Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Zarzuty dla sześciu osób. Ciąg dalszy skandalu po wyścigu F1

05.07.2022 15:32

Policja zatrzymała siedem osób, po tym jak protestujący wbiegli na tor podczas niedzielnego wyścigu F1. Ostatecznie sześć usłyszało zarzuty. Zostali oni oskarżeni o popełnienie wykroczenia, wskutek którego szkodę mogło ponieść społeczeństwo.

Tagi: Policja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Akcja „Bezpieczny motocykl”: 100 kontroli, mnóstwo wykroczeń

05.07.2022 2:13

Pościg za motocyklistą
Te istotne działania zorganizowane przez funkcjonariuszy udowodniły, że wśród użytkowników jednośladów wciąż znajdują się nieodpowiedzialni uczestnicy ruchu. Akcja „Bezpieczny motocykl” zrealizowana przez policjantów z krakowskiej grupy SPEED zaowocowała niemal 100 kontrolami. Nie wszystkie wykazały nieprawidłowości, ale doszło również do takich, które były skrajnie niebezpieczne. Próba ucieczki to jedna z nich. Mundurowi skupili swoją pracę na […]

Tagi: MG, Policja
Źródło: namasce.pl

CEO F1 krytykuje demonstrantów, Hamilton i Vettel sympatyzują z nimi

04.07.2022 10:24

Nie dla wszystkich dzisiejszy wyścig zakończył się szczęśliwe. Siedmiu demonstrantów, którzy próbowali wbrew prośbom policji zakłócić przebieg dzisiejszego wyścigu na torze Silverstone zostało aresztowanych i najbliższe godziny zapewne spędzą odizolowani od reszty świata.

Tagi: Policja
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Potrąciła mężczyznę wysiadającego z tramwaju. Policja opublikowała film

04.07.2022 10:09


Policja zdecydowała się opublikować materiał wideo, na którym widać potrącenie pieszego wysiadającego z tramwaju. Film ma pobudzić wyobraźnie i przypomnieć o zachowaniu ostrożności na drodze oraz stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego.

Tagi: Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Wbiegli na tor podczas wyścigu F1. Są aresztowania

04.07.2022 9:38

Kilka osób wbiegło na tor podczas GP Wielkiej Brytanii, aby sprzeciwić się wydobywaniu ropy naftowej. Na szczęście nie doszło do tragedii, bo wyścig chwilę wcześniej został przerwany. Policja aresztowała część protestujących.

Tagi: Policja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

O krok od tragedii podczas wyścigu F1. Protestujący wbiegli na tor

03.07.2022 19:05

Chociaż policja ostrzegała, że grupa protestujących chce zakłócić przebieg GP Wielkiej Brytanii, to ostatecznie demonstranci nie posłuchali służb. Kilka osób wbiegło na tor podczas pierwszego okrążenia. To mogło się zakończyć fatalnie.

Tagi: Policja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Pościg za kierowcą Audi. Zatrzymał go dopiero pociąg (wideo)

03.07.2022 14:54

Pościg policyjny w Ostrawie
Do zdarzenia doszło 27 czerwca 2022 w Ostrawie – kilka kilometrów od polskiej granicy. Czescy policjanci dostrzegli przed godziną 7:00 znaną postać, która miała zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postanowili więc doprowadzić do zatrzymania. Wtedy też rozpoczął się pościg za kierowcą Audi. Mężczyzna łamał wszelkie obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Jechał pod prąd, lekceważył czerwone światła, wymuszał […]

Tagi: Audi, MG, Policja
Źródło: namasce.pl

Policja ostrzega przed atakiem demonstrantów podczas wyścigu na Silverstone

01.07.2022 20:49

Policja Northamptonshire ostrzega władze Formuły 1 iż uzyskała "wiarygodne informacje" iż grupa osób zamierza zakłócić tegoroczny wyścig na torze Silverstone.

Tagi: Policja
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

GP Wielkiej Brytanii zagrożone? Jest ostrzeżenie policji

01.07.2022 20:13

Czy GP Wielkiej Brytanii w F1 uda się rozegrać bez problemów? To zasadne pytanie, po tym jak policja w Northamptonshire wystosowała specjalne ostrzeżenie. Wynika z niego, że grupa demonstrantów chce zakłócić przebieg najbliższego wyścigu.

Tagi: Policja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Jedziesz autem do Chorwacji? Ambasada ostrzega - uważaj na oszustów

01.07.2022 14:16


Ambasada RP w Zagrzebiu przestrzega polskich kierowców przed korzystaniem z nieuczciwych "laweciarzy" w Chorwacji. Placówka przypomina również, że - w razie kłopotów - w Chorwacji liczyć można na pomoc polskich policjantów.

Tagi: Policja
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami