Wiadomości z tagiem Dacia  RSS
Zlekceważył sygnalizację i opadające zapory. Pociąg przejechał tuż przed maską jego auta (wideo)

03.12.2022 14:22

Wjazd na przejazd kolejowy w niedozwolonym momencie
Do zdarzenia doszło pod koniec października na strzeżonym przejeździe kolejowym pomiędzy Niedrzwicą a Wilkołazem (nieopodal Kraśnika). Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Kierowca starego Volkswagena zlekceważył sygnalizację i opadające zapory. Zastanawiamy się, po co podejmował takie ryzyko. A może było to zagapienie? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Można było jednak znacznie bardziej uważać. Rogatka zaczęła opadać, gdy dach pojazdu […]

Źródło: namasce.pl

Grupa Holding 1 kupiła warszawską sieć dealerską. To najbardziej znacząca transakcja w branży

02.12.2022 18:12

RRG przejęte przez Holding 1
Poszerzanie swoich wpływów sprzedażowych ma ogromne znacznie w branży samochodowej. Grupa Holding 1 doskonale sobie zdaje z tego sprawę, dlatego postawiła kolejne kroki i zakupiła warszawską sieć dealerską. Chodzi o Renault Retail Group Warszawa prowadzące cztery salony marek Renault i Dacia w stolicy. Wolumen sprzedaży na poziomie 5269 samochodów (w 2021 roku) pozwala uznać tę […]

Źródło: namasce.pl

Holding 1 dokonał największej transakcji w historii polskiego rynku dealerskiego

02.12.2022 11:23

Polska grupa kapitałowa Holding 1 sfinalizowała zakup Renault Retail Group Warszawa, wzbogacając motoryzacyjne portfolio o sieć dealerstw marek Renault i Dacia w Warszawie. Wyniki pokazują, że to jedna z największych transacji w historii polskiego rynku dealerskiego.

Źródło: motogazeta.mojeauto.pl

Golf lepszy od Modelu Y, ale wciąż przegrywa z Dacią. Co kupuje Europa

02.12.2022 9:18


Kolejne przetasowania w europejskiej liście TOP 50 najchętniej kupowanych modeli. Golf wrócił na czoło zestawienia miesięcznego, ale licząc od początku roku, nie wchodzi nawet do TOP 3.

Tagi: Dacia, Olej
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Holding 1 przejął firmowe salony dealerskie Renault

01.12.2022 17:21

Polska grupa kapitałowa sfinalizowała zakup spółki Renault Retail Group Warszawa. W wyniku transakcji Holding 1 wzbogacił swoje portfolio o stołeczną sieć dealerstw marek Renault i Dacia. Nowym podmiotem holding będzie zarządzał za pośrednictwem spółki zależnej - Grupy PGD.

Źródło: www.samar.pl

Dacia będzie jak Mercedes? Francuzi mają ambitne plany, tylko co z cenami?

15.11.2022 7:30


W 2030 Renault ma zamiar zarabiać na Dacii o połowę więcej niż obecnie. To jednio z założeń ambitnego planu, dzięki któremu firma z Mioveni osiągnąć ma podobny poziom marżowości, co marki premium. Czy klienci rumuńskiego producenta muszą przygotować się na kolejne podwyżki cen?

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Czy warto kupić używaną, pięcioletnią Dacię Duster?

07.11.2022 20:24

Ponieważ w salonach nie zawsze da się upolować nowe auto od ręki, coraz większym wzięciem cieszą się tzw. młode używane: często mają niewysokie przebiegi, zwykle są w niezłym stanie, no i przede wszystkim – są. Tu i teraz. Czy dobrym pomysłem będzie Dacia Duster II 1.2 TCe 4WD?

Źródło: www.auto-swiat.pl

Pościg za kierowcą Dacii w Krapkowicach. W kabinie przewoził 2-latkę (wideo)

07.11.2022 13:56

Pościg w Krapkowicach
Do zdarzenia doszło 3 listopada na lokalnych drogach miasta Krapkowice. Sprawca usłyszał cztery zarzuty i grozi mu więzienie. Policjanci zauważyli kierowcę rumuńskiego kombi, który jedzie bez pasów bezpieczeństwa, a do tego przewozi dziecko bez pasów bezpieczeństwa. Podjęli więc interwencję, by zatrzymać mężczyznę do kontroli. Ten jednak zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe. Mundurowi ruszyli za nim […]

Tagi: Dacia, MG, Policja
Źródło: namasce.pl

​Czy przyszłość Renault to elektryczne SUV-y? Rozmawiamy z Fabienem Goulmym, prezesem Renault Polska

28.10.2022 13:14


Branża motoryzacyjna mierzy się w ostatnich latach z coraz większymi wyzwaniami, a perspektywy poprawy sytuacji wydają się ciągle bardzo odległe. O tym jak radzi sobie w tych trudnych czasach Renault Polska, czy zelektryfikowane SUVy to jedyny kierunek rozwoju francuskiej marki, jaki będzie nowy Scenic oraz jak klienci zareagują na hybrydową Dacię Jogger, rozmawiamy z Fabienem Goulmym, prezesem Renault Polska.

Tagi: Dacia, Renault
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Polacy polubili Springa

24.10.2022 12:53


Dacia Spring to bezkonkurencyjny cenowo samochód w 100% elektryczny dostępny na rynku europejskim. W Polsce od czasu otwarcia zamówień do września 2022 roku zamówiono już ponad 1000 samochodów. Spring odnosi również sukcesy na rynku europejskim: z ponad 45 000 zamówień w Europie w 2022 roku Dacia Spring jest trzecim najlepiej sprzedającym się pojazdem elektrycznym dla osób prywatnych!

Tagi: Dacia
Źródło: moto-przestrzen.pl

reklama
Kontakt z nami