Wiadomości z tagiem Lotus  RSS
Wygrał w stylu Colina McRae

16.09.2019 15:47

W rocznicę śmierci wybitnego kierowcy, Greensmith wypadł z trasy za metą lotną przedostatniego odcinka i dachował swoją Fiestą. Udało mu się jednak powrócić do rywalizacji i w uszkodzonym aucie obronił pierwsze miejsce w WRC 2 Pro. Ponadto wykorzystując awarię w aucie Kajetana Kajetanowicza wygrał w klasie RC2 i zdobył punkt za dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej.
- To ...

Źródło: pl.motorsport.com

Kajetanowicz: Z sercem na to pracowaliśmy

16.09.2019 12:30

Załoga Lotos Rally Team objęła prowadzenie w WRC 2 już w czwartkowy wieczór po rozegraniu widowiskowego odcinka specjalnego na ulicach wypoczynkowego kurortu Marmaris. Kolejne trzy dni to mordercza walka z niezwykle kamienistymi trasami i wyczerpującym upałem. Polscy zawodnicy ani na chwilę nie stracili pierwszej pozycji, choć po awarii półosi końcówka zmagań była nerwowa.
Po ...

Tagi: Lotus, WRC, Olej
Źródło: pl.motorsport.com

WRC2: Kajetan Kajetanowicz wygrał Rajd Turcji i został liderem rajdowych mistrzostw świata

15.09.2019 13:47

Stało się. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak wygrali pierwszy rajd w historii swoich startów w WRC2. Załoga Lotos Rally Team triumfowała w Rajdzie Turcji. To przełomowe wydarzenie dla polskiego motorsportu.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kajetanowicz wygrywa w WRC 2

15.09.2019 12:34

Kierowca Lotos Rally Team razem ze swoim pilotem Maciejem Szczepaniakiem zaprezentowali się z fantastycznej strony i na mecie byli o ponad półtorej minuty lepsi od Marco Bulacii i Fabiana Cretu. Najniższy stopień podium w WRC 2 zdobyli Fabio Andolfi i Emanuele Inglesi, którzy stracili do Polaków ponad dziewięć minut.
Marco Bulacia, który 27 września skończy 19 lat, wyrównał swój ...

Tagi: Lotus, WRC
Źródło: pl.motorsport.com

Kajetanowicz i Szczepaniak na czele w WRC 2 i RC2

13.09.2019 17:07

Polski duet po wyjściu na pewne prowadzenie po pierwszej piątkowej pętli, na drugiej starał się jechać bezpiecznym tempem, by uniknąć przebicia opon oraz uszkodzeń auta, co przyniosło trzeci i dwukrotnie drugi czas w stawce WRC 2. Najgroźniejsi rywale mieli jednak spore problemy i drudzy w WRC 2: Marco Bulacia i Fabian Cretu tracą do załogi Lotos Rally Team ponad trzy minuty. Trzecie ...

Tagi: Lotus, WRC
Źródło: pl.motorsport.com

Bardzo sucha pustynia i bardzo krótki lot [VIDEO]

12.09.2019 10:53

Piasek ma to do siebie, że potrafi przekuć drobny błąd motocyklisty w bardzo konkretny upadek. I nie zawsze jest miękki i przyjemny.

Źródło: www.scigacz.pl

Kajetanowicz: Damy z siebie wszystko

11.09.2019 14:40

Wśród 17 samochodów klasy R5 widniejących na liście zgłoszeń jest także Skoda Fabia R5, którą rywalizować będą Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak. Polacy wyruszą na odcinki jako pierwsza z załóg WRC 2, aktualnie zajmują piąte miejsce w tabeli sezonowej. Dla załogi LOTOS Rally Team będzie to drugi start w tureckich zawodach.
Rajd Turcji słynie z wyjątkowo trudnych ...

Źródło: pl.motorsport.com

Wypadek paralotniarza – nieudane lądowanie na skałach (Video)

11.09.2019 0:21


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Paralotnia to niezwykła jednostka powietrzna, która ma coraz większego grono zwolenników. Tylko ona jest bowiem w stanie dać w powietrzu tak bezpośredni kontakt z naturą. Latanie takim sprzętem wymaga jednak dużej wiedzy, odwagi, wyczucia, umiejętności, sprawności fizycznej, dobrego wzroku i wielu innych cech. Żadna nie jest jednak gwarantem pełnego bezpieczeństwa, bo wystarczy krótka utrata kontroli bądź niewielki błąd, by lot skończył się tragedią. W tym przypadku [...]

Tagi: Lotus, Wypadek
Źródło: namasce.pl

Wg policji wolno spychać z drogi...

07.09.2019 20:29

Obiecany kiedyś dokument, którego wg Galotusia miałem nie pokazać, bo jestem kłamcą:
W sumie nie jestem pewien czy o ten chodzilo, bo mam ich wiecej. Jak cos ciekawego jeszcze znajde to dodam...
--

Tagi: Dodge, Lotus
Źródło: forum.gazeta.pl

Formuła 3: niebezpieczny wypadek – bolid kilka metrów nad ziemią (Video)

07.09.2019 19:59


NaMasce.pl - Portal dla konkretnych
Świat motorsportu jeszcze nie zdążył otrząsnąć się po śmierci kierowcy Formuły 2 na torze Spa, a niewiele brakowało, by doszło do kolejnej tragedii. Tym razem niebezpieczne zdarzenie miało miejsce podczas Grand Prix Włoch na torze Monza. Jeden z kierowców Formuły 3, Alex Peroni, przesadził na jednym z zakrętów i wypadł z toru. Pozostał jednak na asfalcie, ale na jego drodze stanął krawężnik. Australijczyk nie podejrzewał, że przejechanie po przeszkodzie zaowocuje… lotem. Jego bolid [...]

Źródło: namasce.pl

reklama
Kontakt z nami