Wiadomości z tagiem Tor Poznań  RSS
Role się odwracają - Bartek Zmarzlik przyjeżdża dziś na tor Poznań!

08.08.2019 10:22

Dokładnie miesiąc temu wicemistrz świata na żużlu podjął na swoim stadionie mistrza wyścigów motocyklowych, Marka Szkopka. Czas dokończyć wyzwanie.

Źródło: www.scigacz.pl

Rusza kolejna runda KIA Platinum Cup. Tym razem kierowcy powalczą w Poznaniu

06.06.2019 21:34

Tor Poznań to od zawsze jedno z najważniejszych miejsc podczas rywalizacji w KIA Platinum Cup. Czas na trzecią rundę tego pucharu.

Źródło: feedproxy.google.com

W ten weekend wyścig KPC w Poznaniu

03.06.2019 13:50


Mekka motorsportu w Polsce, świątynia prędkości, spalin i czarnych śladów zostawianych przez opony na asfalcie: Tor Poznań, w dniach 8-9 czerwca będzie gościł trzecią rundę KIA PLATINUM CUP. Jeżeli więc w Twojej krwi płynie, choć odrobina benzyny, to musisz pojawić się na miejscu i śledzić zażartą walkę kierowców wyścigowych Picanto.

Źródło: moto-przestrzen.pl

TEST: Sprawdzamy możliwości Mercedesa-AMG A 35 i GT 63 S na Torze Poznań

06.04.2019 19:39

Tor Poznań i Mercedesy z rodziny AMG to idealne połączenie. Tym razem na torze sprawdziliśmy nowości tej marki - model A 35 i GT 63 S.

Źródło: feedproxy.google.com

Nie żyje Robert Werle, Prezes Automobilklubu Wielkopolski

28.12.2018 12:26


Wczoraj w wypadku samochodowym na autostradzie A2 zginął Robert Werle, wieloletni prezes Automobilklubu Wielkopolski, do którego należy Tor Poznań. 64-letni Robert Werle był w drodze do Warszawy, gdzie pełnił także funkcję wiceprezesa Polskiego Związku Motorowego. Samochód osobowy, którym podróżował, uderzył w ciężarówkę, a następnie w bariery. Robert Werle zginął na miejscu. Zgodnie ze statutem Automobilklubu...

Źródło: motormania.com.pl

Afera z Torem Poznań w Magazynie Śledczym Anity Gargas [FILM]

04.10.2018 10:00

Tor Poznań, należący do miasta, oddany Automobilklubowi Wielkopolskiemu niemal za darmo - już dziś, o 22.00 o zagadkowym układzie w Poznaniu opowie dziennikarka śledcza Anita Gargas.

Źródło: www.scigacz.pl

CBA, prokuratora, Tor Poznań i wielomilionowe straty w majątku miasta

02.08.2018 16:18


„Do prokuratury trafiło zawiadomienie po kontroli w poznańskim magistracie ws. „Toru Poznań”. Ustalenia wskazują na milionowe szkody w majątku miasta” – informuje Piotr Kaczorek, rzecznik CBA. Jak dowiedzieliśmy się ze stron naszglospoznanski.pl, najwyraźniej od kilku lat mają miejsce pewne nieścisłości w związku z wynajmem obszaru pod Tor od Urzędu Miasta. Poznańska delegatura CBA zakończyła kontrolę procedur...

Źródło: motormania.com.pl

CBA skontrolowało Tor Poznań i złożyło zawiadomienie do prokuratury

02.08.2018 13:29

Centralne Biuro Antykorupcyjne zakończyło kontrolę Toru Poznań, należącego do miasta - dowiedziała się w czwartek PAP. Według kontrolerów, przy korzystaniu z toru powstały milionowe szkody w majątku miasta. CBA skierowało zawiadomienia do prokuratury.

Źródło: sport.onet.pl

Wyścigowy weekend na Torze Poznań - zapraszamy!

13.07.2018 15:17

Automobilklub Wielkopolski zaprasza w najbliższy weekend (14-15 lipca) na Tor Poznań na którym odbędą się zmagania motocyklistów w ramach trzeciej rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski.

Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Kontakt z nami