Wiadomości z tagiem Red Bull  RSS
Milan Pawelec w 1 sekundzie do najlepszych! Euforyczne przecieki z testów Red Bull

16.04.2024 17:51

W październiku ubiegłego roku Milan został jednym z dziesięciu zawodników, których z ponad setki wytypowano na hiszpańskim torze Guadix do awansu do pełnoetatowych startów w Cupie. Łącznie do walki stanie 26 zawodników. 15 z nich to debiutanci (pięciu awansowało tam automatycznie po wygraniu lokalnych edycji talentów cupów, np. w Azji). 11 zostaje w pucharze na kolejny sezon. Wszyscy mają CV pełne sukcesów i patrząc na ich tempo podczas testów w Jerez, żadnego nie można nazwać przeciętniakiem.

Tagi: Red Bull, Olej
Źródło: www.scigacz.pl

Milan Pawelec na testach Red Bull Rookies Cup. Czy polski zawodnik jest gotowy do rozpoczęcia sezonu?

12.04.2024 9:55

Na torze w Jerez odbywają się testy przed startem pucharu Red Bull Rookies Cup, który jest przedsionkiem MotoGP. W tym roku po raz pierwszy pojawi się w nim zawodnik z Polski, a jest nim Milan Pawelec, który podzielił się pierwszymi wrażeniami z jazdy.

Źródło: www.scigacz.pl

Claire Williams: tylko Toto i Christian zdobyli więcej podiów w ostatnim czasie

11.04.2024 9:48

Claire Williams nie daje o sobie zapomnieć i ponownie wywołuje kontrowersje, porównując swoje osiągnięcia w F1 do Christiana Hornera z Red Bulla oraz Toto Wolffa z Mercedesa.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Verstappen i Horner odnieśli się do komentarzy Wolffa dot. rozstrzygniętego sezonu

08.04.2024 19:39

Przedstawiciele Red Bulla w uszczypliwy sposób zareagowali na komentarze Toto Wolffa w związku z pewnymi mistrzowskimi koronami dla ich zespołu. Max Verstappen podkreślił przy tym zmianę nastawienia Austriaka do jego osoby.

Tagi: Red Bull
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Możliwy powrót GP Korei Południowej Formuły 1

08.04.2024 9:47


Przedstawiciele miasta Inczon w Korei Południowej złożyli na ręce Stefano Domenicalego list intencyjny w sprawie organizacji wyścigu Formuły 1 od 2026 lub 2027 roku. Plotki […]
Na znajduje się więcej artykułów na temat Formuły 1.

Tagi: MG, Red Bull
Źródło: www.cyrkf1.pl

Red Bull z trzecim dubletem w sezonie

07.04.2024 13:18

Max Verstappen po problemach z niezawodnością bolidu w Australii powraca na ścieżkę zwycięstw. Holender zaliczył dobry start i szybko objął prowadzenie. Po restarcie wyścigu również nie pozostawił rywalom złudzeń, już na pierwszym okrążeniu zyskał przewagę i kontrolował tempo od początku do końca niedzielnych zmagań. Sergio Perez musiał bardziej martwić się o utrzymanie swojej drugiej pozycji, którą kilkukrotnie tracił ze względu na odmienne strategie swoich rywali. Ostatecznie jednak ekipa Red Bulla dowiozła kolejny już dublet w tym sezonie i umocniła się na prowadzeniu w tabeli konstruktorów.

Tagi: Red Bull, Olej
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Podium Sainza, duży awans Leclerca względem kwalifikacji

07.04.2024 12:46

Ferrari wywozi z Japonii solidną porcję punktów. Po dublecie w Melbourne, włoska ekipa musiała uznać wyższość Red Bulla - kierowcy w czerwonych bolidach uplasowali się na trzecim i czwartym miejscu. Uwagę zwraca pozycja Charlesa Leclerca - Monakijczyk startował z ósmej pozycji, a na metę przyjechał jako czwarty.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Dublet Red Bulla w GP Japonii 2024

07.04.2024 11:41


Kierowcy Red Bulla po jednym weekendzie przerwy wrócili na swoje miejsce i bez większego problemu wywalczyli dublet w GP Japonii 2024. Wyścig na torze Suzuka […]
Na znajduje się więcej artykułów na temat Formuły 1.

Tagi: MG, Red Bull
Źródło: www.cyrkf1.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami