Wiadomości z tagiem Skoda  RSS
Skoda Fabia Style 1.0 TSI – ulubienica, nie tylko przedstawiciela handlowego!

28.03.2023 10:17


Ten model jak mało który, zasługuje na miano ulubieńca Polaków. Fabia od wielu lat bryluje w rankingach popularności, jako jeden z najchętniej wybieranych nowych modeli na naszym rynku. Samochód ma wiele zalet, które powodują, że użytkują go zarówno osoby prywatne jak i firmy. Najnowsza, IV generacja Skody Fabii zadebiutowała w 2021 roku i kontynuuje sukcesy …

Źródło: www.moto3m.pl

Będzie nowy Passat i Superb. Szef Volkswagena podaje daty

24.03.2023 14:29


Szef marki Volkswagen potwierdził, że pojawią się nowe generacje Passata i Skody Superb. Podał także, kiedy należy się ich spodziewać.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

O włos od czołowego zderzenia. Bez kamerki ani rusz

22.03.2023 14:20


Kierowca Skody w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania niemal doprowadził do czołowego zderzenia, a następnie odjechał z miejsca kolizji. Na szczęście poszkodowany miał w samochodzie rejestrator.

Tagi: Skoda
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Zjednoczenie świata skoków. Przejmujące słowa szefa PŚ

21.03.2023 14:50

- Walczymy razem z Martą i Dawidem. Jesteśmy i będziemy myślami cały czas z nimi. Nigdy nie zostaną sami - powiedział Sandro Pertile. Za pośrednictwem WP SportoweFakty szef Pucharu Świata przekazał słowa wsparcia dla Dawida Kubackiego i jego żony.

Tagi: Skoda
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Marczyk na czele listy

21.03.2023 13:26

W rajdzie, który odbędzie się w dniach 24-26 marca, jedynkę na Skodę Fabię Rally2 evo nakleją triumfatorzy poprzedniej edycji tej imprezy Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk.
Na liście zgłoszeń nie zabrakło nazwisk kierowców i pilotów, którzy wielokrotnie zdobywali tytuły mistrzowskie w rajdach samochodowych, wyścigach górskich i rajdach historycznych.
W Wieliczce ...

Źródło: pl.motorsport.com

Skoda Superb 1.4 TSI - jak wygląda po 100 tys. kilometrów?

20.03.2023 20:23

Skoda Superb — nazwa zobowiązuje. Od tego modelu oczekiwaliśmy na dystansie 100 tys. km dobrego wyniku. Czy Skoda Superb temu sprostała? Oto nasz szczegółowy raport. Nie obyło się bez drobnych wpadek, ale Skoda pozytywnie nas zaskoczyła.

Źródło: www.auto-swiat.pl

Wszechstronny zestaw turystyczny Rebelhorn Hardy II już w sklepach

20.03.2023 16:08

Rebelhorn Hardy II to druga, ulepszona wersja modelu Hardy, który zawsze cieszył się dużym uznaniem podróżników motocyklowych. Nic dziwnego, skoro zanim trafił do regularnej sprzedaży, był testowany podczas najtrudniejszych i najdalszych podróży przez projektantów Rebelhorn. Co jednak w sobie kryje?

Tagi: Skoda
Źródło: www.scigacz.pl

Skoda ujawnia plany na przyszłość

20.03.2023 15:49

Skoda nadal jest w dobrej kondycji finansowej, intensywnie inwestuje w elektromobilność i cyfryzację oraz zamierza wejść na nowe rynki - zapowiedzieli przedstawiciele czeskiego producenta podczas dorocznej konferencji prasowej 2023.

Tagi: Skoda
Źródło: www.samar.pl

Skoda: zmieńcie Euro 7 bo zamkniemy fabrykę i zaczniemy kasować modele

20.03.2023 12:58


Szef sprzedaży Skody postawił sprawę jasno. Jeśli Unia Europejska zatwierdzi nową normę emisji spalin w obecnej postaci, czeski producent będzie zmuszony zamknąć jedną ze swoich fabryk. To z kolei oznacza koniec produkcji takich modeli jak Fabia, Scala czy Kamiq.

Tagi: Skoda
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami