Wiadomości z tagiem Smart  RSS
Yamaha Tracer 7 i 9 GT teraz w promocji z akcesoriami o wartości 3 tys. zł

25.05.2023 10:14

Chcesz ruszyć w trasę motocyklem sportowo-turystycznym i poczuć smak przygody? Wybierz jeden z dwóch modeli Tracer, a wybrane akcesoria Yamahy o wartości 3 000 zł otrzymasz gratis!

Źródło: www.scigacz.pl

Czy to najbrzydszy Smart na świecie? „Ktoś włożył mnóstwo pracy, by zrobić z niego Lamborghini”

17.05.2023 15:11

Smartborghini
Patrząc na miniaturkę można stwierdzić, że to zabawka dla dziecka – taki mały samochodzik na akumulator. Bliższe poznanie ujawnia jednak, że mamy do czynienia z pełnoprawnym autem. Nie ma wątpliwości, że motywem przewodnim było stworzenie coś na wzór Lamborghini Gallardo. Już samo założenie brzmi groteskowo ze względu na zupełnie inne wymiary i proporcje. Mimo tego, […]

Źródło: namasce.pl

Takiego bata na kierowców jeszcze nie było. Nowy fotoradar robi wrażenie

05.05.2023 6:24


Nowy fotoradar PolCam SMARTEYE, który niedawno miał swoją premierę, imponuje swoimi możliwościami i potrafi o wiele więcej, niż tylko mierzyć prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. Jego popularyzacja powinna znacząco wpłynąć na zachowania kierowców oraz bezpieczeństwo na drogach.

Tagi: Smart
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Niebezpieczni piesi-zombie na celowniku policji. Posypią się mandaty

30.04.2023 15:46


Nieobecni, zamyśleni i skupieni wzrokiem wyłącznie na ekranie telefonu - takich pieszych, choć jest to karane mandatem, jest na przejściach dla pieszych cała masa. Policja kończy z taryfą ulgową i bierze na celownik “smartfonowych zombie”.

Źródło: motoryzacja.interia.pl

SMARTEYE MT-1 stworzyli Polacy. To ultranowoczesny fotoradar śledzący

28.04.2023 10:24

Dotychczasowe widerejestratory policji to przeszłość. Nowe urządzenie polskiej produkcji bazuje na głowicy 3D i potrafi wychwytywać 32 pojazdy poruszające się z prędkością do 320 km/h.

Tagi: Smart
Źródło: www.scigacz.pl

McLaren 750S ujawniony. Jest lżejszy, niż Audi A3

26.04.2023 11:23

McLaren 750S
Brytyjski producent pokazał światu swój nowy model. Z pewnością będzie on na tapetach smartfonów należących do fanów motoryzacji. McLaren 750S, bo taką nosi nazwę, jest krokiem w oczywistą stronę. Marka nie próbowała na nowo wymyślać koła i zamiast rewolucji postawiła na ewolucję. Efekt jest efektywny, co z pewnością docenią zwolennicy osiągów, a nie jedynie bulwarowej […]

Źródło: namasce.pl

Nowy Mercedes Klasy E ma kokpit jak gigantyczny smartfon i dostęp do TikToka. Widziałem go na żywo

25.04.2023 20:23

Mercedesa Klasy E w najnowszym wydaniu widziałem na kilka dni przed oficjalną premierą na specjalnym pokazie dla wybranych mediów. Wreszcie mogę go pokazać. Na mnie nowa Klasa E zrobiła duże wrażenie.

Tagi: Mercedes, MG, Smart
Źródło: www.auto-swiat.pl

Smart #3 zaprezentowany. Nowy elektryczny crossover w gamie

18.04.2023 0:00


Smart zaprezentował na salonie w Szanghaju swój najnowszy model - #3. Jest to elektryczny kompaktowy crossover, który marka określa "sportowym". Wiadomo, kiedy model zostanie pokazany również w Europie.

Tagi: Smart
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Android Auto bezprzewodowo. Jak połączyć telefon bez kabla?

11.04.2023 7:10


Android Auto to przydatne narzędzie, które pozwala połączyć smartfon z systemem multimedialnym w samochodzie. Rozwiązanie zapewnia dostęp do popularnych funkcji Androida, w tym nawigacji, aplikacji muzycznych czy komend głosowych, czyli asystenta Google. Jak połączyć Android Auto bezprzewodowo? Wyjaśniamy i przedstawiamy listę samochodów kompatybilnych z tą aplikacją.

Tagi: Smart
Źródło: motoryzacja.interia.pl

Miała grać na telefonie, a zrobiła zakupy. 5-latka kupiła 10 motocykli

03.04.2023 10:00


Smartfony to bardzo intuicyjne urządzenia, co potwierdza fakt, że z ich obsługą radzą sobie nawet małe dzieci. O tym, jak niebezpieczny potrafi być telefon w rękach małej dziewczynki, przekonali się rodzice Lili - zamiast grać na telefonie mamy, 5-latka zamówiła do domu 10 motocykli i nie tylko.

Tagi: Smart
Źródło: motoryzacja.interia.pl

reklama
Kontakt z nami