vehis
Wiadomości z tagiem Seat  RSS
Inżynierowie SEAT-a zdradzają arkana swojej pracy

28.09.2023 7:29


Kilkudziesięciu wykwalifikowanych inżynierów i techników wraz z flotą kilkunastu samochodów wyrusza na ekstremalne wyzwania obejmujące nie mniej niż 25 000 przejechanych kilometrów i 80 różnorodnych testów. To wyjątkowe przedsięwzięcie odbywa się w południowej Hiszpanii, gdzie temperatury sięgają latem 45°C w cieniu, tworząc jeden z najbardziej wymagających egzaminów wydajnościowych dla samochodów na świecie.

Tagi: Seat
Źródło: moto-przestrzen.pl

Hybrydowy SUV z funkcją pływania. Robi to lepiej, niż Tesla

25.09.2023 12:08

Hybrydowy SUV z funkcją pływania
Prąd i woda to dla człowieka bardzo niebezpieczna mieszanka. Niemniej jednak pojawia się coraz więcej materiałów ujawniających pływające auta na baterie. Brzmi to absurdalnie, ale w tym szaleństwie jest pewna logika. Kluczowym aspektem jest wyporność. Poza tym, układ akumulatorów jest szczelnie zamknięty, co teoretycznie ogranicza możliwość dotarcia wody w niepożądane miejsce. Ten hybrydowy SUV jest […]

Źródło: namasce.pl

Salony SEAT i CUPRA w Gdyni przy Morskiej 318 przechodzą totalną metamorfozę

22.09.2023 10:00


Zmiany dotyczące strategii obecności marki SEAT, mają swoje odzwierciedlenie także na naszym lokalnym “podwórku”. W Gdyni przy ulicy Morskiej 318 trwa remont i przebudowa obiektu SEAT Plichta, w którym oferowane były również modele CUPRA. Na czas jego trwania, obiekt przeniósł się do sąsiedniego salonu Volkswagena. Po remoncie, fani marki będą mogli zobaczyć salon w zupełnie …

Źródło: www.moto3m.pl

5 lat gwarancji dla modeli SEAT-a

15.09.2023 10:57


SEAT, marka słynąca z temperamentu oraz wydajności produkowanych samochodów, idzie o krok dalej niż konkurencja. Obok deklaracji dotyczących niezawodności swoich samochodów, hiszpański producent objął aż 5-letnią gwarancją każdy sprzedawany przez siebie pojazd. Warto zaznaczyć, że w ciągu pierwszych dwóch lat gwarancji nie ma żadnych ograniczeń co do liczby przejechanych kilometrów.

Tagi: Seat
Źródło: moto-przestrzen.pl

Pogłoski o śmierci Seata są przesadzone

05.09.2023 16:22

Choć samochody marki Seat będą nadal produkowane i sprzedawane, a marka ma pozostać na rynku, to Cupra będzie napędzać przyszłość producenta z Martorell.

Tagi: Seat
Źródło: www.samar.pl

Cupra Leon Sportstourer 2.0 TSI 190 KM DSG | TEST

05.09.2023 14:19


Wydzielenie Cupry z Seata okazało się genialnym posunięciem. Co prawda Cupra miała być marką oferującą mocniejsze i droższe modele, ale dość szybko okazało się, że to podejście trzeba nieco zweryfikować. Tym bardziej, że od pewnego czasu Cupra osiąga zdecydowanie lepsze wyniki sprzedaży niż Seat a sami klienci oczekiwali wprowadzenia do oferty nieco słabszych jednostek napędowych. Krótko rzecz ujmując, klientom podoba się sportowy design i renoma marki, ale niekoniecznie potrzebują sportowych osiągów i wysokiego zużycia paliwa.

Tagi: Seat
Źródło: moto-przestrzen.pl

SEAT wydał oświadczenie. „Nieprawdziwe doniesienia”

04.09.2023 19:37

SEAT Leon Sporstourer
Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy o mało optymistycznych planach dotyczących hiszpańskiego producenta. Dział Public Relations postanowił zareagować i wyjaśnić sprawę. SEAT twierdzi, że zagraniczne media źle zinterpretowały słowa dyrektora generalnego, który sugerował nieco inny pomysł na tę markę. Nikogo raczej to nie zaskoczyło biorąc pod uwagę błyskawiczny wzrost sprzedaży CUPRY i niwelowanie różnić w ofercie […]

Tagi: MG, Seat, Seat Leon
Źródło: namasce.pl

Marka Seat znika z rynku po 70 latach. Volkswagen nie ma litości

04.09.2023 13:30


Seat wkrótce zniknie z motoryzacyjnej mapy świata. Plany wygaszenia marki po zakończeniu cyklu produkcyjnego oferowanych obecnie modeli potwierdził w Monachium dyrektor generalny Volkswagena Thomas Schäfer.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Jak powstaje silnik limitowanej CUPRY Formentor VZ5?

28.08.2023 21:16


Jednostka napędowa CUPRY Formentor VZ5, najmocniejszego modelu marki, powstaje dzięki pracy inżynierów z dokładnością co do milimetra. Projekt modelu auta powstał w fabryce SEAT-a w Martorell pod Barceloną. Tam również samochód jest produkowany. Montaż pięciocylindrowego silnika odbywa się na wysokowydajnej linii produkcyjnej Grupy Volkswagen w fabryce Audi Hungaria.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Ateca – za co kierowcy pokochali ten model?

14.08.2023 10:38


Zaraz po premierze, SEAT Ateca został wyróżniony nagrodą „Best Buy Car in Europe 2017” w międzynarodowym konkursie AUTOBEST. Werdyktem jury AUTOBEST, pierwszy SUV SEAT-a okazał się najlepszym europejskim autem pod względem połączenia designu, dynamiki, technologii oraz stosunku ceny do jakości.

Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Kontakt z nami