Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
Instruktor wjeżdża w kursanta na motocyklu. Groteskowa sytuacja w Warszawie

26.09.2022 21:10

To bardzo niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj w Warszawie na skrzyżowaniu z ulicą Toruńską. Instruktor uczący adepta motocyklizmu zagapił się i uderzył w tym znajdującego się przed nim motocykla.

Źródło: www.scigacz.pl

Warszawa: Instruktor wjechał w kursanta na motocyklu. Prawdziwa lekcja… (wideo)

26.09.2022 16:08

Instruktor wjechał w kursanta na motocyklu
Do zdarzenia doszło dziś (26 września) przed południem na ulicy Toruńskiej w Warszawie. Jak widać, nawet zawodowcy popełniają błędy – niekiedy bardzo poważne. W tym przypadku instruktor wjechał w kursanta na motocyklu. Wyglądało to poważnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Nagranie z pobliskiego budynku ujawnia moment zdarzenia. Kursant ubrany w odblaskową koszulkę […]

Tagi: MG, Warszawa
Źródło: namasce.pl

Policja nie próbuje odzyskać aut, bo mają AC? Zagadkowa seria kradzieży

25.09.2022 19:33


Na warszawski Mokotowie doszło już do całej serii kradzieży samochodów. Poszkodowanych nie uchroniły nawet lokalizatory aut. Zastanawiające jest też zachowanie policji, która, zdaniem jednego z okradzionych kierowców, nie próbuje nawet odzyskać tych samochodów, które mają wykupione ubezpieczenie.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Warszawa: Omijanie przed przejściem dla pieszych. Na pasach matka z dzieckiem (wideo)

25.09.2022 18:00

Omijanie przed przejściem dla pieszych
Mimo jasnych przepisów ruchu drogowego i zaostrzonego taryfikatora, wciąż dochodzi do bardzo wielu niebezpiecznych zdarzeń. Kierowcy mają problem z przestrzeganiem zasad. Jest to tak głęboko zakorzenione w mentalności, że zasłania zdrowy rozsądek i ostrożność. Oto kolejna taka historia. Omijanie przed przejściem dla pieszych mogło skończyć się tragedią. Do zdarzenia doszło 23 września około godziny 15:15 […]

Tagi: MG, Warszawa, Olej
Źródło: namasce.pl

Wreszcie zniknie "dziura" w drodze ekspresowej S7

18.09.2022 8:43


​Wojewoda Małopolski wydał najważniejszy dokument umożliwiający budowę drogi ekspresowej S7 Miechów - Szczepanowice, czyli decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Dzięki temu wkrótce rozpocznie więc budowa ostatniego brakującego odcinka S7 między Krakowem a Warszawą.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Orlen stawia stacje wodorowe. Ale w Polsce to nie jest ekologiczne paliwo

15.09.2022 12:48


Dzięki unijnemu dofinansowaniu PKN Orlen postawi pierwsze ogólnodostępne stacje tankowania wodoru. Powstaną do 2025 roku w Bielsku-Białej, Gorzowie Wielkopolskim, Krakowie, Warszawie i Pile.

Tagi: Warszawa
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Dramatyczne nagranie z przejścia dla pieszych. Tragedia była o centymetry

13.09.2022 13:03


Do skrajnie niebezpiecznej sytuacji doszło na jednym z przejść dla pieszych w Warszawie. Kierująca samochodem ominęła autobus i niemal potrąciła dziecko. Dziewczynka swoje życie i zdrowie zawdzięcza tylko własnej czujności. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerkę samochodową, nagranie trafiło na policję.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Kiedy holowanie naszego pojazdu jest obligatoryjne?

13.09.2022 10:01


W pewnych sytuacjach holowanie naszego pojazdu jest obowiązkowe. Dotyczy to również sytuacji, w których samochód utknął w rowie, blokuje ruch lub wybuchł pożar. Jeśli holujesz swój pojazd, powinieneś skorzystać z firmy holowniczej, która ma licencję na holowanie pojazdów. Zdarzenia, w których holowanie samochodu jest nieuniknione. Holowanie aut w Warszawie. W jakich przypadkach trzeba odholować samochód? […]

Tagi: Warszawa
Źródło: auto-blog.pl

W Warszawie zwężą ulicę Marszałkowską. Trzeba zrobić miejsce rowerzystom

13.09.2022 9:46


Rada Miasta Warszawy uznała, że ulica Marszałkowska umożliwia względnie płynną jazdę bez korków. Uznając taką sytuację za niedopuszczalną postanowiła ulicę zwęzić. Kosztem jednego pasa ruchu powstanie droga rowerowa.

Tagi: Warszawa
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Warszawa. Dziewczynka cudem uniknęła potrącenia. Lekkomyślna kobieta odjechała (wideo)

12.09.2022 23:14

Centymetry od potrącenia dziecka na przejściu
To zdarzenie mrozi krew w żyłach i pokazuje, jak niewiele trzeba, by doszło do tragedii na drodze. Miejscem sytuacji była ulica Mickiewicza w Warszawie – tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Lutosławskiego. Dziewczynka cudem uniknęła potrącenia, które przy tej prędkości mogłoby skończyć się fatalnie. Historia wydarzyła się 8 sierpnia (ubiegły czwartek). Nagranie pochodzi z autobusu miejskiego. […]

Tagi: MG, Warszawa
Źródło: namasce.pl

reklama
Kontakt z nami