Wiadomości z tagiem Michael Schumacher  RSS
F1: Charles Leclerc może być nowym Michaelem Schumacherem. "Ma cechy wielkiego mistrza"

17.09.2019 18:54

Charles Leclerc wygrał ostatnie dwa wyścigi F1 dla Ferrari. Dokonał tego mając ledwie 21 lat. Dlatego we włoskiej firmie nie ukrywają, że Monakijczyk może być dla Ferrari tym, kim przed laty stał się Michael Schumacher.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: "świadomość" Michaela Schumachera nic nie zmienia. "To ciągle są eksperymenty"

16.09.2019 11:35

- To ciągle są eksperymenty - powiedział Juhana Fronen, szef neurochirurgii w szpitalu uniwersyteckim w fińskim Tampere, o leczeniu Michaela Schumachera. Były mistrz świata F1 przed tygodniem trafił do szpitala w Paryżu, gdzie poddał się leczeniu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: nowoczesne metody leczenia Michaela Schumachera. "W Wielkiej Brytanii byłyby zakazane"

12.09.2019 16:41

- Zabieg, który przeprowadzono u Schumachera najprawdopodobniej nie byłby dozwolony w Wielkiej Brytanii - zdradził profesor Brendon Noble. Michael Schumacher w Paryżu miał skorzystać z nowoczesnej metody leczenia.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Michael Schumacher jest świadomy. Pracownik szpitala w Paryżu o stanie zdrowia Niemca

11.09.2019 10:27

- Michael Schumacher jest dość świadomy - twierdzi anonimowe źródło "Le Parisien". Wizyta Niemca w szpitalu w Paryżu wywołała szereg nowych spekulacji na temat stanu zdrowia byłego mistrza świata F1 i tego jak wygląda jego leczenie.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Le Parisien": tajne leczenie Michaela Schumachera w Paryżu

09.09.2019 22:14

Dziennik "Le Parisien" poinformował o wizycie w Paryżu Michaela Schumachera. Były siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 został przewieziony do stolicy Francji w związku ze specjalną terapią.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Michael Schumacher wyznaczył drogę synowi. "Jazda w F1 od zawsze była moim marzeniem"

21.08.2019 7:00

- Nigdy nie rozważałem czegoś innego niż kariera w motorsporcie - powiedział Mick Schumacher. Niemiec uważa, że jego przyszłość została naznaczona przez osiągnięcia ojca w F1. Dlatego sam chce na pewnym etapie startować w Formule 1.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F2: woda sodowa nie uderzy do głowy Mickowi Schumacherowi. "Pierwsza wygrana nic nie zmienia"

07.08.2019 9:10

Początki Micka Schumachera w Formule 2 były bardzo trudne, przez co na Niemca spadła lawina krytyki. Ostatnio 20-latek wygrał jednak pierwszy wyścig w F2. - Wciąż przede mną sporo pracy - stwierdził syn Michaela Schumachera.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Były dyrektor Ferrari o stanie Schumachera: Ogląda wyścigi F1

03.08.2019 12:51


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Michael Schumacher to jeden z najlepszych kierowców w całym motorsporcie. W swojej karierze zdobywał 7-krotnie tytuł mistrza świata Formuły 1, co mówi samo za siebie. Niemiecka gwiazda uległa niestety wypadkowi na nartach w 2013 roku, co doprowadziło ją do stanu krytycznego. Wielu twierdziło, że może tego nie przeżyć. Zdrowie Schumachera nie było przez lata jawną informacją. Rodzina w tej kwestii starała się zachować dyskrecję. Jean Todt, były dyrektor Ferrari [...]

Źródło: namasce.pl

F1: szczere wyznanie Nico Rosberga. "Początkowo nie miałem w Mercedesie nic do powiedzenia"

17.07.2019 14:01

Nico Rosberg przyznał, że na początku swoich startów w Mercedesie nie miał łatwego życia. Niemiec dołączył do ekipy w 2010 roku i od razu zetknął się z brutalną rzeczywistością. - Michael Schumacher był dla nich Bogiem - powiedział.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

F1: Jean Todt skomentował stan zdrowia Michaela Schumachera. "Ciągle walczy"

24.06.2019 10:13

- Stan jego zdrowia to prywatna sprawa - powiedział Jean Todt o Michaelu Schumacherze. Prezydent FIA zdradził jedynie, że Niemiec "ciągle walczy" po fatalnym wypadku na nartach, do którego doszło w grudniu 2013 roku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

reklama
Kontakt z nami