Wiadomości z tagiem Robert Kubica  RSS
Robert Kubica znalazł kompana do treningów. Kolarska pasja u kolejnego kierowcy F1

22.01.2022 12:42

Robert Kubica stał się wielkim pasjonatem kolarstwa. Krakowianin przerzucił się "na szosę" po swoim fatalnym wypadku rajdowym. W sezonie 2022 rezerwowy Alfy Romeo w swoich szeregach może mieć kompana do wspólnych treningów na dwóch kółkach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robert Kubica będzie musiał zrezygnować z F1? Padły ważne słowa

22.01.2022 9:17

Czy sezon 2022 będzie ostatnim, w którym Robert Kubica zaangażowany jest w F1? To niewykluczone. W rozmowie z Mikołajem Sokołem polski kierowca opowiedział o planach na przyszłość.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Współpracował z Robertem Kubicą. Ważna persona odchodzi z Williamsa

21.01.2022 8:40

Ciąg dalszy zmian w Williamsie pod rządami Josta Capito i Dorilton Capital. Z firmą pożegnał się Adam Carter, który pracował dla ekipy z Grove od 2016 i sprawował pieczę nad działem technicznym. Inżynier współpracował m.in. z Robertem Kubicą.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robert Kubica wielkim nieobecnym. Daytona 24h nadchodzi

20.01.2022 10:54

Przed rokiem Robert Kubica postanowił zmierzyć się z Daytona 24h, legendarnym wyścigiem rozgrywanym na Florydzie. Awaria samochodu sprawiła, że Polak nie wyjechał nawet na tor. Tym razem Kubica nie zdecydował się na powrót do USA.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Koronawirus znów namiesza? Kiedy Robert Kubica rozpocznie sezon?

14.01.2022 9:21

Robert Kubica związał się z Prema Orlen Team i szykuje się na podbój długodystansowych mistrzostw świata WEC. Czy pierwsza runda na torze w Sebring dojdzie jednak do skutku? Pojawiają się pewne obawy w związku z pandemią koronawirusa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Valentino Rossi podejmie się nowego wyzwania. Trafił do byłej ekipy Roberta Kubicy

13.01.2022 20:48

Valentino Rossi po 25 latach zakończył karierę w MotoGP, ale pozostaje w motorsporcie. Włoch postawił na wyścigi długodystansowe. Właśnie podpisał kontrakt z byłym zespołem Roberta Kubicy - WRT.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Bomba transferowa! Valentino Rossi dołączył do byłego zespołu Kubicy! Umowa z WRT już podpisana!

13.01.2022 14:51

Valentino Rossi
To bez wątpienia bardzo duża niespodzianka, która jest kolejnym dowodem, że skrajne kategorie sportu motorowego mogą się mieszać. Określenie „bomba transferowa” nie jest tu przesadą. Valentino Rossi dołączył do zespołu WRT. Każdy fan wyścigów wie, że po minionym sezonie odszedł stamtąd Robert Kubica, który dołączył do Prema ORLEN Team. Nie jest to jednak bezpośrednie zastępstwo, […]

Źródło: namasce.pl

Robert Kubica poznał rywali. Na liście nazwiska kierowców z F1

13.01.2022 9:00

Robert Kubica w sezonie 2022 rywalizować będzie w długodystansowych mistrzostwach świata WEC. Poznaliśmy już pełną listę startową tego cyklu. Kilka ekip ma jeszcze wolne miejsca w swoich składach, ale już teraz rywalizacja zapowiada się ekscytująco.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kubica już w nowym zespole. Polak sporo zaryzykował!

12.01.2022 13:45

Robert Kubica Prema ORLEN Team
Mistrzowski sezon Roberta przeszedł już do historii. Nasz najlepszy kierowca wyścigowy podjął decyzję, by zmienić barwy. Kubica dołączył do nowego zespołu, z którym będzie kontynuował przygodę w LMP2. Od teraz jest członkiem Prema ORLEN Team. Jak widać, polski koncern pozostał partnerem Polaka, a przy tym został sponsorem tytularnym nowego tworu. Czym jest owa Prema? To […]

Źródło: namasce.pl

Nowy szef Roberta Kubicy przemówił. Padły ważne słowa

12.01.2022 10:41

Prema Orlen Team - w takim zespole Robert Kubica wystartuje w wyścigach długodystansowych WEC w sezonie 2022. Z nawiązania współpracy z Polakiem zadowolony jest Rene Rosin, szef włoskiej ekipy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami