Wiadomości z tagiem Volkswagen  RSS
Na rondzie chciał pojechać prosto? Na pewno nie tak!

05.07.2022 12:50


To kuriozalnego wypadku doszło w Łukowie. Kierowca Volkswagena z niewiadomych względów zjechał z drogi, ściął znak i zatrzymał się na środku ronda, wśród porastających centralną wyspę krzewów. Mężczyzna był trzeźwy, a zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Polsky klienci elektrycznych aut kupują dobrze wyposażone wersje

05.07.2022 10:01

Na przykładzie elektrycznych modeli Volkswagena z rodziny ID. widać, że polscy klienci chętnie sięgają po te lepiej wyposażone wersje.

Źródło: motogazeta.mojeauto.pl

Produkcja akumulatorów największym hamulcem elektryfikacji

03.07.2022 6:58


Dostępność akumulatorów do samochodów elektrycznych będzie wkrótce największym problemem przemysłu motoryzacyjnego. Tak wynika z wypowiedzi dyrektora finansowego Volkswagena oraz dyrektora generalnego koncernu Stellantis. Uważają oni, że popyt na akumulatory do aut elektrycznych już niedługo przewyższy podaż.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Volkswagen Amarok 2023. To już ostatnia zapowiedź

30.06.2022 14:18

VW Amarok 2023
Wkrótce poznamy nową generację woła roboczego rodem z Wolfsburga. Niemiecka marka podgrzewa atmosferę wokół debiutu. Volkswagen Amarok 2023 zostanie pokazany 7 lipca. Warto podkreślić, że jego znaczek nie oznacza niezależności konstrukcyjnej. To kolejny wspólny projekt, który powstał przy współpracy z Fordem. Można podejrzewać, że będzie ich więcej. Na rynku są już Caddy i Tourneo Connect […]

Źródło: namasce.pl

Produkcja ID. Buzz wstrzymana. Problemem baterie

28.06.2022 15:36


Produkcja Volkswagena ID. Buzz ruszyła ledwo kilka tygodni temu, a już... została przerwana. Jeszcze nawet żaden egzemplarz elektrycznego busa nie trafił do klienta.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Volkswagen ID. AERO. Taki będzie "elektryczny Passat"

28.06.2022 12:33


Volkswagen zaprezentował prototypową wersję modelu ID. AERO. Wersja produkcyjna tego pojazdu będzie modelem globalnym, a zadebiutuje w 2023 roku.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Eleganckie przyciski w nowym Amaroku

28.06.2022 10:38


Już 7 lipca swoją cyfrową premierę świętować będzie nowy Amarok - nowy pick-up segmentu premium marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Obok wielu ciekawych rozwiązań i innowacji technicznych, takich jak światła LED, czy pionowy wyświetlacz dotykowy, we wnętrzu na nowo zinterpretowano stylistycznie klasyczne przyciski, pokrętła i przełączniki.

Źródło: moto-przestrzen.pl

Nowy Volkswagen Amarok. Wiemy o nim coraz więcej

28.06.2022 8:10


Nowy Volkswagen Amarok kazał na siebie czekać, ale niedługo już będziemy wiedzieć jak wygląda.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Volkswagen ID Aero 2023 bez tajemnic. Ma na celowniku Teslę

27.06.2022 15:05

VW Aero
Po serii zapowiedzi, niemiecka marka w końcu zaprezentowała swój nowy model z napędem elektrycznym. Oto Volkswagen ID Aero 2023 w pełnej okazałości. Nowość przybrała formę mieszanki sedana z czterodrzwiowym coupe. Autorzy projektu twierdzą, że to fastback. Wszystko za sprawą opadającej linii dachu, którą uzupełnia krótka, ale wyraźnie odcinająca się klapa bagażnika. Pas przedni wygląda minimalistycznie […]

Źródło: namasce.pl

Ford Tourneo Connect 2022 – pierwsza jazda. Jak spisuje się nowy kombivan?

25.06.2022 19:25

Nowy Tourneo Connect
Popularny kombivan doczekał się kolejnej generacji, która powstała dzięki współpracy z Volkswagenem. Czym przekonuje nowa konstrukcja? Ford Tourneo Connect 2022 dołączył do rodziny samochodów użytkowo-osobowych. Pod względem stylistycznym jest niemal lustrzanym odbiciem Caddy. Czy to źle? W tym segmencie jest to popularne zjawisko. Nie zmienia się koncepcji nadwoziowej, by ukryć pochodzenie, bo niewiele to wnosi. […]

Źródło: namasce.pl

reklama
Kontakt z nami