian skład kierowców. Zhou Guanyu przedłużył umowę i ponownie będzie partnerem […]
Na znajduje się więcej artykułów na temat Formuły 1.

Źródło: www.cyrkf1.pl

Koniec plotek! Kolejny zespół F1 odkrył karty

14.09.2023 11:17

W ostatnich dniach nie brakowało plotek na temat składu Alfy Romeo na sezon 2024. Wątpliwości dotyczyły przede wszystkim Guanyu Zhou, który nie zachwyca występami w F1. W czwartek poznaliśmy ostateczną decyzję Szwajcarów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami