Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Nissan  RSS
Innowacyjna kampania reklamowa nowego Juke

13.06.2024 8:12


Astara, oficjalny importer Nissana w Polsce, rozpoczęła innowacyjną kampanię marketingową dla nowego Nissana Juke. W ramach współpracy z Disturbed Media Group, Astara prezentuje pierwsze w Polsce reklamy motoryzacyjne z wykorzystaniem technologii HyperGram w dwóch strategicznych lokalizacjach w Warszawie: najpierw na Dworcu Centralnym, a następnie w Westfield Arkadia.

Tagi: Nissan
Źródło: moto-przestrzen.pl

Nissan X-Trail z najprostszym napędem to dobry wybór, gdy pragmatyzm jest ważniejszy niż osiągi

10.06.2024 18:30

Nissan X-Trail test 2024
Czy kupno dużego SUV-a musi wiązać się z inwestycją w napęd hybrydowy? Ze względu na europejskie regulacje prawne to coraz częstsze zjawisko. Nie zawsze jednak są to drogie i skomplikowane układy. Japoński model w podstawowej wersji silnikowej udowadnia, że wciąż można znaleźć optymalne rozwiązanie – „by producent był syty, a klient cały”. Miękka hybryda, bo […]

Źródło: namasce.pl

Odświeżony Nissan Juke w Nissan Zdunek KMJ

07.06.2024 7:58


Po kilku latach obecności na rynku Nissan Juke drugiej generacji przeszedł kurację odmładzającą. Na pierwszy rzut oka wybija się nowy, energetyczny, żółty kolor nadwozia, ale szczególnie dużo zmian zostało zastosowanych w kabinie tego miejskiego crossovera. Pierwsze egzemplarze dotarły już do Trójmiasta, a cennik odświeżonego modelu otwiera kwota 107 900 zł za wersję Acenta 1.0 DIG-T …

Źródło: www.moto3m.pl

Jeep Avenger, Lexus LBX, Nissan Juke – trzy miejskie crossovery, trzy koncepcje hybrydowego napędu | PORÓWNANIE

06.06.2024 8:20


To nie są zwykłe miejskie crossovery – każdy z nich ma to „coś”. Avenger nawiązuje do większych braci, LBX jest najbardziej premium, a Juke udaje coupe. I choć całą trójkę łączy zelektryfikowany napęd, różnic jest tu o wiele więcej niż podobieństw. 

Źródło: magazynauto.pl

Ruszyła produkcja nowego Qashqaia

05.06.2024 8:32


W najbliższych tygodniach nowy Qashqai, wyposażony w unikalny układ napędowy Nissana – e-POWER – trafi z zakładów w Sunderland do dealerów Nissana w całej Europie i nie tylko. Wdrożenie najnowszych udoskonaleń technologicznych wymagało dodatkowej inwestycji w zakłady produkcyjne w wysokości 30 mln funtów, co zwiększyło łączną kwotę nakładów inwestycyjnych Nissana w Wielkiej Brytanii do sześciu miliardów funtów.

Tagi: Nissan, Dealer
Źródło: moto-przestrzen.pl

Nissan wstrzymał inwestycję w nowe silniki spalinowe. Kierunek? Elektryczność

03.06.2024 19:49

Silnik benzynowy Nissana
Gama napędowa japońskiego producenta jest aktualnie dobrze zdywersyfikowana. Dzięki temu każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Przydałoby się tylko nieco więcej propozycji modelowych na rynkach europejskich. Okazuje się jednak, że azjatycka firma ma nieco inne plany – konkretniej ukierunkowane. Dowodem tego jest ostatnia decyzja dotycząca rozwoju konwencjonalnych układów napędowych. Nissan wstrzymał inwestycję w nowe […]

Tagi: MG, Nissan
Źródło: namasce.pl

Nissan Note Autech. Trochę z crossovera i napęd hybrydowy

01.06.2024 15:49

Nissan Note Autech
Producent z Japonii niegdyś oferował w Polsce miejskiego minivana, który był ciekawą alternatywą dla zwykłych hatchbacków. Władze zdecydowały jednak, że wycofają go u nas z gamy po zakończeniu europejskiej produkcji drugiej generacji. Od tego momentu minęło już osiem lat. Do dziś sprzedaje się zaktualizowaną wersję tego modelu – w różnych zakątkach świata. Najnowszą propozycją jest […]

Tagi: MG, Mini, Nissan
Źródło: namasce.pl

Nissan ARIYA Evolve+ na EV Experience 2024

24.05.2024 12:10


Podczas największego w Polsce święta samochodów elektrycznych – EV Experience 2024 24-25 maja w Modlinie. Japońska marka zaprezentuje swojego flagowego bezemisyjnego crossovera ARIYA w najwyższej i najmocniejszej oferowanej wersji: Evolve+ z napędem na cztery koła i o mocy 396 KM.

Tagi: Nissan
Źródło: moto-przestrzen.pl

Astara ma nowego prezesa w Polsce

22.05.2024 14:34

Firma Astara Western Europe, wyłączny importer samochodów marek Nissan, Mitsubishi i Isuzu w Polsce, mianowała Piotra Laube na stanowisko prezesa odpowiedzialnego za zarządzanie działaniami firmy Astara w naszym kraju.

Źródło: www.samar.pl

Nissan rozszerza dostępność usług NissanConnect Services

16.05.2024 17:30


Nissan Motor Co., Ltd. wprowadzi usługi NissanConnect nowej generacji na rynek europejski. Nabywcy odświeżonego Nissana Qashqai w Europie otrzymają jeszcze płynniej działającą i bardziej spersonalizowaną wersję systemu, między innymi z wbudowanymi usługami Google.

Tagi: Nissan
Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Allegro PL
Kontakt z nami