Wiadomości z tagiem Motocykle  RSS
BMW pokazało zautomatyzowane sprzęgło. To już nowa moda

19.05.2024 8:47

BMW kolejną marką, której motocykle będą oferowały automatyczną zmianę biegów. Zautomatyzowane sprzęgło pozwoli jednak na manualny wybór przełożenia.

Źródło: moto.wp.pl

Eska Rider Show 4: wielkie święto motocyklistów w Drawsku Pomorskim już 18 maja

17.05.2024 20:57


Już 18 maja Drawsko Pomorskie stanie się motocyklową stolicą Polski. Dzięki czwartej edycji ESKA RIDER SHOW miłośnicy jednośladów będą mieli okazję uczestniczyć w największym otwarciu sezonu motocyklowego w regionie. Wydarzenie…

Źródło: motormania.com.pl

Motocykle na miasto bez prawa jazdy na motocykl. Top #11 na kategorię B

17.05.2024 13:45

W pierwszym odruchu chciałem napisać o miejskich wojownikach, o motocyklach typu naked czy street fighter. Nie mógłbym jednak niektórych z niżej wymienionych propozycji umieścić w tej grupie z czystym sumieniem. Tych wszystkich, którzy oczekiwali tutaj zestawu skuterów, uspokajam - ta grupa jest tak liczna, że zasługuje na osobny artykuł i ja go napiszę. Na razie jednak zerknijmy co na rok 2024 przygotowali nasi importerzy. Poniżej dziesięć najciekawszych propozycji, jeśli chodzi o ten segment. Starałem się

Źródło: www.scigacz.pl

Jazda motocyklem po buspasie. Jak zachować się na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną?

17.05.2024 12:51

Możliwość jazdy motocyklem po buspasie nie jest już niczym nadzwyczajnym, ale pewne kwestie nie są do końca uregulowane prawnie. Największym problemem, zwłaszcza dla początkujących, mogą być skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Jak należy się na nich zachować? Co mówią przepisy?

Tagi: Motocykle
Źródło: www.scigacz.pl

Motocykle TVS wjeżdżają do Włoch. Kolejny gigant z Azji rusza na podbój europejskich rynków

17.05.2024 9:11

Włochy są jednym z największych i najprężniej rozwijających się rynków motocyklowych w Europie. Nic dziwnego, że indyjski gigant TVS postanowił właśnie tutaj rozwijać swoją przygodę z europejskimi rynkami. Od marca jest też obecny we Francji. Jakie są plany marki? Czy pojawi się też w innych krajach Europy?

Źródło: www.scigacz.pl

Nowe motocykle Royal Enfield coraz bliżej premiery. Producent zarejestrował znaki towarowe. Co pojawi się w salonach?

15.05.2024 7:48

Royal Enfield nie zwalnia tempa z nowościami. Najświeższym motocyklem tej marki jest Shotgun 650, ale wkrótce nadjadą kolejne, które będą napędzane tym samym silnikiem. Producent zarejestrował już znaki towarowe, a w sieci pojawiły się też zdjęcia szpiegowskie jednej z maszyn.

Źródło: www.scigacz.pl

Najdłuższa podróż motocyklem. Emilio Scotto jechał przez 10 lat. Odwiedził ponad 230 krajów

14.05.2024 13:58

Kiedy wy Emilio wyruszał w podróż miał przy sobie zaledwie 300 dolarów. To były wszystkie pieniądze, jakie udało mu się zarobić ze sprzedaży skromnego dobytku. Dziesięć lat później miał na liczniku 735 000 przejechanych kilometrów i wizyty w 232 państwach i terytoriach. Niemożliwe? To wydarzyło się naprawdę.

Tagi: Aro, Motocykle
Źródło: www.scigacz.pl

Zostań członkiem klubu Hells Angels za jedyne 200 dolarów. Brzmi jak spełnienie marzeń, ale to internetowe oszustwo

13.05.2024 15:17

Kluby motocyklowe przyciągają wielu motocyklistów jak magnes i z pewnością znajdzie się wielu, którzy chcieliby jeździć w barwach legendarnego Hells Angels. W związku z tym w sieci pojawił się nowy rodzaj oszustwa, który roboczo nazwałem "na Hellsów". Jak to działa?

Źródło: www.scigacz.pl

Wypadł motocyklem z drogi, wylądował na samochodzie i nic mu się nie stało. Takiego czegoś jeszcze nie widzieliście

13.05.2024 12:01

Wyścigi rozgrywane na drogach publicznych są na tyle niebezpieczne, że nawet zawodnicy MotoGP twierdzą, że to szaleństwo. Z takich właśnie wyścigów słyną Wielka Brytania oraz Irlandia. Podczas tegorocznej edycji North West 200 doszło do wypadku, w którym zawodnik wpadł na jedno z podwórek i wylądował na samochodzie.

Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Kontakt z nami