Wiadomości z tagiem Karambol  RSS
Pech nie opuszcza legendy F1. Pożar w jego rezydencji

03.08.2022 9:55

Alex Zanardi po raz drugi w życiu toczy poważny bój o powrót do zdrowia. Były kierowca F1, który stracił nogi w karambolu na torze w 2001 roku, przed dwoma laty ucierpiał w wypadku drogowym. Teraz Włoch przeżył kolejną tragedię.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zdzieszowice: dziwny wypadek na parkingu. Co tu się wydarzyło?

02.08.2022 12:36


Obrazki typowe dla karamboli znamy raczej z autostrad i dróg ekspresowych. Do nie mniej spektakularnych zdarzeń potrafi też dochodzić na parkingach. Świadczą o tym m.in. zdjęcia z interwencji w jakiej brali udział strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach

Źródło: motoryzacja.interia.pl

Kierowca Alfy Romeo miał mnóstwo szczęścia. Robert Kubica nie będzie potrzebny

06.07.2022 9:00

Guanyu Zhou jest po kolejnych badaniach, które nie pozostawiają wątpliwości. Chińczyk wystąpi w GP Austrii, a Robert Kubica nie będzie musiał go zastępować. Okazuje się, że Zhou wyszedł z karambolu bez najmniejszego szwanku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Ludzie krzyczeli". Opisała wrażenia z trybun po koszmarnym wypadku

05.07.2022 13:15

Gdy bolid Guanyu Zhou leciał w kierunku kibiców na trybunach toru Silverstone, ona stała jak wryta i nagrała przerażający moment. Teraz młoda Brytyjka postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały pierwsze chwile po karambolu kierowcy Alfy Romeo.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Koszmarny wypadek w F1. Jest decyzja FIA

04.07.2022 15:26

W GP Wielkiej Brytanii doszło do koszmarnie wyglądającego wypadku Guanyu Zhou. FIA zamierza dokładnie przeanalizować karambol, który miał miejsce zaraz po starcie do wyścigu F1. Wszystko po to, aby wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Vettel: pomimo tego, że hamowałem, nie mogłem uniknąć kontaktu z Alexem

04.07.2022 10:24

Sebastian Vettel był jednym z zamieszanych w karambol na starcie GP Wielkiej Brytanii, ponieważ to właśnie on wjechał w tył bolidu Alexa Albona, który następnie odbił się od ściany i niefortunnie wrócił na tor. Dzisiejszy solenizant przyznaje, że został otoczony przez inne bolidy, przez co nie miał gdzie uciec, a na hamowanie było już za późno. Po przykrym incydencie Niemiec zdołał się jednak pozbierać, później skorzystał na wyjeździe safety cara, i ostatecznie skończył na 9. miejscu, czym przedłużył serię Astona Martina ze zdobyczą punktową do czterech wyścigów z rzędu.

Źródło: F1.dziel-pasje.pl

Słowa Holeckiej szybko stały się wiralem

04.07.2022 9:14

Guanyu Zhou zaliczył poważny wypadek w GP Wielkiej Brytanii. O karambolu z udziałem Chińczyka powiedziano nawet w "Wiadomościach" TVP. Słowa wypowiedziane przez Danutę Holecką szybko stały się jednak wiralem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Szef Alfy Romeo zabrał głos. Wątpliwości ws. Roberta Kubicy rozwiane

03.07.2022 21:53

Guanyu Zhou ucierpiał w karambolu podczas GP Wielkiej Brytanii. Siła uderzenia była ogromna, a Chińczyk trafił na badania do centrum medycznego. Szef Alfy Romeo przekazał już, czy 23-latek wystartuje w kolejnym wyścigu F1.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"To było okropne". Formuła 1 musi wyciągnąć wnioski po karambolu

03.07.2022 20:05

- To było przerażające - powiedział George Russell o karambolu z udziałem m.in. Guanyu Zhou. Brytyjczyk momentalnie opuścił bolid, by biec z pomocą Chińczykowi. Ten na długie chwile utknął w maszynie, a ratownicy mieli problem z wyciągnięciem go.

Tagi: Karambol
Źródło: sportowefakty.wp.pl

GP Wielkiej Brytanii zostało przerwane po karambolu na starcie

03.07.2022 18:23

Wyścigowe święto jakim jest GP Wielkiej Brytanii zostało przerwane już na pierwszym okrążeniu.

Tagi: Karambol
Źródło: F1.dziel-pasje.pl

reklama
Kontakt z nami