Wiadomości z tagiem ADAC  RSS
Ferrari twierdzi, że problemy z degradacją ogumienia są "nieporozumieniem"

06.12.2022 9:30

Zespół Ferrari twierdzi, że doniesienia o potężnej degradacji ogumienia w bolidzie F1-75, które ostatecznie miały stać za sporym spadkiem formy zespołu w drugiej części sezonu są "nieporozumieniem".

Tagi: Ferrari, ADAC
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Serwis w ASO – korzyści wynikające z wyboru autoryzowanych serwisów dla swojego samochodu

03.12.2022 9:25


Samochód jest bez wątpienia oczkiem w głowie dla większości jego posiadaczy. Niemal każdy kierowca czuje potrzebę regularnego odkurzania jego wnętrza czy mycia karoserii, często zaniedbując przy tym całą resztę. Pamiętajmy, że auto ma nie tylko ładnie się prezentować, ale również spisywać się bezawaryjnie na drodze. Nie warto więc czekać z wizytą w serwisie aż do […]

Tagi: Aro, ADAC
Źródło: auto-blog.pl

Powrót kursów reedukacyjnych. Albo wrócisz do szkoły na trzy dni, albo stracisz prawo jazdy

30.11.2022 9:39

Kursy reedukacyjne, które umożliwiały kierowcom skasowanie 6 punktów karnych, przeszły do historii 17 września bieżącego roku z chwilą wejścia w życie nowych zaostrzonych przepisów. Teraz wracają, ale na zupełnie innych zasadach.

Źródło: www.scigacz.pl

Ależ to był lot! Chiński kierowca nie trafił w bramki na autostradach (wideo)

30.11.2022 9:11

Wypadek na bramkach autostradowych w Chinach
Do zdarzenie może i brzmi zabawnie, ale było niezwykle poważne. Niewiele brakowało do tragedii. Główny bohater tej historii na szczęście zdołał przeżyć, dlatego możemy pozwolić sobie na odrobinę dystansu. Zacznijmy jednak od początku. Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło 24 listopada około godziny 20:20 przy punkcie poboru opłat Shihe na autostradzie prowadzącej od miasta Shengyang do […]

Źródło: namasce.pl

Wraca sprawa progów zwalniających na autostradach. GDDKiA wydaje specjalne oświadczenie

28.11.2022 11:36

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o krążących w Internecie informacjach o rzekomym pomyśle instalowania specjalnych progów zwalniających na autostradach.

Źródło: www.scigacz.pl

Od morza do Czech autostradą: droga A1 na ostatniej prostej po kilku dekadach oczekiwania

27.11.2022 11:49

GDDKiA pochwaliła się zakończeniem kolejnego etapu budowy autostrady A1 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem. Z liczącego 7 km odcinka zniknęło zwężenie. Co prawda prace nie zakończyły się...

Tagi: Kia, GDDKiA, ADAC, Olej
Źródło: www.v10.pl

Będą progi zwalniające na polskich autostradach? GDDKiA wyjaśnia, o co chodzi w tej sprawie

22.11.2022 12:07

Od kilku dni słyszymy pogłoski, że w arsenale środków przeciwko kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość pojawią się nowe szykany, ale tym razem na autostradach i drogach ekspresowych. Ma to być jakoby pewien rodzaj… progów zwalniających.

Źródło: www.scigacz.pl

Progi zwalniające na autostradach w Polsce. Znaku A-11a nikt tam nie postawi

22.11.2022 7:25


Progi zwalniające na autostradach rzekomo zaczynają się już pojawiać. Czy to prawda? I tak, i nie. GDDKiA wyjaśniła, o co jej chodzi.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Na autostradach pojawią się progi zwalniające. GDDKiA tłumaczy swój pomysł

22.11.2022 0:40

A pomysł ten nie jest nawet taki głupi. Chodzi o rozwiązanie, które pojawia się na czas robót drogowych w różnych krajach; chętnie sięgają po nie na przykład Niemcy i nasi południowi sąsiedzi.

Źródło: www.v10.pl

Verstappen nie chciał blokować Leclerca, aby pomóc Perezowi

20.11.2022 23:01

Przedstawiciele Red Bulla skomentowali porażkę kierowcy z Guadalajary w walce o 2. miejsce w klasyfikacji kierowców. Głównym jej czynnikiem miała być wysoka degradacja opon Meksykanina, któremu później nie pomogłyby nawet tak ekstremalne rozwiązania jak np. blokowanie Charlesa Leclerca przez Maxa Verstappena.

Tagi: ADAC, Red Bull
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

reklama
Kontakt z nami