Wiadomości z tagiem Lewis Hamilton  RSS
Nazwał Hamiltona "czarnuchem". Były mistrz F1 musi zapłacić ogromne odszkodowanie

25.03.2023 8:48

Nelson Piquet w jednym z wywiadów określił Lewisa Hamiltona mianem "czarnucha", za co został pozwany przez brazylijskie grupy broniące praw człowieka. Ostatecznie sąd w Brazylii nakazał byłemu mistrzowi F1 wypłatę gigantycznego odszkodowania.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wymiana na linii Mercedes-Ferrari? Dwa transfery zmieniłyby oblicze F1

23.03.2023 13:27

Lewis Hamilton jest niezadowolony z formy Mercedesa, a Charles Leclerc coraz mocniej frustruje się sytuacją w Ferrari. Czy w roku 2025 możemy być świadkami głośnej wymiany kierowców między tymi zespołami?

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Hamiltonowi puszczają nerwy. W Red Bullu też widać pierwsze tarcia [OPINIA]

22.03.2023 20:23

Lewis Hamilton coraz częściej i coraz głośniej krytykuje Mercedesa, który zawsze był dla niego tak idealny. Ciekawie mamy też w Red Bullu, gdzie wewnętrzny bój toczą Max Verstappen i Sergio Perez - pisze Jarosław Wierczuk.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Lewis Hamilton popełnił kosztowny błąd? "To pogarsza sytuację"

22.03.2023 19:52

Lewis Hamilton po wielu latach zakończył współpracę z Angelą Cullen, która wspierała go jako trenerka personalna i mentalna. Decyzję o rozstaniu miał podjąć sam Hamilton, który szuka nowych bodźców. Ruch Brytyjczyka krytykuje Nico Rosberg.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Czy Lewis Hamilton straci zapał do F1? Jest komentarz Brytyjczyka

22.03.2023 10:33

Mercedes notuje kolejny kiepski sezon w F1, a Toto Wolff przyznał, że może to doprowadzić do sytuacji, w której Lewis Hamilton poszuka szczęścia w innym zespole. Co na to Brytyjczyk?

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Lewis Hamilton przerażony dominacją Red Bulla. "Nawet my nie byliśmy tak szybcy"

22.03.2023 10:30

- Nie widziałem tak szybkiego bolidu w F1 - mówi Lewis Hamilton. Zdaniem Brytyjczyka, obecna przewaga Red Bulla nad rywalami jest znacznie większa od tej, jaką miał Mercedes w swoich najlepszych latach.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ważna zmiana w życiu Lewisa Hamiltona. Co zadecydowało o rozstaniu?

22.03.2023 10:30

Lewis Hamilton i Angela Cullen po siedmiu latach zakończyli współpracę. Wydawało się, że to Nowozelandka postanowiła poszukać nowych wyzwań poza F1. Tymczasem Toto Wolff zasugerował, iż decyzję o rozstaniu podjął sam Hamilton.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Lewis Hamilton odejdzie z Mercedesa? Toto Wolff nie wyklucza takiej opcji

22.03.2023 10:30

Słabe wyniki Mercedesa sprawiają, że coraz głośniej plotkuje się o możliwym odejściu Lewisa Hamiltona z zespołu. - Będzie musiał szukać innej opcji, jeśli nie będziemy w stanie zapewnić mu zwycięskiego bolidu - ocenia Toto Wolff.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Głośne rozstanie Lewisa Hamiltona. Byli razem przez siedem lat

22.03.2023 10:30

Mnóstwo osób przez lata pracowało na sukces Lewisa Hamiltona. Jedną z nich jest Angela Cullen, która pełniła funkcję trenera mentalnego i fizjoterapeuty Brytyjczyka. W piątek Hamilton poinformował o rozstaniu z Cullen.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Lewis Hamilton nie czuje się bezpiecznie? Obawy o atak podczas wyścigu F1

22.03.2023 10:24

Przed rokiem rebelianci z Ruchu Huti dokonali ataku na rafinerię Aramco w momencie rozgrywania GP Arabii Saudyjskiej. Reżim w Rijadzie osiągnął z nimi rozejm, ale mimo to Lewis Hamilton ma obawy o bezpieczeństwo przed najbliższym wyścigiem F1.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami