Wiadomości z tagiem Opel  RSS
Nowy Opel Frontera już w sprzedaży

04.07.2024 14:47


Po niedawnej premierze nowej Frontery Electric i nowej Frontery Hybrid w Stambule, marka Opel uruchamia zamówienia  i podaje ceny nowego modelu idealnego dla rodzin.  Klienci mogą nabyć nową, pięciomiejscową Fronterę Electric w cenie zaczynającej się już od 125 900 zł, natomiast nowa Frontera Hybrid jest dostępna już od 102 900 zł.

Tagi: Opel
Źródło: moto-przestrzen.pl

Nowy Opel Frontera z polskim cennikiem. Hybryda za 102 tysiące złotych!

04.07.2024 12:45

Nowy Opel Frontera cena
Ten samochód może odnieść duży sukces na polskim rynku. Wpisuje się w aktualnie panujące trendy, nie jest przesadnie drogi, a do tego oferuje praktyczne wnętrze i stosunkowo prosty układ napędowy. Nowy Opel Frontera ma zadatki, by zostać prawdziwym hitem w Polsce. Kultowa nazwa została użyta w nieco innej koncepcji nadwoziowej, ale to wciąż SUV, co […]

Tagi: MG, Opel
Źródło: namasce.pl

Opel Corsa w tym wydaniu przyciąga uwagę – nie tylko przedstawicieli handlowych

02.07.2024 19:58

Opel Corsa 1.2 Turbo A8
Czy samochód miejski, który mijasz codziennie może być dobry? Pewnie tak, skoro tak wielu klientów postanowiło go kupić. Choć trudno tu mówić o wyjątkowości czy oryginalności, odpowiednia konfiguracja może go wyróżnić na tle tych pozostałych. I właśnie taka trafiła w nasze ręce. Oto Opel Corsa w najnowszym wydaniu. W wersji GS prezentuje się znacznie ciekawiej, […]

Źródło: namasce.pl

Mokka dostępna z 48-woltową hybrydą

20.06.2024 7:59


Opel w dalszym ciągu rozwija swoją gamę samochodów hybrydowych. Stylowy Opel Mokka rozszerza teraz ofertę samochodów z technologią hybrydową 48 V. Nową Mokkę Hybrid ze zelektryfikowanym układem napędowym można już zamawiać w cenie już od 129 900 zł.

Tagi: Opel
Źródło: moto-przestrzen.pl

Opel Mokka Hybrid dołącza do gamy. Naturalna kolej rzeczy

13.06.2024 18:27

Opel Mokka Hybrid
Crossover niemieckiej marki znajdującej się pod skrzydłami Stellantis doczekał się nowej wersji napędowej. Zgodnie z przewidywaniami, jest to układ lekko zelektryfikowany. Opel Mokka Hybrid wkrótce pojawi się w polskiej ofercie. Będzie to uzupełnienie oferty, która aktualnie obejmuje modele konwencjonalne i elektryczne. Zastosowana koncepcja jest już dobrze znana z innych samochodów należących do tego koncernu. Jeżeli […]

Tagi: MG, Opel, Olej
Źródło: namasce.pl

Opel Signum – zamiast Omegi | Prezentacja z „Motoru” nr 20 z 2003 r.

10.06.2024 17:00


W „Motorze” nr 20 z 17 maja 2003 roku – prezentacja Opla Signum, który miał stanowić praktyczną i funkcjonalną alternatywę dla limuzyn premium. Klienci jednak jakoś nie dali się przekonać do tej koncepcji. Auto zasłynęło za to dość oryginalnym występem w programie „Top Gear” (link do filmu – w artykule).

Tagi: MG, Opel, Top Gear
Źródło: magazynauto.pl

Ford wskrzesi Capri, ale teraz będzie to już auto z zupełnie innej bajki

05.06.2024 13:30


Szykuje się kolejny powrót samochodu o klasycznej nazwie. Po modelach, jak Mitsubishi Eclipse czy ostatnio – Opel Frontera – teraz Ford wskrzesi Capri. Będzie to już jednak zupełnie inne auto niż dawniej. 

Źródło: magazynauto.pl

Opel Astra Sports Tourer w wersji GSe – (nie)spełniona obietnica? | TEST

23.05.2024 9:00


W nazwie usportowionej wersji Astry Opel umieścił znany fanom motoryzacji skrót GSe. Ale dziś jego rozwinięcie jest nieco inne niż kiedyś. A największym atutem topowej Astry wcale nie jest najmocniejszy w gamie układ napędowy, a coś zupełnie innego.

Źródło: magazynauto.pl

Ile kosztuje nowy Opel Frontera? Elektryk o skromnym zasięgu jest o ponad 20 000 zł droższy niż wariant spalinowy

15.05.2024 13:30

Opel Frontera w tym roku powrócił do żywych po latach nieobecności. Auto na rynku zastępuje niezbyt udanego Crosslanda. Właśnie poznaliśmy pierwsze ceny nowego crossovera Opla. Będzie hit?

Tagi: MG, Opel
Źródło: magazynauto.pl

Opel Grandland Ultimate 1.2 Turbo Hybrid – flagowiec z Rüsselsheim

07.05.2024 7:00


Opel Grandland to największy, flagowy model w aktualnej ofercie Opla. Prezentowany w tym materiale egzemplarz jest ostatnim wcieleniem tej generacji, z nowoczesnym, hybrydowym napędem 1.2 litra. Wkrótce zastąpiony zostanie zupełnie nowym modelem. Póki to się niestanie, dealer Motor Centrum z Gdańska zaprasza do poznania ofert na aktualną wersję – rabaty sięgają nawet 33 000 zł!  …

Tagi: Opel, Dealer
Źródło: www.moto3m.pl

reklama
Punkta.pl – porównywarka OC
Kontakt z nami