Wiadomości z tagiem BMW  RSS
Piraci w BMW przejęli skrzyżowanie w Łodzi. Palii gumę i odpalali race

27.03.2023 20:59


Dali czadu, ale nie pomyśleli o konsekwencjach. W sobotni wieczór dwaj kierowcy BMW wjechali w Łodzi na ruchliwe skrzyżowanie i zaczęli kręcić bączki w świetle odpalonych rac. Miłośnicy mocnych wrażeń dowiedli, że potrafią jeździć w kółko, ale zapomnieli, na co się narażają. Przez nagranie, które wyciekło do sieci, mogą mieć teraz spore problemy.

Tagi: BMW
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Szpanował drogim BMW w Radomiu. 19-latek skończył popis na barierkach

27.03.2023 20:00


Z dużą mocą idzie ogromna odpowiedzialność. Niestety, wielu niedoświadczonych kierowców zbyt prędko siada za sterami mocarnych maszyn, co ma później opłakane skutki. Boleśnie przekonał się o tym 19-letni kierowca sportowego BMW M4, który swoją brawurową jazdę zakończył na barierkach. Samochód nie nadawał się do dalszej jazdy.

Tagi: BMW
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Niezwykła bezczelność złodziei. Nie wzięli pod uwagę tylko jednego

27.03.2023 16:10


Na jednej ze stacji benzynowych w województwie mazowieckim doszło do bardzo nietypowej kradzieży. Kierowca wysokiego BMW był tak pochłonięty tankowaniem, że nie dostrzegł złodzieja, który na paluszkach wskoczył do jego SUV-a i uciekł z plecakiem pełnym gotówki. Wszystko nagrały kamery!

Tagi: BMW
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Radom. Klasyczny popis bawarskim rydwanem. Ucierpiała niewinna latarnia (wideo)

27.03.2023 11:45

BMW Radom wypadek
Jak to jest, że niektórzy posiadacze mocnych maszyn na widok gapiów nagrywających ich smartfonami starają się zawsze popisać? Nigdy tego nie zrozumiemy. Być może to brak poczucia własnej wartości albo ogromne kompleksy. Tak czy inaczej, efekty brawurowej jazdy są bardzo często odwrotne do zamierzonych. Ten klasyczny popis bawarskim rydwanem to kolejny tego przykład. Niestety, bardzo […]

Źródło: namasce.pl

BMW M przewiduje wzrost sprzedaży aut elektrycznych. Mają dominować za kilka lat

25.03.2023 16:01

BMW M przewiduje wzrost sprzedaży aut elektrycznych
Przemysł motoryzacyjny zmienia się w szybkim tempie. Nie jest to do końca naturalna transformacja, tylko wymuszony trend związany z ekologicznym lobby i polityką Unii Europejskiej. Niektórzy producenci widzą w tym jednak przyszłość. BMW M przewiduje wzrost sprzedaży swoich aut elektrycznych. Już w 2028 mają one zdetronizować pojazdy spalinowe i hybrydowe typu PHEV. Czy to możliwe? […]

Tagi: BMW, MG
Źródło: namasce.pl

Pieszy zatrzymał szybko jadącego kierowcę i dostał mandat. Finał głośnej sprawy

25.03.2023 11:44


Zakończył się bardzo nietypowy spór, do jakiego doszło w powiecie żuromińskim (woj. mazowieckie) pomiędzy kierowcą BMW, a pieszym. Według pieszego kierujący poruszał się zbyt szybko i zdecydował się na interwencję. Która nie skończyła się dla niego dobrze.

Tagi: BMW, Mandat
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Pojedynek bawarskich (M)ocarzy. BMW M3 Touring kontra BMW X5 M (wideo)

23.03.2023 13:56

BMW M3 Touring kontra BMW X5 M
Samochody rodzinne mogą być bardzo szybkie i charakterne. Przykładami są tu propozycje ze sportowej gamy niemieckiego producenta. Zarówno BMW M3 Touring, jak i BMW X5 M potrafią znakomicie przyspieszać i jednocześnie zabrać na pokład pięć dorosłych osób oraz około 500 litrów bagażu. Krótko mówiąc, są to praktyczne auto o osiągach modeli stricte sportowych. Takie połączenie […]

Tagi: BMW, MG, BMW X5
Źródło: namasce.pl

BMW ma ambitne plany. Co z Robertem Kubicą?

23.03.2023 11:54

BMW chce podbić wyścigi długodystansowe WEC. Od roku 2024 niemiecki producent wejdzie do tych mistrzostw we współpracy z WRT, obecnym zespołem Roberta Kubicy. Czy przed Polakiem szansa na powrót do monachijskiej marki?

Tagi: BMW
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robert Kubica w BMW? Polak zabrał głos ws. transferu

22.03.2023 10:30

Robert Kubica dopiero co rozpoczął nowy sezon WEC, a już plotkuje się, że w roku 2024 będzie związany z BMW i trafi do kategorii Hypercar w długodystansowych mistrzostwach świata. Kubica odniósł się do spekulacji w rozmowie z Mikołajem Sokołem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Nowe radiowozy GITD. Inspektorzy wsiądą do nieoznakowanych BMW

21.03.2023 16:20


Ponad 7 mln złotych wyda na nowe nieoznakowane radiowozy Główny Inspektorat Transportu Drogowego. Wybór padł na BMW serii 3 o mocy 245 KM. Samochody otrzymają laserowe mierniki prędkości LTI 20/20 Trucam II, takie same, z jakich korzysta polska drogówka. Nie będą jednak mogły dokonywać pomiarów prędkości w trakcie jazdy.

Tagi: BMW
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
321sprzedane
Kontakt z nami