Wiadomości z tagiem BMW  RSS
Kierowca BMW przecenił swoje umiejętności. „Chciał być, jak ten z Mercedesa” (wideo)

05.12.2022 15:25

Poślizg w BMW Z4
Wszelkiego rodzaju zloty samochodowe przyciągają wielu gapiów, co jest pokusą dla kierowców oczekujących poklasku innych. Jak można się domyślać, kończy się to brawurowymi popisami, które niekiedy wymykają się spod kontroli. I tak też było tym razem, kiedy kierowca BMW przecenił swoje umiejętności. Z pewnością, chciał wprowadzić swoje Z4 w kontrolowany poślizg, podobnie jak zrobił to […]

Źródło: namasce.pl

Projektant amerykańskiej marki pokazał swoją wizję BMW M2. Szkoda, że nie pracuje u Niemców

01.12.2022 14:31

BMW M2 Rivan designer
Nowa generacja BMW M2 wywołała sporo kontrowersji. Wciąż budzi duże emocje, mimo że od jej debiutu minęło naprawdę sporo czasu. Stylista amerykańskiej marki postanowił pokazać, jak mogłoby wyglądać nowe BMW M2. Zanim jednak o tym, warto wspomnieć z kim mamy do czynienia. To David Schneider, który jest starszym projektantem Rivan Automotive. Niektórzy mogą nie wiedzieć, […]

Tagi: BMW, MG
Źródło: namasce.pl

Renualt Arkana – SUV klasy Coupe w osiągalnej cenie?

29.11.2022 7:00


Renault Arkana było jednym z pierwszych modeli z nadwoziem typu Coupe, zaoferowanym przez popularną i przystępną cenowo marką. Pierwowzorem tego segmentu było BMW X6, które jako pierwsze zaoferowało ten oryginalny typ nadwozia. Dzisiaj tego typu konstrukcje dostępne są w wielu markach, ale cenowo Renault wypada korzystniej i jest unikatem wśród marek spoza segmentu Premium. Poznajmy …

Źródło: www.moto3m.pl

Co lepiej przyspiesza: BMW M1000 RR czy Ferrari SF90 Stradale? (wideo)

28.11.2022 18:31

BMW M1000 RR kontra Ferrari SF90 Stradale
Oto kolejne bezsensowne, ale jakże ciekawe porównanie dla fanów dwóch i czterech kółek. Biorą w nim udział dwie maszyny, które śmiało można uznać za wyczynowe. Porównanie sportowego motocykla z hybrydowym autem legendarnej marki nie ma logicznego uzasadnienia, ale w świecie motoryzacji nie wszystko musi je mieć. I to jest w tym wszystkim najfajniejsze. Przejdźmy więc […]

Tagi: BMW, Ferrari, MG, Olej
Źródło: namasce.pl

BMW 3.0 CSL - arcydzieło inżynierii za 3,5 miliona złotych

28.11.2022 12:18


Legendarne BMW 3.0 CSL, które w latach 70. walczyło o tytuły w Mistrzostwach Samochodów Turystycznych, powraca w nowoczesnej formie. Model stworzony specjalnie na 50-lecie BMW M GmbH, dysponuje najmocniejszym silnikiem R6, jaki kiedykolwiek zastosowano w modelach niemieckiego producenta.

Tagi: BMW
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Policyjne motocykle BMW R 1250 RT dla Centrum Szkolenia Policji. 25 maszyn trafi do Legionowa

27.11.2022 22:12

Na lotnisku Warszawa-Babice przekazano 25 motocykli BMW, które są ostatnimi z liczącego 478 szt. zamówienia realizowanego dla polskiej policji w ramach projektu "Bezpieczniej na drogach - motocykle dla służby ruchu drogowego". Ostatnie sztuki nie trafią jednak do typowej służby, ponieważ posłużą do szkolenia funkcjonariuszy.

Źródło: www.scigacz.pl

Policja odebrała ostatnie BMW. To największy taki zakup w historii

27.11.2022 16:32

478 – dokładnie tyle motocykli BMW R 1250 RT kupiła polska policja i właśnie do funkcjonariuszy trafiły ostatnie sztuki tego ogromnego zamówienia. 25 jednośladów, które postawiono w hangarze lotniska Warszawa-Babice obok śmigłowców Black Hawk, będą służyły szkoleniu policjantów.

Źródło: moto.wp.pl

Kierowca BMW zderzył się z dwoma ciężarówkami. Nie przeżył

27.11.2022 13:03


Młody kierowca stracił życie, po tym gdy prowadzone przez niego BMW zderzyło się z dwoma samochodami ciężarowymi. Do wypadku doszło w nocy na drodze krajowej nr 12 w woj. lubelskim.

Tagi: Aro, BMW
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Kuriozalna jazda kierowcy BMW. To cud, że nikt nie ucierpiał

26.11.2022 16:50


​Kierowca BMW cudem ominął stojące na czerwonym świetle samochody, ale "skasował" przydrożną barierkę i sygnalizator. Następnie rozbitym samochodem odjechał, pozostawiając na miejscu tablicę rejestracyjną. Wszystko nagrała kamera przypadkowego kierowcy.

Tagi: BMW
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Pijany kierowca BMW doprowadził do czołowego zderzenia. Finał był tragiczny

26.11.2022 16:25


Kompletnie pijany kierowca BMW bez prawa jazdy doprowadził do czołowego zderzenia, w którym zginęła 79-latka. Mężczyźnie będzie groziło 12 lat więzienia.

Tagi: BMW
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami