Wiadomości z tagiem ADAC  RSS
W 2023 r. kara za brak OC wzrośnie dwa razy

11.08.2022 7:00

Rząd w przyszłym roku planuje dwie podwyżki płacy minimalnej. To oznacza, że dwukrotnie wzrośnie także kara za brak OC. Będzie ona miała rekordową wysokość, którą szacuje Ubea.pl. Niecałe 7000 zł za jazdę samochodem osobowym bez wymaganego OC. Taki scenariusz na przyszły rok wydaje się bardzo prawdopodobny. Duża podwyżka płacy minimalnej sprawi, że kary dla posiadaczy …

Tagi: Mini, ADAC
Źródło: www.moto3m.pl

Producent motocykli Benelli organizuje wielki zlot. Podano daty i atrakcje Benelli Week 2022

10.08.2022 20:15

Już we wrześniu odbędzie się kolejna edycja imprezy Benelli Week, która jest przeznaczona dla posiadaczy i miłośników motocykli tej włoskiej marki z niezwykle ciekawą historią oraz dziedzictwem. Producent zaprasza również posiadaczy maszyn innych marek.

Tagi: ADAC, Olej
Źródło: www.scigacz.pl

Więcej startów Serderidisa

10.08.2022 13:51

Grecki biznesmen belgijskiego pochodzenia na początku roku zakupił Forda Pumę Rally1, zostając pierwszym prywatnym posiadaczem hybrydowej rajdówki królewskiej klasy.
Serderidis, pilotowany przez Frederica Miclotte’a, początkowo zapowiadał, że w tym roku dwukrotnie wystąpi na szczeblu światowego czempionatu. Pierwszy start odbył się przy okazji Rajdu Safari i tam Serderidis ...

Tagi: Ford, ADAC
Źródło: pl.motorsport.com

Zlot She’s Mercedes w Lidzbarku Warmińskim

09.08.2022 8:31


W ostatni weekend wakacji, 26-28 sierpnia 2022 r., już po raz siódmy odbędzie się She’s Mercedes – zlot miłośniczek zabytkowych Mercedesów. To szczególne wydarzenie, bowiem biorą w nim udział wyłącznie kobiety. Tym razem posiadaczki klasycznych aut spod znaku trójramiennej gwiazdy spotkają się w Lidzbarku Warmińskim.

Tagi: Mercedes, ADAC
Źródło: moto-przestrzen.pl

Wybierasz się do Niemiec? Spodziewaj się korków na drogach

05.08.2022 9:53


Niemiecki automobilklub ADAC ostrzega, że najbliższy weekend może być jednym z najbardziej ruchliwych w sezonie letnim. Wszystko ze względu na zbliżającą się wymianę wakacyjnych turnusów i masowe powroty ludzi do domów.

Tagi: ADAC
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Pochwal się rekordowym przebiegiem. Nowa inicjatywa Toyoty

04.08.2022 12:10


Toyota zaprasza właścicieli samochodów japońskiej marki do pochwalenia się ich trwałością. Posiadacze modeli z przebiegiem powyżej 200 000 km mogą dołączyć do klubu i podzielić się ich niesamowitą historią w "kronice najdalszych podróży".

Tagi: Toyota, ADAC
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Szymon Ładniak celuje w kolejne zwycięstwa na Nurburgringu

04.08.2022 12:00

Szymon Ładniak wraca na tor, z którym ma wiele dobrych wspomnień. To na legendarnym Nurburgringu pierwszy raz stanął na podium ADAC TCR Germany. Rok później przygotowuje się do zawodów jako […]

Tagi: ADAC, Olej
Źródło: prokarting.pl

Liberty Motors Track Day i Aprilia 660 Experience 13 sierpnia na Torze Słomczyn

03.08.2022 10:29

Liberty Motors Track Day to event szkoleniowy dla posiadaczy motocykli każdej marki. Jego trzecia odsłona odbędzie się pod patronatem marki Aprilia, dzięki czemu w ramach Aprilia 660 Experience będzie mogli przetestować modele RS 660 i Tuono 660.

Tagi: MotoGP, ADAC
Źródło: www.scigacz.pl

Jakich błędów nie popełniać przy sprzedaży auta?

02.08.2022 8:05


Nosząc się z zamiarem sprzedaży samochodu, warto pamiętać o kilku prostych zasadach, które pozwolą podnieść jego wartość i dać kupującemu pewność, że nabywa dobry egzemplarz. Choć proste, pomogą zrobić na potencjalnym nabywcy dobre wrażenie.

Tagi: ADAC
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Ferrari F8 Spider Senner Tuning. Gdy chcesz więcej, niż wiele

01.08.2022 14:12

Ferrari F8 Tuning
Niektórzy posiadacze wyjątkowych samochodów chcą jeszcze skuteczniej wyróżniać się z tłumu. Wtedy też zamawiają dedykowane pakiety modyfikacji. Oto jedna z takich konfiguracji. Ferrari F8 Spider Senner Tuning to propozycja dla odważnych. Dlaczego? Konserwatywni fani włoskiej marki od zawsze twierdzą, że tuning takich aut jest po prostu profanacją i „aktem motoryzacyjnego wandalizmu”. Wydaje się jednak, że […]

Tagi: Ferrari, MG, ADAC
Źródło: namasce.pl

reklama
Kontakt z nami