Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Nieoznakowane radiowozy. Są w trybie incognito, ale można je zidentyfikować

15.04.2024 10:52

W rzeczywistości większość z modeli używanych przez policję to niepozorne samochody codziennego użytku, o ile zdejmie się z nich oznaczenia, fluorescencyjne naklejki i koguty.

Tagi: Policja
Źródło: www.scigacz.pl

5 lat więzienia i 15 lat bez prawa jazdy! Co zrobił ten motocyklista?

11.04.2024 21:23

Zaczęło się całkiem niewinnie. Potem, w pewnym momencie motocyklistę jakby opętał demon. Zaczął uciekać przed policją. Zatrzymany nie był w stanie powiedzieć, dlaczego to zrobił. Konsekwencje ucieczki przed dolnośląską policją mogą być dla niego bardzo poważne.

Źródło: www.scigacz.pl

Zauważyli dziwny skuter. Policjanci mieli nosa, że coś jest na rzeczy

11.04.2024 14:38

Policjanci z Będzina (woj. śląskie) zatrzymali 35-latka, który próbował uniknąć kontroli drogowej. Kierowca skutera uciekał przed mundurowymi pod prąd drogą krajową. Po zdobyciu 70 punktów karnych, okazało się, że ma jeszcze wiele na sumieniu.

Tagi: Policja
Źródło: moto.wp.pl

Odzyskane i zabezpieczone pojazdy – uderzenie w przestępczość samochodową na Pomorzu

09.04.2024 13:26


Ponad 500 sprawdzonych pojazdów i niemal 100 kontroli punktów złomowania i dystrybucji używanych części. Mundurowi odzyskali 4 utracone w wyniku przestępstwa pojazdy i zabezpieczyli kolejne 3, które nosiły ślady przerabiania niezgodnego z prawem. To rezultat działań pomorskich służb, nadzorowanych przez policjantów z Sekcji do walki z Przestępczością Samochodową Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku …

Tagi: Policja, Olej
Źródło: www.moto3m.pl

Policja mierzy motocyklistę jadącego z naprzeciwka?! Nie ma się co bulwersować, technika poszła do przodu

08.04.2024 12:05

Ponad 200 km/h na ograniczeniu do 70 km/h. Na stronie "Nieoznakowane radiowozy Policji" pojawił się filmik z pościgu za motocyklistą.

Tagi: Policja
Źródło: www.scigacz.pl

Konfiskaty pojazdów, słone mandaty, a pijani jak jeździli, tak jeżdżą. Policja łapie średnio ponad dwustu każdego dnia!

08.04.2024 11:07

Policja podała dane dotyczące pijanych kierowców za pierwszy kwartał bieżącego roku. W ciągu trzech miesięcy drogówka zatrzymała 19 204 zmotoryzowanych na podwójnym gazie.

Źródło: www.scigacz.pl

Policja zlikwidowała dziuplę motocyklową. Zabezpieczono magazyn części i uratowano jeden motocykl przed rozbiórką

08.04.2024 10:52

Podczas poszukiwań skradzionego motocykla policjanci z Kutna rozbili bank, ponieważ prowadzone przez nich działania doprowadziły do ujawnienia dziupli motocyklowej. Zabezpieczono części, ramy z usuniętymi numerami VIN oraz skradzioną maszynę. To kolejny policyjny sukces w walce ze złodziejami motocykli.

Tagi: Policja, Olej
Źródło: www.scigacz.pl

Oszustwo na fotoradar przybrało nową formę. Główny Inspektorat Transportu Drogowego znów ostrzega kierowców

08.04.2024 9:16

Złodzieje i oszuści nie uznają żadnych świętości. Po fali popularności oszustw metodą na policjanta przyszedł czas na oszustwa na fotoradar. Już wcześniej GITD ostrzegało o fałszywych komunikatach, a teraz robi to ponownie, ponieważ oszuści zmienili swój modus operandi.

Tagi: Policja
Źródło: www.scigacz.pl

Funkcjonariusz uniewinniony w 2020 r. Śmierć Manuela Ellisa rezygnuje z nowych dni pracy zastępcy po zatrudnieniu

04.04.2024 17:02

Były funkcjonariusz policji w Tacomie Został zatrudniony jako zastępca szeryfa w sąsiednim hrabstwie – Chociaż był brutalny Aresztowanie śmierci Manuela Ellisa W 2020 – po dwóch dniach zrezygnowałem z nowej…

Tagi: Policja
Źródło: motorsport24.pl

Konfiskata pojazdów pijanym kierowcom trafi do kosza? Aż tak to nie, ale resort sprawiedliwości proponuje zmiany

04.04.2024 9:38

Tylko w dniach 16-18 marca, czyli zaraz po wejściu w życie nowych regulacji umożliwiających konfiskatę pojazdów nietrzeźwym kierowcom, policja zarekwirowała 60 samochodów. Teraz dowiadujemy się, że przepisy trzeba jednak zmienić.

Tagi: Policja
Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami