Wiadomości z tagiem Lada  RSS
Skoda stara się poprawić

21.03.2024 13:32

Fabia RS Rally2, czyli najnowsza ewolucja pochodzącej z Mlada Boleslav rajdówki, oficjalnie zaprezentowana została w połowie sezonu 2022. We wrześniu tego samego roku otrzymała homologację i od tamtej pory główne elementy samochodu zostały „zamrożone”.Nie oznacza to jednak, że prace rozwojowe są zabronione. Te jednak prowadzone są w oparciu o regulamin, umożliwiający ...

Tagi: Lada, Skoda
Źródło: pl.motorsport.com

Autonomiczne pojazdy: wizja przyszłości czy odległa mrzonka?

07.03.2024 12:59

Choć jeszcze kilka lat temu wydawało się, że autonomiczne pojazdy lada moment zdominują nasze drogi, to ich powszechne wdrożenie może nastąpić nieco później niż pierwotnie zakładano. Eksperci tłumaczą, że technologia i infrastruktura wciąż wymagają dopracowania, a nowe prawo dotyczące ułatwień w zakresie testowania pojazdów autonomicznych na polskich drogach ma wejść w życie w I kwartale 2025 roku.

Tagi: Lada
Źródło: www.samar.pl

Sprawdzamy, jak jeździ nowy Volkswagen Tiguan (2024). Czy znów będzie bestsellerem? Ile kosztuje?

05.03.2024 14:00


Volkswagen Tiguan najnowszej, trzeciej już generacji. Popularny kompaktowy SUV bazuje na płycie MQB evo i dostępny jest w wersjach benzynowych i wysokoprężnych, lada moment pojawią się też hybrydy plug-in. Czy znów ma zadatki na najlepsze auto w segmencie?

Źródło: magazynauto.pl

Barton Naked 50 - nowość 2024. Motorower może wyglądać świetnie!

01.03.2024 16:00

Motorowery nie kojarzą nam się z jednośladami porywającymi wizualnie. Tymczasem nowy Barton Naked 50 bardzo udanie łączy znakomity design z optymalnymi dla tej klasy rozwiązaniami technicznymi. To bardzo dobra propozycja dla młodszych użytkowników, szukających sprawdzonego i stylowego środka transportu.

Źródło: www.scigacz.pl

Policja testuje przenośne hamownie. Mają łapać "kręcone" jednoślady

18.02.2024 13:19

Policja w Holandii testuje przenośne hamownie. Przy ich pomocy ma łapać kierowców, którzy jeżdżą jednośladami o mocy większej, niż oficjalnie podana w dokumentach. To może być przełom w walce z własnoręcznymi modyfikacjami silników, podnoszącymi ich moc, a co za tym idzie prędkość maksymalną jednośladów.

Tagi: Lada, Policja
Źródło: www.scigacz.pl

Gdzie oglądać długodystansowe wyścigi WEC w 2024 roku?

16.02.2024 22:35


Długodystansowe Mistrzostwa Świata WEC w 2024 roku zapowiadają się bardzo ciekawie z powodu licznych samochodów w najwyższej klasy hypercar, a także startom Roberta Kubicy w […]
Na znajduje się więcej artykułów na temat Formuły 1.

Tagi: Ferrari, Lada, MG, ADAC
Źródło: www.cyrkf1.pl

Pirelli będzie miało dużo pracy w sezonie 2024. Producent bierze udział w ponad 150 seriach na całym świecie

15.02.2024 8:24

Sezon 2024 będzie dla Pirelli nie lada wyzwaniem. Producent wspiera w tym roku ponad 150 serii krajowych i międzynarodowych na całym świecie. Najważniejszą nowością jest rozpoczęcie pierwszego sezonu jako dostawca opon dla klas Moto2 i Moto3, gdzie podpisano trzyletni kontrakt z organizatorami.

Źródło: www.scigacz.pl

Motocykle na wodór zamiast elektryków. W Europie powstaje pierwszy projekt, ale nie tworzy go żaden producent

05.02.2024 12:11

Choć wydawałoby się, że przyszłość jest elektryczna, to producenci motocykli są innego zdania. Japończycy już prowadzą zaawansowane prace nad napędami wodorowymi w jednośladach, a teraz pojawiły się informacje o europejskim projekcie. Motocykl jest opracowywany przez niemców i Czechów.

Źródło: www.scigacz.pl

Producent motocykli elektrycznych Cake zbankrutował. Ponad 100 mln złotych straty i problem z finansowaniem

05.02.2024 11:37

Producent motocykli elektrycznych Cake ogłosił bankructwo, ponieważ nie był w stanie zebrać wymaganego finansowania od inwestorów. Przypadek szwedzkiej marki potwierdza trend zmniejszonego zainteresowania elektrycznymi jednośladami w Europie. Firma wykazała ogromne straty.

Tagi: Lada
Źródło: www.scigacz.pl

reklama
Kontakt z nami